КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС С РИСУВАНЕ

  • 144 486
  • 1 483
  •   1
Отговори

Анкета

В кое училище желае да учи след 7 клас детето Ви?

Опции:

# 1 110
  • Мнения: 77
Честито на всички деца приети да учат! Руба приятна почивка на детето! Заслужена е! Лени, имай вяра! Нещата ще се подредят! Краят се вижда!
Благодаря, Ина! Вече се изтормозихме..Тези в Полиграфията не може да са толкова зле организирани! Колко дни им трябва да направят класиране?! В Свети Лука и в Художествената успяха за 1-2 дни, ние чакаме вече седмица след изпита. Ако трябва и второ да чакаме, което е доста вероятно, ще мине лятото Simple Smile
Браво на всички приети деца! Нашият в Св. Лука каза, че много се е старал и беше щастлив като се прибра. После се оказа, че не е съобразил мащаба..и вероятно това е "глътнало" поне единица от оценката. С 4 нямаме шанс за там..Каквото- такова, няма да се тръшкаме Simple Smile

# 1 111
  • София
  • Мнения: 596
На бъдещите кандидат-гимназисти трябва да стане ясно, че явно в Фотографското у-ще организацията е на много лошо ниво. Не актуализират информацията на сайта си въпреки, че по ирония на съдбата са гимназия именно за компютърни аудио-визуални изкуства. Последни изкарват резултатите от класиранията и са безкрайно нелюбезни по тел. Миналата година беше същото, сега пак.  Sunglasses  Който иска да кандидатства там трябва да се зареди с много търпение и стоицизъм. Money Naughty

# 1 112
  • Мнения: 39
На бъдещите кандидат-гимназисти трябва да стане ясно, че явно в Фотографското у-ще организацията е на много лошо ниво. Не актуализират информацията на сайта си въпреки, че по ирония на съдбата са гимназия именно за компютърни аудио-визуални изкуства. Последни изкарват резултатите от класиранията и са безкрайно нелюбезни по тел. Миналата година беше същото, сега пак.  Sunglasses  Който иска да кандидатства там трябва да се зареди с много търпение и стоицизъм. Money Naughty

ПОТВЪРЖДАВАМ. Ние си късахме нервите с тях миналата година. Не се ядосвайте, явно така е било и докато настоящата директорка е там - така ще бъде. Съветвам Ви да и се обаждате лично на нея по мобилния телефон. Ако не сте доволни от първото класиране, изчакайте спокойно второто. Да Ви кажа, че миналата година най-ниския бал за Компютърен дизайн на второ класиране е 4,50. Така че всички кандидатствали там сте вътре. Компютърна анимация и дизайн са специалностите с най-висок бал.

# 1 113
  • Мнения: 558
Лени,вие къде ходихте на уроци?
Имаше някъде информация за кандидатстване след 8 клас..
За Полиграфията - утре ще има класиране,обясниха, че има деца, които са се явявали на двата изпита.
Днес ходихме до Приложното да видим рисунката. Разочарована съм от училището, но това е друга тема на разговор.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 20:11 от Vague

# 1 114
  • София
  • Мнения: 596
Лени,вие къде ходихте на уроци?
Имаше някъде информация за кандидатстване след 8 клас..
За Полиграфията - утре ще има класиране,обясниха, че има деца, които са се явявали на двата изпита.
Днес ходихме до Приложното да видим рисунката. Разочарована съм от училището, но това е друга тема на разговор.
Защо си разочарована от Приложното? Какво точно те интересува за кандидатстването след 8 клас?

# 1 115
  • Мнения: 4
Момичета днес бях във фотографското.Дитекторката каза ,че най-вероятно в четвъртък ще изнесат класирането.

# 1 116
  • Мнения: 4
До вдички мами в очакване на класирането в НПГПФ.Днес получих информация в училището ,че в специалност "Графичен дизайн " са кандидатствали 162 деца от общата бройка ,която си мисля ,че беше около 285 .Тези ,които са писали другите специалности на първо желание и с по-нисък резултат имат шансове още на първото класиране.Дано обнадежди някои мами това.

# 1 117
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Лени,вие къде ходихте на уроци?
Имаше някъде информация за кандидатстване след 8 клас..
За Полиграфията - утре ще има класиране,обясниха, че има деца, които са се явявали на двата изпита.
Днес ходихме до Приложното да видим рисунката. Разочарована съм от училището, но това е друга тема на разговор.
Защо си разочарована от Приложното? Какво точно те интересува за кандидатстването след 8 клас?

Аз също се вълнувам защо и с какво те разочарова Приложното?

# 1 118
  • Мнения: 77
Лени,вие къде ходихте на уроци?

Младежът ходи на частни уроци при преподавател от Художествената академия, срещу Испанската гимназия. Simple Smile

# 1 119
  • Мнения: 558
Интересуваме след 8 клас има ли училища с рисуване. В Приложното можело след 8, ако се освободят бройки да се държи приравнителен. Затова се зачудих има ли други опции.
На Ина специални благодарности, както и на всички майки споделили информация.
Май ще трябва и тема кандидатсване с рисуване след 12 клас...

# 1 120
# 1 121
  • София
  • Мнения: 596
Прием след 8 клас в СОУ-та с профил "Изкуства"

140 СОУ "Иван Богоров" - Връбница - общ профил "Изкуства" - 13 места
3 СОУ "Марин Дринав" - Св. Троица - "Реклама. Графичен и пространствен дизайн" - 26 места
68 СОУ "Академик Н. Обрешков" - Искър - общ профил "Изкуства" - 26 места
69 СОУ "Димитър Маринов" - Искър - "Изобр. из-во - керамика и приложно из-во" - 26 места
10 СОУ "Теодор Троянов" - Младост - общ профил "Изкуства" - 26 места
1 СОУ "Пенчо П. Славейков" - Оборище - общ профил "Изкуства" - 26 места


Прием след 8 клас в професионални училища с  профил  "Изкуства"

Професионална гим-я по механоелектроника "Н.Й. Вапцаров" - "Худ. изделия от метал" - 13 места
Професионална гимназия по текстил и моден дизайн - две специалности:
- "Моден дизайн" - 13 места
- "Компютърно проектиране и десениране натъкани площни изделия" - 13 места
Професионална гим-я по облекло "Княгина М. Луиза" - две специалности:
- "Моден дизайн" - 13 места
- "Конструиране, моделиране и технология на облекло от текстил" - 13 места

Професионална гим-я по текстилни и кожени изделия
- "Конструиране, моделиране и технология на облекло от кожи" - 26 места
- "Конструиране, моделиране и технология на кожено-галантерийни изделия" - 26 места
- "Производство на облекло от текстил" - 30 места


Няма изпит. Няма квоти. Кандидатства се по документи със свидетелството за завършено основно образование!

Последна редакция: ср, 01 юли 2015, 21:04 от INA BAMBINA

# 1 122
  • Мнения: 392
Приключихме с драмите, надявам се! Днес ходихме да запишем девойката в НПГИ "Св. Лука". Не носехме картон от лекар, но нямаше проблем - можело на 15-ти септември. Отпусното утре ще го вземем и занесем. Второто класиране вече не я вълнува, но аз съм още малко нащрек!
Ако всичко върви по план утре трябва да заминем, аз и трите ми момичета, за Габрово и Трявна на комбинирано пътуване - командировка + почивка за 3 дни.
Успех на всички и бързо приключване на кампанията по записване в желаните училища!

# 1 123
  • Мнения: 558
Благодаря!

# 1 124
  • Мнения: 668
Има класиране в Полиграфията и то е за художниците с над 5,25

Общи условия

Активация на акаунт