Частни детски градини - София (8)

  • 105 656
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 344
oktavia_be, аз просто изразих лично мнение. Разбира се, всеки решава кое е най-доброто за неговото дете. Пътуването с градски транспорт не е вариант и за мен. Аз лично събуждам малкия сутрин в 7.20. Разсънва се 10-ина минути, мием очи и дупе, обличаме се и в 7.45 е на вратата с баща си и тръгват за градината. За половин час са там с колата. Там закусва. Понякога го връщам с градския транспорт (метро), но само когато колата не ни е на разположение. Нашата градина предлага и транспорт, който е супер, но ние сме малки и затова засега се въздържам. Моят син сега ще прави 2. Ходи на ясла от септ. 2013 и моите наблюдения показват, че съвсем не му е най-хубаво с мама. В градината е супер забавно, той е много щастлив и ходи с радост. Сега имахме Коледна ваканция и за 10 дни ни направи луди с баща му. То не бяха глезотии, мрънкане, лигавене. Бяхме като изцедени парцали на 05.01. Тръгна отново на ясла и всичко си дойде на мястото. Ходи в банята да си мие ръцете преди хранене, мие зъбите след ядене, тръгва към спалнята като дойде време за сън без да се церемони и т.н.  Hug

# 736
  • Мнения: 6 265
.... (в моя случай единствения вариант е градския транспорт) с мелето кашлящи хора. И просто ми е ясно че никъде няма да му е по добре от колкото при мама...
Голяма част от детските градини предлагат и транспорт  Peace

ама срещу пари, не бадева.

# 737
  • София
  • Мнения: 10 825
Да, Мецане, детските градини отглеждат децата срещу пари, не просто от състрадание, транспортът е срещу пари, бензинът за личния автомобил също струва пари, градският транспорт не вози срещу усмивки и дори сиренето в магазина се плаща  Tired

# 738
  • Мнения: 6 265
Е, за държавните не може да се каже, че срещу пари, щото 60-те лв такса даже и храната на детето не покриват по пазарни цени:)

Онна, написах го това, защото жената спомена, че е притеснена финансово
Ами при мен възможностите са ограничени най-вече финансово,
пък ти й казваш, че градините имат транспорт. То и в Балкан Стар има мерцедеси, ама аз не мога да си купя;)

# 739

Общи условия

Активация на акаунт