Клиника Малинов-IMSI при док. Калчев и док. Семерджиева-3

  • 84 424
  • 681
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 929
Според мен иди, важно е да са направени на 3-тия ден от цикъла, не съм чула да имат връзка с количеството на кръвотечението Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 721
Аз мисля същото като Амини Simple Smile

# 17
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
При по-кратък цикъл е по-добре дори на 2-ри ден /при цикъл 25-26 дни/. Аз така си ги правя  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 193
А Сигридов изражда ли?  Rolling Eyes Много ми се иска да съм при един и същ доктор до края. Ако можеше при Калчев, най щях да съм доволна.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 13 929
Кашмирче, за Сигридов не знам, но не пречи да питаш на място, предполагам ходиш често до клиниката Simple Smile

За Калчев също не съм чувала, но за Семерджиева знам, че навремето е израждала в друга болница.

Лека бременност ти желая Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 000
А Сигридов изражда ли?  Rolling Eyes Много ми се иска да съм при един и същ доктор до края. Ако можеше при Калчев, най щях да съм доволна.  Mr. Green

 За нормално раждане не знам, но със сигурност прави секцио.

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте,да се включа и аз в новата тема,вече като бременна в 23 седмиса след транзвагинална лапароскопия при д-р Калчев.Страхотен човек и  невероятен лекар,ваобще всички там са супер.И на мен мнуого ми се искаше д-р Калчев да ми води бременността,но ме прати при д-р Чучумишев,той ми прави парвата ФМ.Сега ходя при д-р Сигридов на 2-ри април ще ми е втория преглед при него.Чувала сам, че наистина е много добар лекар и побарзах да се запиша,много е приятен и обяснява всичко с подробности.Мисля,че д-р Калчев не изражда(за съжаление) аз му имам такова доверие ,така ме успокоява тоя човек.

Последна редакция: сб, 22 мар 2014, 11:48 от Rali4etooo

# 22
  • София
  • Мнения: 5 193
Rali4etooo, добре дошла. Лека бременмост до финал. Напълно съм съгласна с написаното от теб. Peace Чучумишев и Сигридов как са като отношение?

# 23
  • Мнения: 54
И двамата се даржат много добре,но аз сам по доволна от д-р Сигридов,осван обстоиния преглед на бебето той взема предвид и моето здравословно састояние и ме насочва какво да правя и каде да отида,обяснява ми всичко с подробности и знае точно как да те успокои и какво да ти каже,ако имаш проблем,това са впечатленията ми от един преглед,но определено останах много доволна,.Иначе като отношение и двамата нямат грешка.

Последна редакция: сб, 22 мар 2014, 12:23 от Rali4etooo

# 24
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Не съм се отчитала тук.
Бях на 2-ри ден на преглед и започнах естрофем и преднизолон. Другият петък - отново в София да видим как е лигавицата и кога ще е ЗЕТ.

# 25
  • Мнения: 13 929
Много са хубави новините в тази тема напоследък Simple Smile Живот и здраве ако при мен нещата завършат с успех също мисля да се запиша при Сигридов.
Перу предния път колко ти върнаха?

# 26
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Двечки.

# 27
  • Мнения: 1 721
Перу, стискам силно палци всичко да мине както трябва  Hug
Моите наблюдения (от форумите) са, че снежковците по-добре де справят...

# 28
  • София
  • Мнения: 5 193
Перу, мнпго силно стискам палци. Praynig Аз съм в четвъртък в клиниката, но може да се обадиш да се видим. Hug

# 29
  • Мнения: 120
Ето ме и мен  Simple SmileВ началото на април пак ще се ''цаня'' да се пробвам за едно инвитро.Проблемът е ,че ми е трудно да се отърся от провала със ЗЕТ на 4.3.Ин витрото ми продължи от ноември до март-със всичките му там операции,замръзявания,размразявания и трансфери.Резултата при мен е 10кг.надолу и разбити нерви.Поне изглеждам ок.Проблема е,че съпруга много ме натиска за това 2ро инвитро, а на мен не ми се занимава.Не вярвам ,че ще ми се случи чудо,не вярвам и на лекарката,че ще ми помогне.Тя просто не ми обяснява дори като питам,а аз не съм лекар.Тъпо ми е да питам глупави въпроси по форумите като мога да питам в клиниката.И всъщност там е  цялата драма,нещо се пречупи в мен  и спрях да се надявам. Sad Според вас колко опита са допустими при един лекар и кога трябва да се смени с друг?Защото аз чакам и заповед до 2-3 месеца от фонда.

Общи условия

Активация на акаунт