Склада на Puma в с. Мрамор

  • 3 461
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 596
Интересува ме съществува  ли още?
Есента ходих и разпродаваха повечето неща и казаха, че вече няма да предлагат стоки на завод Руен, а на друга фирма.
Някой ако е ходил скоро в тази посока, нека сподели, ако не аз ще се разходя другата седмица да видя какво става!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мен също ми се ходи,ама май бяха с някакво кофти време,до 3ч. или нещо такова ми се върти в главата.

# 2
  • Мнения: 3 153
Интересува ме съществува  ли още?
Есента ходих и разпродаваха повечето неща и казаха, че вече няма да предлагат стоки на завод Руен, а на друга фирма.
Някой ако е ходил скоро в тази посока, нека сподели, ако не аз ще се разходя другата седмица да видя какво става!
Хайде сподели, като отидеш, че и на мен ми е интересно!

# 3
  • София
  • Мнения: 596
Да, работното време им е никакво, но работят и в събота, в неделя - НЕ!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Щом и в събота бачка супер,че иначе през седмицата няма как да стига.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
През седмицата работят до 16ч,а събота май до 14ч.Аз бях там преди 3 дни,докарали са маратонки от 40 номер на долу м/у 30 и 50лв са,купих анцуг на малката за 13лв,но за децата голямо разнообразие няма.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Може ли да опишеш какво представлява анцуга като десени и материя и маратонки за деца има ли.Имам предвид 22 номер.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
маратонки за деца няма,анцуга е розов има и сини ,памук,не е нищо кой знае какво,но е за вкъщи.Ние си имаме хубав анцуг на Найк

# 8
  • София
  • Мнения: 596
През седмицата работят до 16ч,а събота май до 14ч.Аз бях там преди 3 дни,докарали са маратонки от 40 номер на долу м/у 30 и 50лв са,купих анцуг на малката за 13лв,но за децата голямо разнообразие няма.

ОК, но на Puma ли са стоките?

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
има и Пума и Прима

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Как се стига до този склад   bouquet

# 11
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Как се стига до този склад   bouquet
Тръгваш за село Мрамор (на околовръстрното е) още преди да сте влезли в населеното място, завивате на дясно при първия що-годе нормален път. Щом завиете - от ляво ви се падат някакви селскостопански ниски постройки, а в дясно - поле. Карате направо около 600 м. Там има паркингче - там питайте който и да било - складовете са на 20 м отсреща на паркинга, пак в ниска постройка.
 УСПЕХ

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Как се стига до този склад   bouquet
Тръгваш за село Мрамор (на околовръстрното е) още преди да сте влезли в населеното място, завивате на дясно при първия що-годе нормален път. Щом завиете - от ляво ви се падат някакви селскостопански ниски постройки, а в дясно - поле. Карате направо около 600 м. Там има паркингче - там питайте който и да било - складовете са на 20 м отсреща на паркинга, пак в ниска постройка.
 УСПЕХ

Благодаря Много

# 13
  • София
  • Мнения: 11 659
Има ли разпродажба в момента?Или по принцип стоките в този склад са  по-евтини?Питам,защото при нас има магазин на Прима.Маратонките каква марка са и има ли анцунзи за дебеланки,е не чак толкова дебели,но все пак  Embarassed?Благодаря!

# 14
  • София
  • Мнения: 596
Разходихме се сутринта  Laughing има доста бебешки, всмисъл до 80 размер неща, роклички /много сладки/ по 7,50лв, комплектчета- тениска и къси панталони,  и сини и розови по 10лв, блузки с дълъг ръкав 6лв.,  само тениски 5лв., бодита с крачолче и къс ръкав за лятото, по 5-7,50лв.
Но за мойта муна почни нищо, всичко свършило, Александър е 92-98 в момента, за лятото само една тениска  раирана за 5 лв. взех и един анцунг долнище размер М за 6лв. Толкова  за нас.
Мерките са им адски объркващи - то XXS - отговаря на 104, или XXL - 86 Съвсем се омотах!
Но за по-големи дечица има доста тениски, примерно за 4-5год., и тънки блузи с дълъг ръкав, все по 5-6лв.
А за възрастни има доста неща, на приемливи цени - тенски мъжки по 5-8-10лв.
За маратонките питах - вече са до №39!

Има ли разпродажба в момента?Или по принцип стоките в този склад са  по-евтини?Питам,защото при нас има магазин на Прима.Маратонките каква марка са и има ли анцунзи за дебеланки,е не чак толкова дебели,но все пак  Embarassed?Благодаря!

Не, няма разпродажба, цените са им едни. Размери има всякакви! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт