Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците?-2

  • 130 860
  • 781
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 185
Не мога да кажа, че не се потиш с него, но подсушава малко и премахва силна миризма, като природно средство за редуване с др препарати съм доволна  Peace

# 196
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Привет.Редовно следя темата, защото и за имам голям проблем с това потене. Писала съм преди време. От около седмица ползвам ролката на Виши и макар, че в началото нямаше никаква разлика, сега за огромна моя изненада съм абсолютно суха. След 10 часов работен ден вчера, се прибрах суха. Преди около две години пак я ползвах, но не бях доволна.Сега ми я препоръчаха . За мен съм убедена, че е изцяло на нервна почва и няма спасение. Започнах да чета Дейл Карнеги и определено се чувствам добре. Има връзка, незнам, но като съм в къщи нямам проблем, но тръгна ли за някъде и веднага започвам да се потя.Ужасно е това потъне. Купила съм си и спрея на. Юсерин, но не съм го ползвала все още. Дано ефекта от Виши да е дълготраен, не смея да се зарадвам вече, но вчера и днес се чувствам прекрасно. Успех на всички.

# 197
  • Мнения: 1 700
много е трудно да не се изпотиш.какво ли не съм пробвала!като се замисля най-удачно е просто да се изкъпеш или  да се измиеш под мишниците със сапун и да нанесеш даден стик или ролка против изпотяване.много продукти съм ползвала за изпотяване,но за сега съм най-доволна от Нивеа ролки.само те не ме изпотяват,а дори да се изпотя мирише на хубаво.иначе тази гъбка на Дав ,която казвате съм я виждала,но не съм пробвала,понеже останах разочарована от ролките и стиковете им.допълнително ме изпотяваха и не оставаше грам аромат да се усети поне какво е било преди това.да не говоря че заради техен стик си съсипах черен потник за лятото.то пране ли не беше,Вениш-мениш каквото се сетите няма махане  ooooh! така и не можах да я оправя Crossing Arms нося потничето вкъщи,а като погледнеш все едно не е прано с тези бели следи направо ме е срам  Confused и така тези талкове по-дрехите ,което се напластява много трудно излиза.някой намерил ли е начин как да се изпере това чудо  newsm78 иначе съм използвала и бебешка пудра под мишниците.хубава е,но след това не оставя миризма никаква.забелязах,че не се потях от нея това му беше + . а за този камък сефте чувам Азирка върши ли ти работа?помага ли ти?то тъй или иначе не можеш да не се потиш,но все пак

# 198
  • Мнения: 80
 Имам тийнейджър, който в последно време осезаемо взе да намирисва. Къпе се детето редовно, но...излиза от банята и пак, хормони к'во да се прави. Реших проблема с Balea -медицинска козметика. Води се  део кристал, като консистенция е като камък /също като този за който говорите/ и се активира с вода. След баня се нанася на мокри подмишници. Удивена съм от резултата.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 378
Имам тийнейджър, който в последно време осезаемо взе да намирисва. Къпе се детето редовно, но...излиза от банята и пак, хормони к'во да се прави. Реших проблема с Balea -медицинска козметика. Води се  део кристал, като консистенция е като камък /също като този за който говорите/ и се активира с вода. След баня се нанася на мокри подмишници. Удивена съм от резултата.
Балеа е всичко друго , но не и медицинска козметика  Laughing

# 200
  • Мнения: 1 700
Имам тийнейджър, който в последно време осезаемо взе да намирисва. Къпе се детето редовно, но...излиза от банята и пак, хормони к'во да се прави. Реших проблема с Balea -медицинска козметика. Води се  део кристал, като консистенция е като камък /също като този за който говорите/ и се активира с вода. След баня се нанася на мокри подмишници. Удивена съм от резултата.
да те питам този део кристал оставя ли бели следи по-дрехите?все пак  мъжката пот не е като женската

# 201
  • Мнения: 1 750
Део кристалът не спира потенето, само предотвратява миризмата. Peace

# 202
  • Мнения: 80
      Chloé ,не казвам, че Балеа е медицинска козметика, но има няколко продукта които се водят такава, дори на етикетите го пише, но важно е да върши работа Simple Smile
      shinzou, ползва го повече от месец, категорично НЕ оставя бели петна Simple Smile

# 203
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Здравейте,минавам само да се похваля,че от няколко дни нямам проблем с потенето,което за мен е невероятно. За всеки случай си нося и резервна блуза в колата  CrazyДано да е така за дълго.

# 204
  • Мнения: 76
Не знам дали сте дискутирали, но от няколко седмици, по препоръка на свекърва ми, ползвам етерично масло от палмароза. Слага се 1, до максимум 2 капки на мишница и се разнася. Свекърва ми ми го прехвали, че цял ден изкарвала с него без проблем. Наистина кожата стои суха, матирана, не мирише на нищо друго освен на силната и специфична миризма на палмароза. И така няколко седмици, като се има предвид, че по цял ден съм в офиса и нямам кой знае каква физ. активност през деня, а вечер преди тренировка си слагам стандартните комерсиални спрейове. Но вчера следобед ми се наложи да претичам и да имам динамично ежедневие, не усетих мишниците ми да са мокри, но усетих лека миризма... Но и тук беше доста топло със силно слънце.

Относно горното питане за почисване на петна от талк. Аз ползвам смеска от сода бикарбонат с оцет, шупналата смес нанасям върху дрехата, само на зоната около мишниците, търкам леко с четка, оставям да престои 1 час и после пера. Така редовно след няколко пранета, съм успявала да изчистя поне на 80% засегнати дрехи.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 19:37 от Laauren

# 205
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Пробвах "гъбката" на Даф,и съм страшно доволна.

# 206
  • Мнения: 403
Някой ще ме просветли ли каква е тази гъбка  на Dove Simple Smile??

# 207
  • Мнения: 1 750
Някой ще ме просветли ли каква е тази гъбка  на Dove Simple Smile??

# 208
  • София
  • Мнения: 5 289
Относно горното питане за почисване на петна от талк. Аз ползвам смеска от сода бикарбонат с оцет, шупналата смес нанасям върху дрехата, само на зоната около мишниците, търкам леко с четка, оставям да престои 1 час и после пера. Така редовно след няколко пранета, съм успявала да изчистя поне на 80% засегнати дрехи.
Да аз дори само с оцет съм го изчиствала. Peace
Кофтито при мен е че, като се изкъпя и се намажа под мишниците, веднага се обличам.Нямам нерви да се разхождам с отворени ръце докато изсъхне, а така си прецаквам сума дрехи. ooooh!

# 209
  • Мнения: 1 700


Относно горното питане за почисване на петна от талк. Аз ползвам смеска от сода бикарбонат с оцет, шупналата смес нанасям върху дрехата, само на зоната около мишниците, търкам леко с четка, оставям да престои 1 час и после пера. Така редовно след няколко пранета, съм успявала да изчистя поне на 80% засегнати дрехи.
Благодаря аз питах за петната от талк  Wink

Общи условия

Активация на акаунт