Само за деца!

  • 919
  • 9
  •   1
Отговори
Членове на темата до момента:
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470 4470
 1. Simple SmileАдвокат на децата-Спасимир

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 22:23 от Адвокат на децата

# 1
Хайде бе деца!Елате,елате тук!Моля ви!newsm17

# 2
  • там край реката
  • Мнения: 153
Здравей!Аз се казвам Христо и съм син на Мама Тити.Моля те кажи ми как да се регистрирам,защото като влизам в bg mamma ми излиза акаунта на майка ми.

# 3
  • Мнения: 3 634
Извинете, но като модератор на този форум който е САМО ЗА ОТЧЕТНИ ТЕМИ бих искала да зная каква е идеята на тази ви тема? Вчера изтрих една такава... и ще изтрия и тази ако не ми се обясни какво е това и защо е тук?

# 4
  • Мнения: 424
Моф, понеже и моят син ще се включи тук, да поясня - батковци и каки искат да си обсъждат техни неща. Предложи къде е най- подходящо да се прехвърли темата. На практика това са деца,чиито майки са форумки Simple Smile

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това е супер идея, защо не се отвори отделен подфорум - за децата? Hug

# 6
  • Мнения: 6 314
защо не се отвори отделен подфорум - за децата?

Защото не считам, че тук е подходящото място.
За всяко нещо си има подходящи и специализирани места.

Нищо против дечицата, напротив - считам, че за тях е по-добре да пишат и посещават специализирани детски сайтове като http://www.az-deteto.com или http://www.kidsbg.com където има специализиран детски форум и детски чат.

# 7
  • Мнения: 532
Спасимир, не зная колко си голям, но аз препоръчвам на моите деца други сайтове, както посочи Mamma.
Всъщност в какво точно се изразява адвокатската ти дейност? Звучи като че ли ще защитаваш децата от нещо? Бъди уверен, че тук всички ние родители говорим и мислим за децата си само с ЛЮБОВ!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 363
На мен ми звучи малко перверзно господин Адвоката на децата. Съжалявам, но всякакви ги има.

Последна редакция: нд, 19 фев 2006, 21:55 от miravmbd

# 9
  • Мнения: 424
Адвокате, ще ти пиша на лични да ти дам е-мейла на сина ми, че виж другите мами се съмняват, че си дете. Добра ти е идеята, но явно е по-добре да си влизаш в детските форуми. С моят си може да си пишете на лични или по е-мейла. Нали му разбра ника Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт