Za i protiv krem za otslabvane?!

  • 826
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Zdraveite  Laughing
Az sym bude6ta mama i mi e mnogo interesno da 4eta temi4kite ot foruma.Stra6no sa mi e interesno i nau4avam interesni ne6ta ot mamite s opit Heart Eyes
Iskam da vi pitam izpolzvali li ste po vreme na bremnnostta kremove za otslabvane ili po-to4no protiv celulit?Predpolagam 4e nikak ne sa polezni i 6te mi s eizsmeete 4e pitam,ama az vse pak Embarassed................

# 1
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
остави ги по-добре за после.  Peace в пове4ето имат кофеин и други химии, които не са много подходящи за тоя период.

# 2
  • Мнения: 2 663
Мила,не грам не те съветвам ти да го правиш(да ползваш)!!!Целулита си върви заедно с бременността и това не трабва да те плаши,нормално е !На всички кремове пише ДА НЕ СЕ ПОЛЗВАТ ОТ БРЕМЕННИ,заради високото съдържание на кофеин в тях.Има много други начини да се предпазваш  да не става толкова много-водни масажи под душа със специална гъбичка примерно и т.н.
Има много писано по темата,провери търсачката ако искаш.
Моят съвет е да не прибягваш до кремовете сега,пък после....

Лека бременост

# 3
  • Мнения: 5 299
Правилно са ти казали момичетата Peace Изкарай си бремнноста спокойно, можеш да се мажеш(ако искаш) с мазила п/в стрии. Но като цяло кремовете за отсалбване са за след раждането. Желая ти лека бременност и безпроблемно раждане  bouquet

# 4
  • Мнения: 35 891
мажи се против стрии, защото стриите, когато се появят - не се махат, докато положението с целулита е поправимо, макар и трудно

# 5
  • Мнения: 1 193
Мен също ме интересуваше този въпрос и мислех да се поровя из не-та, но ще се доверя на вас newsm44

# 6
  • Мнения: 1 254
Здравей  Flutter
Не се мажи!! Сакън! За нищо на света! Правилно си пише върху опаковките "Да не се използва по време на бременност и кърмене!"
Една част от съставките биха могли да предизвикат преждевременни контракции (прежд. раждане или аборт), други могат да навредят на плода в по-големи конентрации...
Мамите са прави - сега мисли за стриите Wink
 Naughty Но бих казала - залагай само на чисти масла - бадемово, пшеничен зародиш.

Всичко най-добро!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 564
Правилно са ти казали момичетата Peace Изкарай си бремнноста спокойно, можеш да се мажеш(ако искаш) с мазила п/в стрии. Но като цяло кремовете за отсалбване са за след раждането. Желая ти лека бременност и безпроблемно раждане bouquet
[/quote
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 smile3521 newsm10

# 8
  • Мнения: 1 193
Днес ми препоръчаха Възстановяващ гел за тялото след раждането на Mustela, момичето в аптеката беше доста любезно и ми каза, че щом може да се ползва по време на кърмене какъв е проблема да почнеш един месец преди раждането- условно казано. А и в самото упътване пише, че е без алкохол и кофеин.  Thinking С първата си бременност нямах такива грижи, ама сега взех да се отчайвам. Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 407
Плзвах масажно олио на Икаров и съм много доволна!

# 10
  • Мнения: 5 577
Не съм го ползвала туй чудо ... ама сега мога да си взема.  Blush

(родих преди година и пет)

Общи условия

Активация на акаунт