Бебешките прахове-какви..?

  • 1 733
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 042
Използвам Прах за пране Тео бебе и съм много дооволна .

PeaceИ аз така.

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Използвам Сано Максима дори и за нашите дрехи,понеже таткото ни е с много чувствителна кожа и се обрива от други.Доволна съм,изпира много добре,не остава петна,мирише много хубаво.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 926
Използвам Персил Сенситив  - много сме доволни Peace

# 33
  • Мнения: 219
Ползвам Персил сензитив, течен, прахообразен, какъвто има - за цялото семейство. Омекотител бял Силан, ако няма - бял Ленор/то все нещо няма/.
А иначе като бяхме съвсем бебета, купувах един течен френски прах, но не помня име newsm78.

# 34
  • Мнения: 912
Почнах с Тео Бебе, защото майка ми беше закупила такъв, но вярвам че за новородени е по-добре да се ползва течен препарат за пране, тъй като малките прахообразни частички могат да предизвикат алергии или раздразнения по кожата, затова минах на Персил Сенситив и омекотител бял Ленор, но този Персил ми се вижда скъпичък за грамажа-14лв!!?? ooooh!

# 35
  • Мнения: 2 255
Доскоро перях със Сано максима, но минах на Тео бебе  Sunglasses, смятам да пробвам и течния Фрош като го намеря  newsm78 обаче

# 36
  • Мнения: 86
В началото само Бебе на Роса, защото е български, а след това и на Тео бебе. Омекотител слагам отскоро на Silan sensitive- доволна съм от всички продукти при условие че бебчо е с много бяла кожа, което предразполага към алергии. А по отношение на козметиката на Bubchen- точно от нея се изринахме.

# 37
  • Мнения: 30
Ние сме на Сано Максима от самото начало и има още доста от него - много е икономичен. Препоръчаха ни го, защото и двамата с мъжа ми сме с чувствителна кожа и за сега да чукна на дърво бебчо няма проблеми. Все още не ползвам омекотител, но ако си взимам пак ще е на Сано - огромна опаковка е и мирише приятно.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 42
V nachaloto polzvah Persil Sensitive, no sam mnogo po-dovolna ot technia Frosh za bebe i Sano Maxima za bebe. Ne slagaite omekotitel v praneto, toi NE se izplakva i ostava po drehite!!!! Teo bebe ne e podhodiasht za alergichni bebeta. Imai predvid, che kolkoto po-slaba, pochti nikakva e mirizmata na preparata, tolkova po-malko ot nego ostava po drehite i tolkova po-malko izlishni aromatizirashti agenti ima v nego.

# 39
  • Мнения: 870
Az sa6to polzvam Sano maxima i niamame problemi s nego mnogo e ikonomi4en omekotitelia sa6to e Sano

Общи условия

Активация на акаунт