Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ЗДравейте,

Дали тук има някой от Поморие !? Интересуваме дали може да запиша детето си на детска кухня в рамките на 2 седмици, докато съм на море в Поморие  Cool

Моля, ако някой разполага с координати на детската кухня в Поморие да ги изпрати !
Цитирай

Шумен

О, и мен ме интересуваше, защото свеки е от там и ние ще ходим за някоя и друга седмица, та ще ми се наложи. Ще следя темата с интерес.
Цитирай
ехоооо, има ли някой от Поморие  Laughing
Цитирай

Бургас

В Поморие има 2 млечни кухни едната е в града в двора на детската градина  а другата е в квартала до магазина за осветителни тела на ул Цар Борис много е удачна защото записването е ден за ден и можеш да си избираш какво да запишеш само пюре супа или крем и е 2 пъти по евтина от Бургас
Цитирай
благодаря много   bouquet

Знаеш ли някакъв телефон за контакти. Аз се опитах да взема телефон от справки но се оказа, че няма такъв.

Аз се интересувам също и от детските кухни в Бургас и по точно тези около кв.Славейков.

Знаете ли дали ще ни запишат само за 2 седмици, трябва ли да удостоверявам местоживеене и да даваме бурканчета !?
Цитирай

Бургас

не знам тел за Поморие там може и да не носиш буркани но за Бургас няма да стане там искат абонаментна карта при закупуване на талони и единствиния начин е майка която е вече записана да взима и за вас защото иначе искат акт за раждане и други такава
Цитирай

Sofia

аз вчера говорих с обединена деска кухня в Бургас и казаха, че единственото им изискване е да ги посетим 3 дни по-рано за да издадат карта. Питах ги за бурканчета и документи, но казаха, че не им трябва. Казаха, че цяло лято работят!!!!!!!!!!!!  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.