pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 3

  • 133 746
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
 
браво!
на мен от четвъртък не смеят да ми пишат, но аз уикенда ги залях с всичката тази информация и доказателства, дали още обсъждат какво да правят или търсят видео!? искам си кремовете и компенсация са това забавяне, все пак единия ми беше за подарък, а и заминавам този петък! амаха! #Cussing out

# 376
  • Мнения: X
Така... пуснах диспут в пей пал. На 30-ти им писах първия мейл. Вчера сутринта втория. Да си гледат работата.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ами много хубаво си направила! връщат изцяло сумата като пуснеш диспут ли, каква е процедурата и колко време отнема?

# 378
  • Мнения: X
ами много хубаво си направила! връщат изцяло сумата като пуснеш диспут ли, каква е процедурата и колко време отнема?

Ще видим. Има си процедура. До 27-ми има срок да се разберем с добро, след това трябва да ескалирам диспута и пей пал решават.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
дано се решат нещата в твоя/наша полза!
Аз днес отново им пратих едно имейлче, след като 2 дни мълча и те мълчат - леко отправих заплаха за разправия по телефона с френски преводач, който имам под ръка, да видим колко са отворени. Най-нагло получих и автоматичното им съобщение след всяка поръчка да ги оценя, въздържам се, изчаквам ги, но такава 0 ще получат този път, да им падне малко реномето.
Смятате ли, че в склада им краде човек, бърка или колисимо вадят неща при затварянето? Аз го обмислям и го отдавам на нов човек при тях, щом не съм единствена, явно си има някой, който сериозно им бърка нещата и то някой точно в склада, на отговорно място сложен!

# 380
  • Мнения: 1 906
Днес от любопитство позяпах сайта (с идеята да си поръчам нещичко  Mr. Green ) обаче ми направи впечатление, че цените са си като тук, а като се добави доставката става даже по-скъпо. Например крем за коса на Клоран си го взех за около 16 лева, а в сайта е 8,80 Е
Серум за лице SVR тук върви около 50 лв, аз на промоция го взех 38, а в сайта е 30,50Е

Аз ли попадам все на неподходящи цени  newsm78 . На първо четене това се сетих да сравня....


# 381
  • Мнения: 335
Josefin , как се развиха при теб нещата?

# 382
  • Мнения: 240
Пиша тук, понеже тук за първи път чух за продуктите на Филорга. Кой ще е най-подходящия за мен дневен крем, кой като нощен? На 35 год, кожа нормална към мазна, бръчки нямам видими. Имам лунички и леки пигментационни петна по лицето.

Благодаря предварително!   bouquet

# 383
  • София
  • Мнения: 35 933
Пиша тук, понеже тук за първи път чух за продуктите на Филорга. Кой ще е най-подходящия за мен дневен крем, кой като нощен? На 35 год, кожа нормална към мазна, бръчки нямам видими. Имам лунички и леки пигментационни петна по лицето.

Благодаря предварително!   bouquet
Тайм Филър МАТ - дневен и нощен
Серумът Pigment perfect - нанася се преди крема
Когато нямаш тен и не се излагаш на слънце, може да ползваш като нощен Sleep&Peel - леко ексфолира, заглажда фините бръчки, почиства, подхранва и хидратира кожата.

# 384
  • Мнения: 240
Благодаря ти, denis.  Laughing

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Josefin , как се развиха при теб нещата?

Тъкмо влизам да пиша.
След затишие от моя и тяхна страна, избухнах с един имейл от сорта на "какъв коректен клиент съм, от колко години, какви големи поръчки правя, а получавам съмнения от тяхна страна насреща" и след него нямах отговор 2 дни. Последва изпращане на неполучените ми неща и имейл, че са изпратени. Аз обаче реших да ги запитам какъв е проблема в крайна сметка, силно убедена, че в тях е вината, то си личи от километри, но отговорът им беше " и досега нямаме отговор от началник поща и не знаем в кого е вината"...

Мисля да не питам повече след като си получих нещата и нищо повече - т.е само липсващите ми, забавени от тях с половин месец артикули. Редно беше да ме поощрят поне с мостра, код или нещо подобно, но щом са преценили, че така се задържат клиенти - тяхна работа!
Аз от тях очаквам всичко така или иначе, но се радвам, че изпратиха поне това, което си е мое - иначе не виждам, ако не бяха склонили какво можех да направя.

Bliss при теб как е?!

# 386
  • Мнения: X
Върнаха ми парите. Но след като повдигнах диспут и им изпратих снимки на кашона. Поисках си да ми върнат и част от пощенските.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
А заради диспута в пейпал цялата сума ли ти връщат или тази, за която отговарят неизпратени кремове? Т.е ако имаш 400 евро поръчка и 100 евро недошли продукти, кое ти връщат точно и ти трябва ли да върнеш нещо, ако ти пратят цялата сума?

Обмислям сериозно следващата си поръчка да я направя с пейпал, нали казахте, че няма разлика в курса като избера нещо там в сайта?

# 388
  • Мнения: X
Е върнаха само това, което не е дошло разбира се.

# 389
  • София
  • Мнения: 35 933
Промоции: м.  АВГУСТ









Общи условия

Активация на акаунт