KLACID?

  • 1 048
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Детенце е с АД, днес ни изписаха този Клацид, ама много страшни работи пише в листовката му Rolling Eyes. Някой давал ли е такова нещо на детето си, и какви са ви наблюденията за това лекарство?

# 1
  • Мнения: 2 332
АД - Атопичен дерматит ли означава? Ако да ми е много странно защо е трябвало да ви изписват Клацид...
Сега - по темата - Йоана пие в момента Клацид, писах в една друга тема - откриха в назалния и секрет S. pneumonicae и по този случай трянва да го пие 10 дена, за да ги изчисти. Преди това го пи преди година и 2 месеца, защото направи бронхопневмония. Да чукна на дърво, не съм забелязала странични ефекти, но аз успоредно с него и давам Зиртек и Мултисаностол.

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 17:57 от Роси74

# 2
  • София
  • Мнения: 11 114
Не се притеснявай, на всички листовки пише такива неща ... Аз така се бях стреснала от листовка на един сироп за кашлица, пишеше че в незнам си колко редки случаи предизвиквал кома, не го отпечатих дори, директно в кофата !Сина ми е пил Клацид многократно, никакви странични ефекти не е имало !

# 3
  • Мнения: 8 585
@slato
Обривите, развитие?

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 726
антибиотика е от по-новите , добър е ако е предписан точно
спаси детето ми от инжекционно лекуване на пневмония
няма лекарство без странични действия

# 5
  • Мнения: 3 042
Синът ми пи "Клацид" когато беше на 2,5м и имаше добър ефект. Преди това му бяха исписали "Оспамокс", но тъй като не му помогна му изписаха "Клацид". По същото това време и на дъщеря ми й бяха изписали "Клацид".

# 6
  • Мнения: 32
Два пъти сме пили този антибиотик. Последният път ни го даваха в болницата, където постъпихме с пристъп и излязохме с диагноза Бронхиална астма. Не съм забелязала странични ефекти, но знам само, че е силен антибиотик (за разлика от Аугментина, например)

# 7
  • Мнения: 71
Предния понеделник ни изписаха Клацид откриха на дъщеря ми пневмония, ходихме на инжекции, и на инхалации, пихме още 4 сиропа за кашлица, довечера сме на контролен преглед при докторката добре и действа, мога да кажа че ни помогна, но времето ще покаже, момента ме изтрах защото се изнежи, а въздуха в Стара Загора е много влажен и неможем  да ходим много по разходки.

# 8
Ние също сме пили Клацид 2 или 3 пъти.Според мен е добър антибиотик, не съм забелязала странични ефекти, малко е силничък, но пък е от съвременните пречистени препарати.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт