От къде и каква количка?

  • 1 494
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 587
Искам да попитам откъде в София мога да си купя количка и каква бихте ми препоръчали,тъи като досега малко излизахме и все с кенгуру,но бебка става много тежка вече.
Досега само обикалях магазините и питах кое е добро и кое не, но попадах все на слабо информирани продавачки и никоя не можа да ме посъветва.
Ще съм благодарна на всеки който може да ми помогне и предварително благодаря!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ако си напрвиш труда да прочетеш последните няколко страници ,ще намериш доста теми сходни на твойта.Също така си кажи изскванията и ценовия диапазон,защото само след малко ще започне засипване с марки и модели от 100 до 1000лв и отгоре

# 2
  • Мнения: 2 587
chocha,направила съм си труда да прочета последните няколко страници,но тези "сходни теми" са наи вече за "каква лятна количка";"каква комбинирана количка" и т.н.
Аз искам да знам освен каква и от къде?
Изискванията са ми да мога да я ползвам и сега и през лятото;или да има лежащо и седящо положение;или...или...
Какви изисквания да имам след като нищо не разбирам от това?
Нали точно за това искам съвет!
За парите няма значение ,но щом трябва- да речем от 100 до 500лв.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Питам за цената,защото от нея зависи марката,а от марката зависи от къде ще я купиш.Дали искаш да е триколка или с 4,6,8 колела.Помпащи ,големи или,малки пък въртящи.Каква е настилката където ще използваш количката.На кой етаж живееш и къде ще я държиш?
Неможеш да нямаш никаква представа все пак като гледаш колички по улицата,каква ти е харесала.

# 4
  • Мнения: 2 587
Е ние си го обърнахме на чат,ама караи....
Триколка,с помпащи,асфалт,в къща съм,на първият етаж,ще я държа в антрето по всяка вероятност,но с мъжа ми много пътуваме и трябва да можем да я събираме в колата(GOLF3).

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Тогава освен да те посъветвам да вземех Куини.Тя струва към 550лв.Други триколки с помпащи се гуми са Кенгуру Круизър-много тясна и тежка,предимство върти й се предното колело,Чиполино Гардения-широка,но тежка и непрактична.И двете трудно ще ги събирате в Голфа.С Маг Енглънд не съм наясно какво предлагат,защото нищо ,което съм видяла не ми харесва на дизайн.
Щом сте с асфалт бих ти препоръчала летен вариант Макси Кози -Бърди или Сити  плюс кошница ,която се ползва с количката първите няколко месеца.Този вариант е много добър и стува под 500лв.,а си с класна количка.

# 6
  • Мнения: 179
Тогава освен да те посъветвам да вземех Куини.Тя струва към 550лв.Други триколки с помпащи се гуми са Кенгуру Круизър-много тясна и тежка,предимство върти й се предното колело,Чиполино Гардения-широка,но тежка и непрактична.И двете трудно ще ги събирате в Голфа.С Маг Енглънд не съм наясно какво предлагат,защото нищо ,което съм видяла не ми харесва на дизайн.
Щом сте с асфалт бих ти препоръчала летен вариант Макси Кози -Бърди или Сити  плюс кошница ,която се ползва с количката първите няколко месеца.Този вариант е много добър и стува под 500лв.,а си с класна количка.

  202uu Подкрепям с две ръце! smile3521

# 7
  • Мнения: 2 171
И триколката на ТСМ с помпащи се гуми е страшно удобна и не е много тежка. Освен това е супер лесна за управление и сгъната не е чак толкова голяма. А и цената й не е за изпускане - 49 лв в складовете на ТСМ.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като събереш триколка на ТСм в багажник на Голф(коша и конструкцията) ела да се похвалиш.Аз бях с триколка на Чиполино,но съм с комби и там влиза,в Голф  Naughty

# 9
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
http://www.maxi-cosi.com/ С кош4ето ще ти излезне 520лв.И забравяш в близките 2-3 г за коли4ка.Кошницата се сваля с 2 пръста от конструкцията.Много удобна и лека.И след това не ти трябва лятна коли4ка. HugАз съм с такава.

# 10
  • Мнения: 2 171
Чоча, доста грубо! Аз не искам да споря, само изказвам мнение. Освен това тази триколка, за която говоря е доста компактна в сгънато състояние и не знам защо споменаваш коша отделно като той се сгъва заедно с цялата конструкция.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Кое е грубо,че ти казвам че не можеш да събереш тази триколка в Голф?!Извинявай,не съм искала да те засягам.Не виждам да съм те обила,но приеми мойте извинения. Praynig

# 12
  • Мнения: 2 768
Моя съвет е ако нямаш все още представа за количката, порови се в e-shop ( ДаНет или Family-bg), огледай хубаво моделите и цените. Към повечето колички има даден официален сайт на производителя. Ако се спреш на нещо, пусни го тук като тема и веднага ще получиш отговори "да" или "не"! Успех!

# 13
  • Мнения: 1 214
Аз чистосърдечно ти препоръчвам маг Ингланд Принцес!Невероятни колички -здрави и с едногодишна гаранция.Има и портбебе , чанта и голям кош за пазаруване.Козирката е издължена напред , което я прави много удобна при дъжд и вятър.Препоръчвам ти тази с единичните гуми, с нея слизането по стълбите от асансьора до площадката на входа (ако живееш в апартамент ) няма да е никакъв проблем.Магазинът , от който можеш да купиш количката е Штъркел.Нова струва около 210 лв.

# 14
  • Мнения: 346
Като събереш триколка на ТСм в багажник на Голф(коша и конструкцията) ела да се похвалиш.Аз бях с триколка на Чиполино,но съм с комби и там влиза,в Голф  Naughty
Само за информация: В пежо 205 сме се събирали 2 майки с 2 бебета и 2 колички - едната ТСМ, другата Маг Ингланд "Хайлендер" Crossing Arms. Едва ли багажника на глофа е по-малък Thinking

Общи условия

Активация на акаунт