Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2006, 14:25 ч.

Склада на Puma в с. Мрамор

• 2 421
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
Интересува ме съществува  ли още?
Есента ходих и разпродаваха повечето неща и казаха, че вече няма да предлагат стоки на завод Руен, а на друга фирма.
Някой ако е ходил скоро в тази посока, нека сподели, ако не аз ще се разходя другата седмица да видя какво става!

# 1
  • Sofia
Мен също ми се ходи,ама май бяха с някакво кофти време,до 3ч. или нещо такова ми се върти в главата.

# 2
  • София-Париж-София
Интересува ме съществува  ли още?
Есента ходих и разпродаваха повечето неща и казаха, че вече няма да предлагат стоки на завод Руен, а на друга фирма.
Някой ако е ходил скоро в тази посока, нека сподели, ако не аз ще се разходя другата седмица да видя какво става!
Хайде сподели, като отидеш, че и на мен ми е интересно!

# 3
  • София
Да, работното време им е никакво, но работят и в събота, в неделя - НЕ!

# 4
  • Sofia
Щом и в събота бачка супер,че иначе през седмицата няма как да стига.

# 5
  • sofia
През седмицата работят до 16ч,а събота май до 14ч.Аз бях там преди 3 дни,докарали са маратонки от 40 номер на долу м/у 30 и 50лв са,купих анцуг на малката за 13лв,но за децата голямо разнообразие няма.

# 6
  • Sofia
Може ли да опишеш какво представлява анцуга като десени и материя и маратонки за деца има ли.Имам предвид 22 номер.

# 7
  • sofia
маратонки за деца няма,анцуга е розов има и сини ,памук,не е нищо кой знае какво,но е за вкъщи.Ние си имаме хубав анцуг на Найк

# 8
  • София
През седмицата работят до 16ч,а събота май до 14ч.Аз бях там преди 3 дни,докарали са маратонки от 40 номер на долу м/у 30 и 50лв са,купих анцуг на малката за 13лв,но за децата голямо разнообразие няма.

ОК, но на Puma ли са стоките?

# 9
  • sofia
има и Пума и Прима

# 10
  • СОФИЯ
Как се стига до този склад   bouquet

# 11
  • welcome to the Jungle
Тръгваш за село Мрамор (на околовръстрното е) още преди да сте влезли в населеното място, завивате на дясно при първия що-годе нормален път. Щом завиете - от ляво ви се падат някакви селскостопански ниски постройки, а в дясно - поле. Карате направо около 600 м. Там има паркингче - там питайте който и да било - складовете са на 20 м отсреща на паркинга, пак в ниска постройка.
 УСПЕХ

# 12
  • СОФИЯ
Тръгваш за село Мрамор (на околовръстрното е) още преди да сте влезли в населеното място, завивате на дясно при първия що-годе нормален път. Щом завиете - от ляво ви се падат някакви селскостопански ниски постройки, а в дясно - поле. Карате направо около 600 м. Там има паркингче - там питайте който и да било - складовете са на 20 м отсреща на паркинга, пак в ниска постройка.
 УСПЕХ

Благодаря Много

# 13
  • София
Има ли разпродажба в момента?Или по принцип стоките в този склад са  по-евтини?Питам,защото при нас има магазин на Прима.Маратонките каква марка са и има ли анцунзи за дебеланки,е не чак толкова дебели,но все пак  Embarassed?Благодаря!

# 14
  • София
Разходихме се сутринта  Laughing има доста бебешки, всмисъл до 80 размер неща, роклички /много сладки/ по 7,50лв, комплектчета- тениска и къси панталони,  и сини и розови по 10лв, блузки с дълъг ръкав 6лв.,  само тениски 5лв., бодита с крачолче и къс ръкав за лятото, по 5-7,50лв.
Но за мойта муна почни нищо, всичко свършило, Александър е 92-98 в момента, за лятото само една тениска  раирана за 5 лв. взех и един анцунг долнище размер М за 6лв. Толкова  за нас.
Мерките са им адски объркващи - то XXS - отговаря на 104, или XXL - 86 Съвсем се омотах!
Но за по-големи дечица има доста тениски, примерно за 4-5год., и тънки блузи с дълъг ръкав, все по 5-6лв.
А за възрастни има доста неща, на приемливи цени - тенски мъжки по 5-8-10лв.
За маратонките питах - вече са до №39!

Има ли разпродажба в момента?Или по принцип стоките в този склад са  по-евтини?Питам,защото при нас има магазин на Прима.Маратонките каква марка са и има ли анцунзи за дебеланки,е не чак толкова дебели,но все пак  Embarassed?Благодаря!

Не, няма разпродажба, цените са им едни. Размери има всякакви! Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт