Камъчета в пюрето на Ганчев

  • 1 015
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Днес една приятелка намери камъчета в пюрето Картоф,капия и морков ShockedБеще побесняла.За жалост го изхвърлила,иначе щяхме веднага да се обадим във фирмата им и в защита на потребителите.Аз не винаги опитвам пюретата и кой знае дали няма да ми се случи и на мен(да не дава господ).

# 1
  • Мнения: 3 161
Сложете друго камъче  Wink.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Егати, те се попиляха #Cussing outТрябва целият пресонал на "Ганчев", "Слънчо" и "Ам-ам" да ги строят и да ги накарат да си ядат собствената продукция #2gunfireТо бива-бива, ама такава немърливост и алчност на нищо не прилича #Cussing out

# 3
  • Мнения: 3 042
NaughtyВ кашите "Слънчо" бодили намериха , в пюретата "АМ-АМ"нитрати, сега и това.
 newsm78Кой знае какво още ни чака още !!!!!??????
 newsm78С какво храним децата си!!!!!!!!?????????????

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами след като намират четина в пюретата на ХИП какво остава за българските. Хич не се учудвам. За радост ние сме яли на Ганчев доста, но не съм намирала чужди елементи Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 790
Аз затова спрях да купувам готови пюрета на Ганчев и започнах да готвя вкъщи.
А тези, все едно готвят за махленските кучета, не за деца. Да хванеш и да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • Мнения: 3 861
NaughtyВ кашите "Слънчо" бодили намериха , в пюретата "АМ-АМ"нитрати, сега и това.
 newsm78Кой знае какво още ни чака още !!!!!??????
 newsm78С какво храним децата си!!!!!!!!?????????????

ами гответе им домашна проверена храна Wink
ПО евтино и по сигурно

# 7
  • Мнения: 1 639
Ма вие още ли не сте захранили с пясък  Shocked
Закъсняли сте ! Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 308
Ужас,и преди бях чувала ужасии за тези пюрета-мухи,стъкла.Затова не съм купувала

# 9
  • Мнения: 680
Ма вие още ли не сте захранили с пясък Shocked
Закъсняли сте ! Mr. Green
Joy Joy hahahaАз съм потърпевшата и сега ми е смешно,но днес ми идеше да срутя блока.

# 10
  • Мнения: 15
Не стига, че пюретата са супер отвратилени (не знам как някои майки могат да кажат на това нещо че е хубаво) ами на всичкото отгоре и камъчета вътре. Абе тия хора акъл имат ли? Децата не са пилета в крайна сметка, че да кълват камъни и пясък, необходими за храносмилателния процес. Явно ЕВОЛЮЦИЯТА все още не е казала тежката дума по тоя въпрос.  Rolling Eyes Close

# 11
  • Мнения: 3 886
не съм имала проблеми.и не мога да повярвам че в храната на едно беззащитно бебе биха допуснали една такава грешка.егати хората.каде гледат каъо работат.това трябва да е висококачествено.направо неми го побира мозака #Cussing out #Cussing out #2gunfire Sick newsm78

# 12
  • Мнения: 2 849
Това вече на нищо не прилича ,става въпрос за храна и то за деца ! #Cussing out

# 13
  • Мнения: 5 622
NaughtyВ кашите "Слънчо" бодили намериха , в пюретата "АМ-АМ"нитрати, сега и това.
 newsm78Кой знае какво още ни чака още !!!!!??????
 newsm78С какво храним децата си!!!!!!!!?????????????

ами гответе им домашна проверена храна Wink
ПО евтино и по сигурно

Да, ама за който не го мързи  Wink

Който е мързелив, като мен, купува пюретата с четина, пясък, нитрати и какво беше още..  Sick

# 14
  • Мнения: 3 164
Недопустимо е в детски храни такава безотговорност.Аз също съм купувала от тази марка, но не съм попадала на находище Mr. Green

ами гответе им домашна проверена храна Wink
ПО евтино и по сигурно

Да, ама за който не го мързи Wink

Цитат

Не  е така-мен не ме е мързяло да готвя на децата си(баткото едно купено пюре не е изял), но понякога не съм имала достатъчно разнообразни зеленчуци и се е налагало да му купя.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 223
Айде и аз да се изкажа  Mr. Green Основната ми забележка към храните  "Ганчев", е че предприятието, което ги произвежда се намира на около от 10  км. от КЦМ (пояснявам, че това е най-големият завод за преработка на черни и  цветни метали на Балканския полуостров и въпреки твърдението, че на комините са поставени филтри, се съмнявам, че това което вирее в радиус от 1 - 30 км. не  е токсично). Имах баба в Асеновград (прекрасен град) и доста години съм прекарвала ваканциите (и не само) там, била свидетел какви черни облаци и плътни мъгли  се стелят над околностите. Естествено е продуктите за храните да се купуват от региона..... и познайте бонусът за децата ви какъв е.... За съжаление България е много далече от Европейските и Световни норми в този аспект. Лично съм се интересувала от въпросното предприятие за производство на детски храни, знам, че ежедневно се вземат проби от всяка партида, но не съм сигурна дали изобщо се изследват за споменатите по-горе метали... По мое мнение, ако нямате финансова възможност да си купувате маркови пюрета, по-добре си правете домашни. Особено ако имате продукти от баба и дядо  и знаете какъв е произхода им.

Общи условия

Активация на акаунт