Поморие 2014

  • 104 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 418
Като пристигнахме на 21 Юли хазайката каза, че е нямало вода през деня и, че се отича да не пием от чешмата. В периода 21.07-28.07, докато бяхме там не е спирала.

# 436
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По време на нашият престой за 6 дни - един цял ден нямаше вода Confused...не е особено приятно след плаж да не можеш да се изкъпеш ooooh!.

# 437
  • В.Търново
  • Мнения: 6 677
По принцип водата за пиене в Поморие не е хубава.Лично ни го е казвала една хазяйка, при която навремето ходихме при нея няколко поредни години.

# 438
  • Мнения: 3 042
Благодаря Ви за отговорите, значи да си имам едно наум дали ще успеем да се измием след плаж.

# 439
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Moon Walk, благодаря за отговора! Аз питах просто от любопитство. Четири поредни години ходим в Поморие и всяка година се каня да питам в хотела на място, но според ММ с децата не сме за "хотелска" почивка, та затова винаги си наемаме самостоятелен апартамент.

elin_a, и миналата, и тази година чадър е 6 лева, но ако вземеш чадър и шезлонг е 10 лева. Тази година се намираха и места на свободната зона, имам предвид и след 10 часа, просто има много по-малко туристи, отколкото предишни години.

По въпроса с водата, преди да заминем за Поморие, бях прочела в някакво интернет издание, че ще има някакъв ремонт на водопровод на 21 юли и няма да има вода от 8 до 17 часа, ние същия ден се прибрахме към 15 часа от плажа и вече имаше вода. Същия и следващия ден, водата беше много хлорирана, но ние така или иначе пиехме бутилирана вода.


# 440
  • Мнения: 4 529
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .

# 441
  • В.Търново
  • Мнения: 6 677
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .
Не че не става водата за пиене, а не е хубава на вкус.И е вярно, поне на нас също не ни харесва.В нашия край е с друг вкус водата, във Варна имам спомен, че също им е странна питейната вода.

# 442
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .

Нямах предвид, че водата не е хубава по принцип, а просто на 21 и 22 беше много силно хлорирана.

# 443
  • Мнения: 3 042
Идеално тогава, утре пристигаме и съм се настроила за хубава почивка.  Sunglasses

# 444
  • Мнения: 4 529
Няма проблем с водата в Поморие  Peace Нито има режим,нито слабо налягане. Всичко е нормално. На 21 .07 имаше авария на централния водопровод и затова беше спряна водата. Не е вярно,че водата в Поморие не е хубава за пиене . Naughty Пие се.  Въпрос на личен избор е дали ще пиете бутилирана .
Не че не става водата за пиене, а не е хубава на вкус.И е вярно, поне на нас също не ни харесва.В нашия край е с друг вкус водата, във Варна имам спомен, че също им е странна питейната вода.

Разбира се ,тук става въпрос за навици . Всеки е свикнал по различен начин,с различна на вкус вода  Peace Вярно е,че водата навсякъде е различна,зависи от водоизточника.  

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 20:24 от daniela.qnkova

# 445
  • Мнения: 1 666
А как е морето? В новините тия дни слушах за мъртво вълнение на юг...

# 446
  • Мнения: 4 275
Момичетааааааааааааааа  newsm45
Решили сме с приятели да скокнем до морето за уикенда, но се отчайвам вече. Нямаме резервация и сега тръгнах да звънкам напред-назад. На 4 места позвънях и нищо. И се опасявам, че и с всяка останала обява ще е така  Cry

Моля ви, пишете ми ако знаете за свободни места там, където сте отседнали. 4-ма души сме за 2 нощувки - петък и събота. Търся една тройна и една двойна стая. Но може и някакъв апартамент  евентуално  Praynig

# 447
  • Мнения: 6 291
Момичетааааааааааааааа  newsm45
Решили сме с приятели да скокнем до морето за уикенда, но се отчайвам вече. Нямаме резервация и сега тръгнах да звънкам напред-назад. На 4 места позвънях и нищо. И се опасявам, че и с всяка останала обява ще е така  Cry

Моля ви, пишете ми ако знаете за свободни места там, където сте отседнали. 4-ма души сме за 2 нощувки - петък и събота. Търся една тройна и една двойна стая. Но може и някакъв апартамент  евентуално  Praynig
Виж в по-големите комплекси, по-вероятно е да има места. Бели платна  www.001.bg/ Марина Холидей www.marinapomorie.com/bg/ Може и семеен хотел Черно море  pochivka.bg › Поморие
Ако не намериш в Поморие и държиш да е в този район виж в Сарафово също има хубави комплекси с студиа и апартаменти.

# 448
  • Мнения: 418
Нас хазайка ни предупреди да не пием вода от чешмата и не съм рискувала, заради децата. Ама то гаранция Франция Simple Smile, не мисля, че водата е проблем. Ние стомашно- чревен вирус не хванахме, но каката си дойде е херпангина.

Saltlake имаха ваучери и предлагаха доста апартаменти.

# 449
  • Мнения: 786
Аз сега се разтърсих да открия евентуално програма за киното в Поморие, ама то май вече няма такова. Общината си го била върнала, щяла да го ремонтира, бла-бла.
Наистина ли не работи това уникално кино?  Cry А беше една от причините да се върнем пак в Поморие. На входа си взимахме пуканки, които ни даваха с купа, зад екрана - море, корабчета, а по време на филмите често виждахме падащи звезди  Sad

Иначе попаднах на инфо за туристическо влакче до Музея на солта. Някой виждал ли го е, ползвал ли го е?

Общи условия

Активация на акаунт