Мами 87 набор

  • 10 478
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Здравейте мацки!
Charminq87 Добре дошла! Hug Радвам се че и други наборки се включват Simple Smile
Темичката наистина не върви много, а и сме малко момичета, наистина покрай децата време за компа все не остава... Simple Smile Моя дребосък вече се мъчи да ходи и трябва постоянно да съм при него. Каката пък пак е болна и с двамата в къщи е просто лудница... Wink  Сега и времето се оправи и през повечето време сме на вън по разходки. Друго ново при нас май няма, все едно и също ежедневните неща! Вие как сте, как разнообразявате... ?

# 16
  • София
  • Мнения: 256
Чак да разнообразявам... не бих казала.Още нямам компания по пейките като сме по разходки. След 13 ч излизам до към 16-17ч ...като се прибера беба почва да недоволства. Имам и да взимам един куп изпити от магистратурата и не знам как ще станее... и до тук ми е разнообразието. Аз чакам малката да почне да се заиграва повече с играчки и да не мрънка толкова че й е скучно. ...

# 17
  • софия
  • Мнения: 773
Да  се запиша и аз-октомври 87,имам син на почти  2 години.Уча и живея в София:)

# 18
  • Мнения: 63
 Еи напълно я забравих тази тема. Да се похваля че родих по мед и масло, ама рано се сещам да се похваля де  Rolling Eyes , бебчо вече е на почти седем месеца. Кака пък тръгна на училище и много и харесва, малко проблемно ни е писане на домашните, но ще свикне. Та това е де.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт