Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора
Здравейте мили момичета!
Имам проблем. Миналата година направих спонтанен аборт, и  този месец правихме бебе, неиздържах и направих теста 3дни предватително/това беше петък/-има втора бледа черта. В събота/вчера/ ми се появи някаво течение, розово кавяво на цвят, бледо и слабо, днес вече е неделя и положението същото.
Не съм отишла на лекар, защото всеки момент чакам да ми дойде М, така го чувствам, сякаш се е запънал.
ОСВЕН ТОВА МЕ Е СТРАХ!!!!!!!!!
Отчаяна съм! Предишният ми аборт беше в 8 г.с., без предварително прокървяване, нараво тръгна. В сравнение с проблемите на други момичета може да съм смешна, но ......., вече за нищо не ми пука, само за това!
Моля ако има някой с подобни преживявания да ми каже как е постъпил!!
Благодаря и успехи!
Цитирай

Стара Загора

Абе днес не е ли събота Rolling Eyes
Както и да е...понякога има т.нар. химическа бремност, която не се развива. Просто незнам какво да те посъветвам ....или иди на доктор или си вземи утрогестан.
Цитирай
прощавай, изгубила съм си ума, днес не е неделя, днес е събота, та значи от вчера е течението, а теста го правих в четвъртък.
Цитирай

След като не ти те4е силно, напълно възможно е да си бременна, а да полу4аваш леко зацапване. Това става при много жени около предполагаемата М, се появява, при други също го има, но ве4е се дължи на проблем. Според мен потърси лекар. А колко дена ти закъснява? Направи друг тест.
Цитирай

Според мен най- разумното  е да полежиш и да почиваш, поне докато стане ясно какво е. А и още нещо- кога точно миналата година е бил аборта?
Цитирай
Salvi, август миналата  година беше, на края на втория месец, точно на датата на М.
Попитох доктора това има ли връзка с аборта, той каза, че е съвпадение.
Вмомента положението ми е без промяна.
Днес е събота и никой от "светилата" на града не си вдига мобилния.
Теглих им една м**** и сега си гледам филмчета удома Crossing Arms
Какво друго мога да направя?!
Благодаря ви за това, че се отзовахте!
Цитирай

Пловдив

Аз бях така в началото и ми изписаха утрогестан... Даже се наложи да лежа и в болница на два пъти, защото не спираше зацапването... Но моето беше светло кафеникаво на цвят  Rolling Eyes
Стискам ти палци всичко да е наред  Praynig Ако те приболява корема, взимай но-шпа 3 пъти по 1
Цитирай

София

Не се притеснявай, всяка бременност е различна. може просто да зацапваш, а да си бременна. ако не ти дойде, дано е така -- отивай на лекар, за да ти предпише нещо за спиране на кървенето, ако има бременност/обикновено е `Утрогестан`/. Успех.
Цитирай

Защо не направиш пак тест Thinking???
Цитирай

BABYLAND

Според мен, най-доброто което можеш да направиш е да си лежиш!!! УСПЕХ, дано всичко се развие добре!
Цитирай

Zoe, този месец след 2 дни закъснение, теста ми беше + ..., обаче получих много силно и болезнено кръвотечение Sad  Миналото лято през юли ми се случи същото.
Тази седмица, ходих при двама различни лекари и двамата ми казаха, че само 20 % от оплодените яцеклетки се развивали в нормална бременост. При мен вече теста е отрицателен, но при теб - щом съвсем слабо ти тече, най-вероятно караш цветна бременост! Искренно ти пожелавам да е лека и безпроблемнна!

... и пиши като отидеш на доктор
Цитирай

София, "Младост 3"

Зое успокой се и спри да търсиш светила... Уви на толкова ранен етап - нищо не могат да ти помогнат ако нещата тръгнат зле... Пък ако си добре - могат и да те разстроят с глупости...
Затова в къщи в кревата и почивай и се надявай!
Успех!
Цитирай

София

зои, моето лично мнение е, че АКО ИСКАШ ТАЗИ БРЕМЕННОСТ Е РЕДНО ДА ВЗЕМЕШ НЕЗАБАВНИ МЕРКИ!Първо се свържи с лекаря си за консултация. Ако не те приеме бързо моит есъвети са:
1. Правиш си още 1 тест
2. Ако чертичката е по-наситена от предходния, значи че нещата може би вървят на добре. До срещата си с доктора пий но-шпа и ако прецениш си вземи утрогестан - класическата безобидна доза е сутрин и вечер по1.
3. Пълна почивка
Никакви цветни течения и кръвотечения не са добър знак по време на бременност. /особено ако продължат повече от 2 денонощия/
Цитирай

Бургас

Момичета потресена съм!
Гинеколожката, която посещавам се отнесе направо с насмешка към моят въпрос, каза, че дори не е нужно да отивам да чакам да ме преглежда, защото било много рано, след 10дни, ако имало нещо да отида?! Казах и, че съм чувала за дуфастон и искам да го пия за задържане, а тя каза, че било излишно?!
Е, добре, знам, че не им пука, но аз и плащам 15лв за 5мин. консултация, поне затова можеше да ме привика?!
Още не съм решила какво ще правя, просто реших да споделя!
Спорен ден!
Цитирай

София

рани, ако пиеш нещо по-добре мини на утрогестан, както ти писах по-горе. По-добър и изчестен препарат е от дуфастона. Поспря ли ти течението?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора