Тичане

  • 38 383
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 355
Попаднах на нещо, доста актуално покрай дъждовете Wink

Как да си изсушим бързо мокрите маратонки. http://runbg.net/%D0%B1%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B5%D0% … o-mokri-maratonki

# 646
  • Мнения: 172


Underneath the rain, и аз мисля, че ще ти е достатъчно тичането и внимание с храната. Ако се опасяваш от малко натоварване, продължавай със силовите в нова зала или в домашни условия.
А колко си висока и по колко тичаш?

160 съм висока. За момента тичам без да спра 1,5-1,7км, после продължавам с интервали. Малко е, чувствам се все едно съм почнала да тренирам отначало, свикнах на пътека.  Laughing

Благодаря за отговорите, ще се включвам в темата. Опитвам да свикна да почивам веднъж на 6-7 дена, ще видим какво ще ми се получи в по-дългосрочен план.

# 647
  • Мнения: 1 203
Ако има някой от Варна: цък.

# 648
  • Мнения: 1 355
Днес 18км кално тичане в парка, като за финал направих инцидентен опит да преплувам една локва, вместо да я заобиколя. Малко си понатъртих коляното. Надявам се утре да мога да тичам...

# 649
  • София
  • Мнения: 6 010
Да, трябва да сме още по-внимателни в тези условия.  Peace
Бързо възстановяване, online!

Британец доказа, че може да надбяга метрото


# 650
  • Мнения: 1 203
Много забавно четиво Simple Smile

# 651
  • Мнения: 1 355
Ха ха Simple Smile))))))))))))))))) И аз съм се чувствала така, както автора на разказчето.

# 652
  • Мнения: 8 877
Попаднах на нещо, доста актуално покрай дъждовете Wink

Как да си изсушим бързо мокрите маратонки. http://runbg.net/%D0%B1%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%B5%D0% … o-mokri-maratonki

Като знам как цапат тези гадни вестници направо не бих се престрашила

# 653
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес се отчитам с 6 обиколки на стадиона. Утре мисля да скоча до Витоша за по-сериозно бягане.

Записах се и на We Run Sofia в събота. Още някой ще ходи ли?

# 654
  • Мнения: 1 355
We run Sofia да не би да е нещо като 5км рън? По същото време и пак в Южен парк?

Редактирам се - намерих информация за събитието във фейсбук. Вече е в Борисовата градина. Обаче не виждам къде са написани условията за участие?

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 18:38 от online

# 655
  • София
  • Мнения: 6 010
Вчера и днес направих по 8 км в парка. Вчера беше по обед и засякох само още двама тичащи, рано тази сутрин беше лудница. Приятно ми е да виждам, че има много запалени по тичането  Peace

Аз все пак не отидох на We Run Sofia, друг път ще е.

# 656
  • UK
  • Мнения: 727
Разказчето доста ме размя, благодаря, че го сподели  Hug
 Аз в четвъртък излязох за 16.5км, от които последния го извървях. Стана ми лошо, голяма излагация. Не ми остава време за тичане, намирам време само веднъж седмично  Sad

# 657
  • София
  • Мнения: 6 010
svidni4ka, браво на теб! Само се пази, пробвай да намалиш скоростта щом се стига до ходене  Peace

Днес Птиците бяга на баташкото тичане, цял ден я мисля и стискам палци. Чакам разказ  Party

# 658
  • Мнения: 1 203
Ех, Лаленце мерси за мисленето, ама то 10км не си струват толкова Simple Smile  чудно беше, но утре ще пиша подробно Peace

# 659
  • София
  • Мнения: 6 010
Ееее, как да не си струва бе? Видях те даже в класирането, добре си се представила  Hug
(познах ти името заради имейла, който ми прати с електронната книга)

Мен много ме е яд, че не участвах. Догодина!

Общи условия

Активация на акаунт