Име за момиченце

  • 5 564
  • 57
  •   1
Отговори

Анкета

Кое от следните имена ви допада най-много?

Опции:

# 45
  • Мнения: 10 874
Лале в дъжда, честита дъщеричка.
Гледам си сменила първоначалното избраното и име  Mr. Green
Благодаря ти! Hug
Да, сменихме го буквално в последния момент. Blush
В деня преди да се роди ме приеха в болница и ММ дойде на свиждане и каза, че иска да я кръстим така (а Боряна беше негова идея). А след като се роди и двамата бяхме убедени, че Елица е името за нея и така си остана. Heart Eyes
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 39 038
Прекрасна Елица  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 10 874
Благодаря ти!!! Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 4 690
Честито! Красиво име за красива принцеса  Heart Eyes
Вие сте доказателство, че човек се ражда с името си и предварителни уговорки не важат .

# 49
  • Мнения: 2 753
Голяма красавица е малката Елица, да ви е жива и здрава!   bouquet

# 50
  • Мнения: 10 874
Честито! Красиво име за красива принцеса  Heart Eyes
Вие сте доказателство, че човек се ражда с името си и предварителни уговорки не важат .
Благодаря ти! Hug
Да, убедих се напълно, че предварителните уговорки не важат. Аз бях свикнала вече, че ще е Боряна и така си я наричах. И когато в деня преди раждането ММ каза, че иска да е Елица (впрочем това име е моя идея), аз му отговорих, че вече съм свикнала и като ме питат утре как ще се казва, ще кажа Боряна. Blush Да, ама като я родих и я погледнах за пръв път, наистина почувствах, че Елица е ИМЕТО и когато ме попитаха, го казах без да се замисля. Heart Eyes

invierno, благодаря и на теб! Hug

# 51
  • Мнения: 3 920
Честита дъщеричка! Най-хубавото име сте й избрали от възможните предложения Heart Eyes. И аз също бях гласувала за него.

# 52
  • Мнения: 90
Честита Елица! Името е прекрасно и все хубави хора го носят  Simple Smile
Аз лично вече 34 години го разнасям из 4 континента и на всички езици звучи добре и се запомня... и в същия момент си нося гордо част от България с мен Blush

# 53
  • Мнения: 11 747
Честита Елица! Наистина е много хубава, особено за такова малко бебе, рядко са толкова хубави.

# 54
  • Мнения: 10 874
Честита дъщеричка! Най-хубавото име сте й избрали от възможните предложения Heart Eyes. И аз също бях гласувала за него.
Благодаря ти много! Hug
Честита Елица! Името е прекрасно и все хубави хора го носят  Simple Smile
Аз лично вече 34 години го разнасям из 4 континента и на всички езици звучи добре и се запомня... и в същия момент си нося гордо част от България с мен Blush
Ехааа, звучи прекрасно. Heart Eyes Много ти благодаря за милите думи! Hug
Честита Елица! Наистина е много хубава, особено за такова малко бебе, рядко са толкова хубави.
Благодаря ти! Hug На снимката е точно на една седмица. Като се роди, акушерката също каза, че била много красива, но това предполагам го казват за всички бебета. Иначе и на мен ми е много красива, ама нали си е моя, малко съм пристрастна. Blush
Ето как изглеждаше в деня, когато се роди и на следващия ден:
Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 11 747
Хубава е, хубава е!  Simple Smile Снимайте си я, че след една година няма да повярвате, че е била такова малко нещо  Laughing

# 56
  • Мнения: 4 569
Наистина си е Елица! Колко е хубава!
Да ви е жива и здрава!

# 57
  • Мнения: 10 874
Много ви благодаря!!! Blush Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт