Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 фев. 2006, 18:08 ч.

Цервикална слуз?!

• 1 029
  • 11
  •   1
Отговори
Наистина не съм наясно, а търсачката не ми помогна особено! Rolling Eyes
От доооста време забелязвам, че по средата на цикъла ми изтича някакъв слузест секрет, намерих, че много момичета го описват като белтък...и моето е същото! Peace Ходя през 3-4 месеца на гинеколог, защото страдам от параноя, че все нещо ми има...и този път се сетих да го питам, пък и той сам го забеляза; Каза, че имам наличие на обилно количество цервикална слуз! #Crazy
Докаторът нямаше много време, и така и не можа да ми обясни за какво иде реч точно...каза, че ми няма нищо, здрава съм - като изключим проблемите в главата ми! Laughing
Та, за какво способства тази слуз, на мен ми звучи противно?! Вреди ли по-обилното й количество, както е при мен...при това всеки месец?!
Гледам за нея ного говорят в "Проблемно забременяване"! Confused Sad Cry

# 1
  • София
А това не е ли точно овулацията?Защото аз по това разпознавам кога е настъпила.След като се появи и след около две седмици цъфва М.
И аз едно време млада и зелена,бях отишла на гинеколог и най-вещо бях заявила, че имам бяло течение.След прегледа и изследвания секрет се оказа,че нищо ми няма!

# 2
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
изписа ми ги без да ми прави микробиология newsm78
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu

# 3
Luminosa , извинявай, че така нахлух в темата ти  bouquet, дано не ми се разсърдиш много bowuu

Ама ти сериозно ли?! hahaha hahaha hahaha Не ти се сърдя естествено! Hug

Али97, именно това е овулацията, но се интересувах какво ще рече наличието на по-обилен цервикален секрет?! Thinking Винаги съм имала "силна" овулация, ако изобщо има такова понятие! Blush
При мен не чак като течение, защото не е бяло...безцветно си е, като белтък! Peace

# 4
слузта спомага сперматозоидите да навлязат в цервикалния канал. По време на ову се втечниава, иначе е като плътен гел. Пълна глупост и почти престъпление е да се горят жлезите. Какво толкоз- тъкмо ще си разпознаваш ову-то

# 5
слузта спомага сперматозоидите да навлязат в цервикалния канал. По време на ову се втечниава, иначе е като плътен гел. Пълна глупост и почти престъпление е да се горят жлезите. Какво толкоз- тъкмо ще си разпознаваш ову-то

Тоест колкото повече слуз, толкова по-голяма вероятност за бебе?! Thinking newsm78

# 6
аха smile3521

# 7
Благодаря ти!!! newsm44 newsm68 newsm44

# 8
айде на хаир да е Heart Eyes

# 9
и аз имам такава слуз, доктора ми обясни, че е съвсем нормално, каза ми че ако искам да спре ще ми изгори жлезите Sick, обаче после секса щял да стане " родео "
вчера пак бях на гинеколог и исках да ми направи цитонамазка, съвсем спокойна, че това си ми е " мойта" си слуз, обаче не, от последната настинка съм си докарала някакво течение и ми изписа някакви много странни лекарства - две свещички за слагане, две вечери подред и едно хапче, единствено newsm78, което изпих снощи, някой знае ли за какво става въпрос? newsm78
Какво е хапчето?

# 10
Какво е хапчето?

Доколкото мога да разчета - Микомекс или нещо подобно

# 11
Какво е хапчето?

Доколкото мога да разчета - Микомекс или нещо подобно
Гъбички са най-вероятно, но можеше да ти направят микробиол. изсл. си мисля  newsm78 За хапчето питах, защото са гъбички има едно, което се казва Дифлукан.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт