до мамите в Англия

  • 45 567
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Цитат
Трябвало да бъде дълбока поне 5 пръста Иначе козунака щял да ми изтече във фурната
Билянка...имаше някаде из другите форуми 4е не е задължително такава тава то4но...моми4етата там правиха примиерни козунаци и ги слагаха посредата на по-голяма тажи4ка по4ти плоска/на диагонал/.само 4е те птават плетен козунак и о4евидно така става....
маи темата бе6е за козунаци...... newsm78...някой даже и във форми4ка за кекс както ЕЛЛ каза преди
/ако не ти се купува тава де Laughing/

# 76
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Биляна,това съм го казала на майтап-нали виждаш и емотикона?! нямам нищо общо с други от форума които са аристократи или селяни или каквито и да е. и както е видно от предният ми пост-ние се събираме.даже доста редовно.така,че 'айде без анализи какви са някои българи и какви други.
Видях емотиконата и разбрах естественно!Не съм искала да визирам и тези от другия форум.Просто писах, че думите на етърва ми много ме озадачиха и за това поисках мнение и от вас.

# 77
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
galenceto , аз ще се опитам да направя козунак, който всяка година прави моята приятелка и е невероятен.Тя ми изпрати рецептата и ми обясни специално за тавата с дълбочина 5 пръста.След като я убедих, че няма такава тук, тя ми каза че става и в йенска тенджера.Но ако някайи се реши да пече в нея, то знайте, че трябва да е увита с фолио Shocked ThinkingАз не разбирам, но на нейните съвети се доверявам.Все пак е завършила ТОХ и кулинарията много и се отдава.
 Но все  пак утре ще ходим до съседният град да видим за тава.

# 78
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Билянка ако има6 време разгледаи тук
http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=1215
аз оттук се "НАДЪХАХ" да правя козунаци,което естствено хвърли в смут/без паника за сега/вси4ки у нас #Crazy #Crazy hahaha hahaha

# 79
  • Мнения: 884
За дълбоките тави- пробвали ли сте с алуминиевото фолио за еднократна употреба -има ги в най-различни размери и са доста дълбочки,но да не се правя на шеф-  chef ,може да не стават за козунаци- просто като идея  Peace
И никой ли не е карал в Лондон курс по кормуване ! Cry Айде кажете ,моля !
А за Българите тук-ами аз съм тук от година и половина и никой не познавам  Confused Къде се намирате със сънародниците,че и аз да се запозная с някой  Embarassed няма с кого 1 кафе да изпия дето се вика Simple Smile

# 80
  • Мнения: 818
Здравейте момичета,
гледам че сте си заформили една английска тема та и аз да дойда.Искам да ви питам за гръцки магазин около кройдън дали сте чували,че и мен май хич ме няма в месенето.А иначе за българите тук...е имам и разочарования но пък като не те кефи някой просто го избягвай Simple Smile И аз нямам много познати бг-ри тук Simple Smile

# 81
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Добре дошла в групичката Diorella Simple Smile
macoball, аз не съм карала шофьорски курсове в Лондон, затова си мълча. Карах ги в Бристол. Но съм чувала, че е по-добре, ако живееш в Лондон, да ги изкараш в някое съседно градче. Иначе изпитът бил доста по-труден в столицата.

# 82
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
macoball 
такава тава би ми свършила идеална работа.Търсих, но не мога да открия.Би ли ми казла в кои магазини ги има?
 Що се отнася за шофьорските курсове, помня че наскоро Арвен се похвали, че ги е изкарала.Тя е в Лондон.Ако не се включи тук, пиши и на лични.

# 83
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
И никой ли не е карал в Лондон курс по кормуване ! Cry Айде кажете ,моля !
А за Българите тук-ами аз съм тук от година и половина и никой не познавам  Confused Къде се намирате със сънародниците,че и аз да се запозная с някой  Embarassed няма с кого 1 кафе да изпия дето се вика Simple Smile
Macoball и аз ще се присъединя към Мери, относно  шофьорските курсовете, незнам дали е по-лесен изпита, но със сигурност ще ти дадът по-ранна дата за изпит.
Миналата година си правихме няколко срещи на мамичките( и не само), дали не е време да си направим още една newsm78

# 84
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ел, взе ми думите от устата  Grinning И аз мисля, че е време за срещичка, оправя се и времето...

# 85
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Билянче, във всички супермаркети ги има, но си мисля, че са доста тънки  Thinkingнезнам пробвай и дай отзиви после плс.

Добре дошла сред нас,Diorella   bouquet

# 86
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ел, взе ми думите от устата  Grinning И аз мисля, че е време за срещичка, оправя се и времето...
Хи хи Joy само така Wink

# 87
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Билянче, във всички супермаркети ги има, но си мисля, че са доста тънки  Thinkingнезнам пробвай и дай отзиви после плс.

Благодаря ти Heart EyesАз гледах в Теско и Морисънс, но имаше само много плитки, пак ще проверя!
 
Направете си среща, момичета! Аз поне духом ще съм с вас Sad

# 88
  • UK
  • Мнения: 1 334
Биляна, града, в който живееш къде се намира? До кой друг град е близо? Бях чела,че го наричат градината на Англия, сигурно е красиво.

# 89
  • Мнения: 2 032
И никой ли не е карал в Лондон курс по кормуване ! Cry Айде кажете ,моля !
А за Българите тук-ами аз съм тук от година и половина и никой не познавам  Confused Къде се намирате със сънародниците,че и аз да се запозная с някой  Embarassed няма с кого 1 кафе да изпия дето се вика Simple Smile
Макобал, аз съм карала курсовете за шофьор тука, и понеже съм специален случай (няма да ти казвам колко пъти ме късаха преди да взема книжка, че ме е срам), питай.
Ха сега, ами не си казала, не сме се срещнали за кафе. Избери някое по-централно място, и ще цъфна.

Общи условия

Активация на акаунт