Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички! Впечатлена съм от всичко за което си говорите!Аз съм на 28 год неомъжена!направих си цитонамазка-IIIА група!много се притесних!!!!! не ми предписаха лечение!какво да правя?????
Цитирай

Иди с изследването при друг гинеколог. С такъв резултат май не може без лечение.
Цитирай
виж тук
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=139
май наистина трябва да отидеш при друг лекар. няма да може без лечение.
Цитирай

София

Задължително отиди при друг лекар, който да ти повтори изследването. С това изследване се оказа, че много често се получават грешки. Ако резултатът е същия трябва да се предприеме лечение задължително! Ако е причинено от раничка, тя се изгаря. Препоръчвам ти, в такъв случай, да се направи с лазер. С него има най-малко поражения на съседните тъкани и се намалява вероятността да се получи раничка отново. Трябва да ти изпишат и медикаментозно лечение. Цялото лечение обикновено продължава докато не се постигне първа група РАР. След това трябва да ходиш на профилактични прегледи по-често - през не повече от 6 месеца.
След като не ти е изписал никакво лечение, съветът ми е да не стъпваш повече при този доктор. Защото 3-та А РАР група си е сериозна диагноза. Влошаването до следваща група вече означава наличие на единични ракови клетки.

Но не се шашкай, ако се потвърди резултата. На този етап проблема е абсолютно лечим. Все пак стискам ти палци да не се потвърди.
Цитирай
Сърдечни благодарности на тези които ми отговориха!Пак ходих на лекар!И той ми каэа да не се притеснявам.Че нямало нищо опасно.Пусна ми втора цитонамаэка.И пак не ми предписа лечение.отговори ми че е в резултат на възпалително эаболяване.Надявам се да е така.Имала съм малък участък с видоиэменени клетки но те били от по-рано прекаран въэпалителен процес,не било сериозно.възможно ли е?Незнам вече към кого да се обърна.
Цитирай

София

Кажи какъв ти е резултата от втората цитонамазка. Ако пак е 3-та група, определено имаш нужда от лечение. Да, възможно е да се получи от възпаление, но това не значи, че не трябва да се лекува. Напротив, задължително трябва да се проведе лечение, дори и да е само медикаментозно.
Цитирай

София

Не се притеснявай. 3-та група влагалищна чистота е доста често срещана /1 е само при младите момичета, които още не водят полов живот, 2 е нормалната/. Това е индикация, че наистина има нещо, което задължително трябва да се лекува, но ако имаш опасения за нещо по сериозно - успокой се. При най-малкото съмнени за нещо злокайчествено се прави биобсия /на мен са ми правили 2 пъти/. Щом двама лекари са предценили, че от такава няма нужда, положението не е чак толкова сериозно.  А вторият лекар не ти е предписал нищо, защото първо трябва да види резултата и тогава да предцени. Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.