Питай патило, а не старило!

  • 14 329
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 619
Имах дълбоки белези на лакътя от операция и мога да кажа,че за година и малко почти са изчезнали.Препоръча ми го една рускиня,каза,че за белези използвали падналата коса от четката,след като се срешиш.Веднага я правиш на топче с длани,леко я намокряш и търкаш на мястото в продължение на 10-.15 мин.Имало нещо в косъма,аз не повярвах,пробвах и макар и бавно е къде-къде по-добре.
WOOOW аз ще пробвам с моят белег от секциото! Не е много груб,но т.к. и е второ и разрезите са един върху друг е доста по-дебел сега. Всеки ден по 15мин. ли трябва да се прави процедурата?

# 46
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Имах дълбоки белези на лакътя от операция и мога да кажа,че за година и малко почти са изчезнали.Препоръча ми го една рускиня,каза,че за белези използвали падналата коса от четката,след като се срешиш.Веднага я правиш на топче с длани,леко я намокряш и търкаш на мястото в продължение на 10-.15 мин.Имало нещо в косъма,аз не повярвах,пробвах и макар и бавно е къде-къде по-добре.
newsm78 Интересно! Ще пробвам!
Невен с мас е по-скоро за изгоряло, за удебелени вени на краката,от Мария Требен. Изпробвала съм го лично и действа безотказно. За белези на мен лично не ми подейства, но не вреди.
П.С. дали действа рецептата,ако косата е боядисана newsm78 Embarassed

# 47
  • София
  • Мнения: 18 699
Моите белези са от 5 операции,а преди това куче ми разкаса ръката та май нищо няма да помогне де.Затова си ходя с ръкавица.

# 48
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Моите белези са от 5 операции,а преди това куче ми разкаса ръката та май нищо няма да помогне де.Затова си ходя с ръкавица.
Hug Ами питала ли си за пластична операция'
Един от най-простите методи за придобиване на власт над поразените места и възстановяването на здравословното им състояние е този, който преподава хатха-йога на своите ученици. Методът се състои в най-обикновено «убеждаване» на лошо държащите се органи или части на тялото, внушавайки им разпореждания така както все едно сте пред ученици. Разпореждайте им твърдо и решително, като им казвате какво искате от тях и строго им го повтаряйте по няколко пъти. Потупването или нежното поглаждане на болните части или места, непосредствено намиращи се до тях, ще привлече към тях вниманието на клетъчните групи, така все едно хващате човек за рамото за да привлечете вниманието му и да го накарате да чуе това което искате да му кажете. Твърдото произнасяне на думите ще създаде умствен образ за това за което говорите. Тази мисъл по каналите на симпатиковата нервна система, управлявана от инстинктивния разум, се предава пряко на мястото и лесно се възприема от клетъчните групи и даже от някои отделни клетки. Подсилена вълна на прана* и увеличен приток на кръв също се отправят към поразените области, върху които лицето даващо заповеди е обърнало внимание

Преди време намерих в земяназаем една книжка, в която един руснак споделя как си е отгледал зъби. Копирах една част от книгата. Вярно, че  е малко,това например е само цитат,копирах три страници doh,понеже нямах време да прочета всичко...а сега не мога да я намеря!С две думи, опитай се да убедиш ръката ти да се възстанови. Макар че изглежда детински, действа. Нашето тяло е много интелигентно, трябва само да го слушаме! Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 18 699
Моите белези са от 5 операции,а преди това куче ми разкаса ръката та май нищо няма да помогне де.Затова си ходя с ръкавица.
Hug Ами питала ли си за пластична операция'
Един от най-простите методи за придобиване на власт над поразените места и възстановяването на здравословното им състояние е този, който преподава хатха-йога на своите ученици. Методът се състои в най-обикновено «убеждаване» на лошо държащите се органи или части на тялото, внушавайки им разпореждания така както все едно сте пред ученици. Разпореждайте им твърдо и решително, като им казвате какво искате от тях и строго им го повтаряйте по няколко пъти. Потупването или нежното поглаждане на болните части или места, непосредствено намиращи се до тях, ще привлече към тях вниманието на клетъчните групи, така все едно хващате човек за рамото за да привлечете вниманието му и да го накарате да чуе това което искате да му кажете. Твърдото произнасяне на думите ще създаде умствен образ за това за което говорите. Тази мисъл по каналите на симпатиковата нервна система, управлявана от инстинктивния разум, се предава пряко на мястото и лесно се възприема от клетъчните групи и даже от някои отделни клетки. Подсилена вълна на прана* и увеличен приток на кръв също се отправят към поразените области, върху които лицето даващо заповеди е обърнало внимание

Преди време намерих в земяназаем една книжка, в която един руснак споделя как си е отгледал зъби. Копирах една част от книгата. Вярно, че  е малко,това например е само цитат,копирах три страници doh,понеже нямах време да прочета всичко...а сега не мога да я намеря!С две думи, опитай се да убедиш ръката ти да се възстанови. Макар че изглежда детински, действа. Нашето тяло е много интелигентно, трябва само да го слушаме! Hug
Да,мерси аз доста постигнах с нея,дори работя и си служа добре макар да е увиснала китката,може да подейства да иска време сигурно и търпение въпреки ,че по голямата част е изрязяня от мускулите.

# 50
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
midnightStar  Hug
Аз вярвам в чудеса! Изпращам ти много много позитивна енергия ! Възхищавам ти се на куража! Браво на теб! И успех!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 260
Имам трънче в пръста с какво да го мажа  newsm78.....

# 52
  • Мнения: 3 074
Знам за домат. Превържи парче домат върху трънчето , с меката част към пръста .

# 53
  • София
  • Мнения: 619
6)Ако се разболеете (най-често това е вирус) и нямате установена бактерия,чрез кръвни изследвания или някакво възпаление установено чрез снимка НЕ ПИЙТЕ АНТИБИОТИК превантивно. Защото това е все едно да сложите гипс на счупен крак(както твърди известен вирусолог).Вместо това приемайте препарати на парацетамолова основа и правете много инхалации с лайка и сода!Инхалациите са ключът към успешното преборване на една вирусна инфекция. Като допълнение,спазвайте диета и пийте много течности. Когато организма не се товари с храна се активира. В обратната ситуация става ленив.....

Не можах да разбера сравнението на гипса и счупения крак  Embarassed   Какво прави гипса със счупения крак? Иначе за антибиотика съм напълно съгласна. Аз лично не прибягвам до антибиотик освен ако няма друг начин  Peace

За кокоши трън прилагах силицил върху засегнатото. Вярно е, че ми се обели пръста, където имаше силицил, но тръна беше изкоренен и вече повече от 10 години го няма.
Хахахаха,права си...явно в бързината... репликата е ,че на здрав крак гипс не се слага,а не на счупен Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт