Benim Hala Umudum Var/Надежда за обич от 31 март в 21 ч по Диема Фемили-Тема 1

  • 84 938
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Ще гледате ли сериала?

Опции:

  • Мнения: 11 766
"Надежда за Обич"


Сериалът разказва историята на красивата Умут, която живее в един от бедните квартали на Истанбул заедно с майка си, пастрока си, братята и сестрите си. Животът й се преобръща, когато среща красивия и богат Озан. Двамата се влюбват от пръв поглед и са готови на всичко, за да бъдат заедно. Въпреки това има много пречки за тяхната любов. По-късно историята среща Умут и с най-добрият приятел на Озан - Хакан, който също се влюбва в нея. Ще успеят ли Озан и Умут да бъдат заедно. Гледайте тази красива история всеки ден от 31 март в 21 часа по Диема Фемили.



Продукция: Gold Film
Сценарист: Фарут Тургут
Музика: Алп Йенер


В ролите:






Част от музикалните теми, включени в сериала














Приятни минути в темата!

# 1
  • Мнения: 36 724
Привет  wavey

Роси прекрасна тема си направила  Hug



Вече гласувах - ще гледам сериала. Дано Надежда за обич да сбъдне надеждата ми за хубав романтичен сериал  Praynig

Гледала съм само Берк Октай - Хакан и Гизем Караджа - Умут. Останалите актьори на пръв поглед са ми непознати, но ще се запознаем с героите им  Peace



Успех на темата  Peace

# 2
  • Мнения: 11 766
Привет  wavey

Роси прекрасна тема си направила  Hug



Вече гласувах - ще гледам сериала. Дано Надежда за обич да сбъдне надеждата ми за хубав романтичен сериал  Praynig

Гледала съм само Берк Октай - Хакан и Гизем Караджа - Умут. Останалите актьори на пръв поглед са ми непознати, но ще се запознаем с героите им  Peace



Успех на темата  Peace

Добре дошла в темата Ани! Радвам се, че ще гледаш сериала. Според мен надеждата ти за хубав романтичен сериал ще се сбъдне с "Надежда за обич". Гизем Караджа и Шукрю Йозюлдаз правят уникална двойка в сериала. Имат фантастични моменти - любовта на героите им е много силна. Берк също прави невероятна роля и е уникален във всяко едно отношение. Макар и да ни спряха сериала на 33-ти епизод - мога да кажа че е уникален. Гледах с кеф всеки един епизод ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 3
  • Мнения: 36 724
Роси дано да се сбъдне надеждата ми  Praynig За сериала знам само това, което ти написа, така, че ще ми бъде интересен. В последно време гледам много бози и затова се надявам да има нещо различно, с нови актьори.





# 4
# 5
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Roxis, привет! Hug
Поздравления и успех на темата! newsm10 newsm51

Ще погледна сериала-определено и на всяка цена, харесвам романтичните истории, видях познати имена, но ме привлече най-вече Гизем Караджа.
Мисля, че е млада, красива и талантлива актриса и тепърва ще се радваме на успешни нейни роли. Heart Eyes
Гледала съм я в ПЕ, справи се невероятно, жалко, че не финализираха сезона/или сериала/...
там е много сложно. newsm78 Joy
И в ,,Опасна красота" ми допадна, макар да бе тъжен края на героинята й. Crossing Arms

За протокола... Grinning
Скрит текст:
Аз съм Марги, приятно ми е!   friendship

MAMA-AN, поздрави и за теб! Не сме се засичали отдавна. Hug



Още веднъж-успех и приятно гледане на сериала!  yes thumbsup

 До скоро!  bye

# 6
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мен
Задължително ще се запиша при вас
Браво Рохис много хубава темичка си създала   bouquet
Аз като обратните колела хич не харесах Шукрю и харесвах Гизем и Берк,но да видим може да си променя мнението защото го гледах бегло понеже адски много сериали щяха да ми се струпат  Peace
Определено харесвам Гизем още от преди ПЕ има нещо нежно и детско в нея
А Берк го знам от Опасни улици и много ми допадаха  Peace
Виждам и познати лица
Ани,Марги  Hug
Желая успех и на темичката  Hug

# 7
  • Мнения: 11 766
Здравейте!

Roxis, привет! Hug
Поздравления и успех на темата! newsm10 newsm51

Ще погледна сериала-определено и на всяка цена, харесвам романтичните истории, видях познати имена, но ме привлече най-вече Гизем Караджа.
Мисля, че е млада, красива и талантлива актриса и тепърва ще се радваме на успешни нейни роли. Heart Eyes
Гледала съм я в ПЕ, справи се невероятно, жалко, че не финализираха сезона/или сериала/...
там е много сложно. newsm78 Joy
И в ,,Опасна красота" ми допадна, макар да бе тъжен края на героинята й. Crossing Arms

За протокола... Grinning
Скрит текст:
Аз съм Марги, приятно ми е!   friendship

MAMA-AN, поздрави и за теб! Не сме се засичали отдавна. Hug



Още веднъж-успех и приятно гледане на сериала!  yes thumbsup

 До скоро!  bye

Добре дошла Марги! Приятно ми е - аз съм Роси. Радвам се, че ти също ще следиш сериала. Аз го изгледах целия на турски и мога да ти кажа, че е невероятен. Гизем я гледах за пръв път тук но много ми хареса ролята й. Отлично си пасна с партньора си Шукрю Йозулдаз. Двамата са много сладки, а и са близки приятели. Берк Октай е моя най-голям любимец от много години на сам - той също прави много силна роля в сериала - уникален е ... smile3525 newsm76 Two Hearts

# 8
  • Мнения: 11 820
Здравейте и от мен Роси,благодаря ти за темата   bouquet

# 9
# 10
  • Мнения: 11 766
Здравейте и от мен
Задължително ще се запиша при вас
Браво Рохис много хубава темичка си създала   bouquet
Аз като обратните колела хич не харесах Шукрю и харесвах Гизем и Берк,но да видим може да си променя мнението защото го гледах бегло понеже адски много сериали щяха да ми се струпат  Peace
Определено харесвам Гизем още от преди ПЕ има нещо нежно и детско в нея
А Берк го знам от Опасни улици и много ми допадаха  Peace
Виждам и познати лица
Ани,Марги  Hug
Желая успех и на темичката  Hug


Здравей Диди! Добре дошла в темата - радвам се, че ти харесва ...  Hug Hug Hug

Определено се събираме все повече и повече хора, които ще следим сериала. Това супер много ме радва ...  newsm44

Берк е любимият ми турски актьор. Гледах го за пръв път преди няколко години в Опасни улици и от тогава следя всичките му сериали, изяви и неща. Той е уникален във всяко едно отношение. Обожавам го ...  txtloves txtloves txtloves

Гизем я гледах за пръв път тук. Първоначално бях предубедена, но тя наистина направи една невероятна роля ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Шукрю го видях за пръв път в този сериал. Той също е много готин и сладък ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

И тримата са големи сладури. Прекрасно се разбират и всичко им се получава идеално. Просто още в началото на сериала ни показаха любовта на Озан и Умут - Шукрю и Гизем и някак ми се видяха много сладки заедно. А ролята на Берк е многопластова и супер интересна ...
  newsm10

# 11
  • Мнения: 21 201
Чудесно е, че Гиземчето отново, ще е в бг ефира.
Харесах си я в ПЕ, след това я гледах в Опасна Красота и сега, ще я гледам отново.
Дано да го качват някъде сериала ако случайно не успея да изгледам някой епизод повреме на излъчването му по Диема.
Роси, благодаря smile3525 за темата.

# 12
  • Мнения: 11 766
Здравейте и от мен Роси,благодаря ти за темата   bouquet

Здравей! Добре дошла ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 11 766
Чудесно е, че Гиземчето отново, ще е в бг ефира.
Харесах си я в ПЕ, след това я гледах в Опасна Красота и сега, ще я гледам отново.
Дано да гокачват някъде ако случайно не успея да изгледам някой епизод повреме на излъчването му по Диема.
Роси, благодаря smile3525 за темата.

Здравей! Добре дошла в темата. Доколкото разбрах сериала ще се качва и съм много щастлива ...  smile3525 newsm76  Kissing Heart

# 14
  • Мнения: 11 766
Роси дано да се сбъдне надеждата ми  Praynig За сериала знам само това, което ти написа, така, че ще ми бъде интересен. В последно време гледам много бози и затова се надявам да има нещо различно, с нови актьори.







Според мен сериала определено е различен и ще ти хареса ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт