Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Членове на темата до момента:
 smile smile smile smile smile smile smile smile 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470
 1. smileАдвокат на децата-Спасимир
« Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 22:23 от Адвокат на децата »
Цитирай
Хайде бе деца!Елате,елате тук!Моля ви!newsm17
Цитирай

там край реката

Здравей!Аз се казвам Христо и съм син на Мама Тити.Моля те кажи ми как да се регистрирам,защото като влизам в bg mamma ми излиза акаунта на майка ми.
Цитирай

Turku, Finland

Извинете, но като модератор на този форум който е САМО ЗА ОТЧЕТНИ ТЕМИ бих искала да зная каква е идеята на тази ви тема? Вчера изтрих една такава... и ще изтрия и тази ако не ми се обясни какво е това и защо е тук?
Цитирай

Варна

Моф, понеже и моят син ще се включи тук, да поясня - батковци и каки искат да си обсъждат техни неща. Предложи къде е най- подходящо да се прехвърли темата. На практика това са деца,чиито майки са форумки Smile
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Това е супер идея, защо не се отвори отделен подфорум - за децата? Hug
Цитирай

София

защо не се отвори отделен подфорум - за децата?

Защото не считам, че тук е подходящото място.
За всяко нещо си има подходящи и специализирани места.

Нищо против дечицата, напротив - считам, че за тях е по-добре да пишат и посещават специализирани детски сайтове като http://www.az-deteto.com или http://www.kidsbg.com където има специализиран детски форум и детски чат.

Цитирай

uk

Спасимир, не зная колко си голям, но аз препоръчвам на моите деца други сайтове, както посочи Mamma.
Всъщност в какво точно се изразява адвокатската ти дейност? Звучи като че ли ще защитаваш децата от нещо? Бъди уверен, че тук всички ние родители говорим и мислим за децата си само с ЛЮБОВ!  Love
Цитирай

Torbay

На мен ми звучи малко перверзно господин Адвоката на децата. Съжалявам, но всякакви ги има.
« Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 21:55 от miravmbd »
Цитирай

Варна

Адвокате, ще ти пиша на лични да ти дам е-мейла на сина ми, че виж другите мами се съмняват, че си дете. Добра ти е идеята, но явно е по-добре да си влизаш в детските форуми. С моят си може да си пишете на лични или по е-мейла. Нали му разбра ника Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.