за плакането след баня

  • 1 180
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 577
Здравейте скъпи,мами HugМного ми е интересно дали има и други бебковци които след баня реват.Когато се къпе умира от кеф,изплисква цялата вода от коритото,но само като го извадя,оревава света и това продължава докато му правя масажа newsm78.Много странно,защото знам че обичат да ги мажеш,но това явно не важи за наз.Кажете какво бих могла да направя за да стане масажа удоволствие,а не наказание.Предварително ви благодаря smile3514

# 1
  • Мнения: 8 505
А достатъчно топло ли е в стаята-да не би да му е студено и затова да плаче?

# 2
  • Мнения: 415
Когато беше малко, бебето ревеше по същия начин след баня #Crazy
Пробвах с "песни и танци" - не се успокоява, с маймунджулъци - не ще... Започнах да му правя масажа сутрин, когато ухилен и щастлив, иначе вечерната борба мноооого ме изтощаваше - той реве, аз бързам с масажа, той реве, аз бързо обличам, дърпам, бутам, реве, аз се потя, става още по-трудно и .....накрая сме каталясали и двамата.
Сега вече не правя масаж, защото не мога да го хвана  Mr. Green
Играе в коритото като бесен, плиска, пие, става, кляка, излиза, влиза.....а ние дебнем подходящ момент........и докато се върти и оглежда /през това време му обличам халатчето/, го изнасяме от банята и чак тогава разбира как е измамен и си поревава малко, докато го нося гушнет насам - натам.
Просто мноооого обича да се плацика  Peace
Преди малко в Южния парк намери огромна локва, затърча и нагази до коленете #Crazy , аз го придърпвам от брега, а той седна и зашляпа с ръце  ooooh!.....

# 3
  • Мнения: 1 999
На бебка много добре и се отразява банята и никога не е плакала след баня. Общо взето ако е кисела къпането и подсушаването я развеселяват. Дано и при вас скоро да бъде така! 

# 4
  • Мнения: 2 587
Много ми е интересно дали има и други бебковци които след баня реват.Когато се къпе умира от кеф,изплисква цялата вода от коритото,но само като го извадя,оревава света и това продължава докато му правя масажа

И при нас така.Млъква чак като й дам вечерята,но пък уморена от рев заспива веднага.

# 5
  • Мнения: 48
доскоро и при нас беше така - непрекъснат рев от момента, в който я загърна в хавлията докато не я облека и гушна. къпането беше най- неприятния момент за мен. обаче вече не е така - не знам защо, но Али спря да плаче и се наслаждава на масажа:)  преди това сменях хавлии( да не би да й боцкат), затоплях зехтина, правих се на клоун, но нямаше ефект. сега се разплаква ако обличам боди през главата.  спокойно, и твоето бебче ще заобича масажа Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 101
И при нас беше така в началото. Но до 3-тия месец май вече беше спряло...Спокойно, ще отмине и при вас Peace

# 7
  • Мнения: 702
 И ние до скоро бяхме така, но от едно известно време спря. Дано и при вас да бъде нещо моментно, че като знам кокво е...
 Масаж може да му правиш докато е във водата, когато го сапунисваш с душ гела или с каквото ползваш за целта.

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син и до сега реве, след като го извадим от коритото. Просто човечето иска да седи и да се плацика, но няма кой да го остави, страх ме е да несе разболее.
Докато го обличаме, а преди това масажираме, изнасяме цял театрален спектакъл

# 9
  • Мнения: 79
и при нас бе така до 4 месец!сега пак реве ,но много по малко!то преди не се издържаше!

# 10
  • Мнения: 46 477
И София плачеше от масажа, затова не го правех, мажех набързо с олио/мляко и обличах.

# 11
  • Мнения: 213
Дъщеря ми също плачеше след баня до 3 месец от там нататък никакви проблеми нямаме.

# 12
  • Мнения: 1 032
Петя плачеше след баня когато имаше колики. Незнам защо, но тогава ставаха най- силни и неприятни. В момента, в който коликите свършиха и тя започна да се радва на обличането и масажа. Сега отново е цяло приключение да я облечеш след баня, защото иска да сяда, да се върти, взима си лосиона или клечките за уши и почва да ги яде

# 13
Алекс също плачеше докато я масажирах след баня докато установих че, е от бебешкото олио с което я мажех, започнах да я масажирам с тоалетно мляко и просто изведнъж престана. Незнам дали не си въобразявам че е от това но спря да плаче. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 164
Аз установих, че плаче след баня, когато много й се спи или е уморена. Иначе не.

Общи условия

Активация на акаунт