Ясновидци/врачки - тема 22

  • 147 290
  • 747
  •   2
Отговори
# 705
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
Аз да попитам, понеже са ровя от 3 дена из интернет за да търся врачки и гледачки, шарлатанки и ходжи и всякакви подобни същества, които обещават да надникнат в бъдещето ми и понеже се проявява някакъв необичаен за мен интерес към това, препоръчаха ми гледане по емайл /нали гледаха ми на кафе, на карти/
знам, че и по скайп гледат, но обаче баш по емайл не бях чувала newsm78

Та искам всъщност да питам кой от вас съ е консултирал по емайл на адрес miss_boneva@mail.bg
Тoва което ми казаха е, че имало сполучливи прогнози срещу снимки - ваша и на хората, за които питате; а лична среща с въпросната гадателка, врачка или квато  е там - можело само след нейна преценка, ако сметнела че става дума за нещо важно свързано със съответния човек. Също така чух, че не винаги отговаряла бързо, ако сметнела че не е нещо жизнено важно.
а па много ми е интересно  newsm78 как чрез емайл ше получава доходи - или пък просто иска безвъзмездно да помага на хората за чест и слава. baby_neutral
а също така ме предупредиха, че не се занимавала нито с разваляне, нито с правене на магии.
 
Тъпото, което не можах да запомня е че откъде беше тази Бонева - дали е Лом или Ловеч - абе нещо с Л беше. newsm78
аз й изпратих днес емайл и надявам се след празниците /разбираемо/ да получа светли прогнози за моето бъдеще.

някой ако има информация за въпросната miss_Boneva... моля да сподели  Praynig

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!   smile3525

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 20:01 от Стоимира Прокопиева

# 706
  • София
  • Мнения: 379
ЕМАЙЛ newsm78 newsm78 #Crazy

# 707
  • Мнения: 144
Стоимира,

обсъждали сме я тази тук преди време, аз бях втрещена от това, че само по емайл не ми бяха гледали...много се смях тогава.
Май никой не  ползва услугите и нямаше отзиви.Това, което си спомням, че най много ме беше впечатлило, че въпросната врачка щяла да те потърси по телефона ако било наложително.
И се питах до къде стиганаха врачките - те да ни търсят по телефона.

А ти от къде я изкопа пак тази "модерна" врачка?

 Shocked

П.с Нали обичам експериментите, ще й пиша този път.Като получа отговор - ще споделя.
Но снимки лично аз няма да изпращам. ooooh!

# 708
  • София
  • Мнения: 981
Здравейте  Hug, досега основно ви четях и според отзивите ви наобиколих доста знайни и незнайни врачки и гледачки.
Ще се опитам да ви кажа от позицията на времето. ( извинявам се ако стане дълго, много съм насъбрала  Simple Smile )
Преди една година живота ми се преобърна и тогава къде от мъка, къде от ярост прибягнах до "услугите" на тук коментираните врачки.
Та така - говорих с Цеца, Сирма, Искра, Николай Узунов, Ани (може да е имало и други - не помня)
Имах два въпроса:
Цеца - може би беше прекалено скоро, бях много разстроена и почти не помня какво ми каза. По основния проблем - бяха планини, букви и доста лоши неща за човека, за когото питах (тук позна). За другия въпрос - каза до края на юни (вече почти дойде другия юни - още чакам)
Сирма - каза 1 година ( сега минава годината - ще видим).
Искра - по основния въпрос - каза, че не ги вижда нещата ( за сега е така), по другия въпрос каза - много скоро ( бях при нея юни или юли - скорото все още не е дошло  Simple Smile )
Н. Узунов - по телефона каза едно (почти позна), но като си писахме вече беше съвсем друго - срока беше до края на лятото ( май няма нужда да ви казвам, че не стана).
Ани - беше категорична, че големия проблем ще се реши октомври, а другия по-рано. Нито едно от двете не се случи.
С Емилия говорих преди нова година - тя горе долу нацели как стоят нещата, но сега не мога да се свържа с нея.

Сега от 2-3 месеца нещата малко се промениха и пак започнах обиколките  Simple Smile. Този път Лидия, Цеца, Бобо, Светлана + една баба ми говориха с почти едни и същи думи, дори за неща за които не съм ги питала. Другата седмица ми предстои нещо много важно и всичко трябва да се случи след това  Simple Smile.
След празниците мисля пак да ги наобиколя, да видим какво ще ми кажат.
Иска ми се да посетя и Бойка, ако някой иска да се свържем и ще се разберем.

# 709
  • Мнения: 144
Забравих да отбележа, че тия дни нещо много ми е натоварено и не съм писала много много, на следващия ден след Бойка пак се наложи да ходим до Перник.
При Божана или нещо такова.
Една моя приятелка я откри чрез друга нейна приятелка.
След упътствията как да стигнем направо си мислех че отиваме при Бойка, само че тази гледаше и на кафе, и на карти и се наложи да свием малко преди Бойка.
Паркирайки пред жилищната сграда се сетих, че преди 10 години съм ходила там.Просто така ясно си спомних, че съм била там, че направо бях тресната като с мокър парцал.
Сетих се, че тогава имаше много чакащи, а мен ме гонеше нервата с тогавашните любовни драми, сега смятайки е било дори повече от 10 години, може би около 11.
И се отказах, и си тръгнах тогава.
Този път влезнах.Заваля снаг на парцали, бях седнала до прозореца.
Бяхме три.
Пита ни какво искаме - за карти 10 лева, за кафе 10 лева.
Двете комбинирано, едната само кафе.
Докато чакахме кафето да изстине, аз вече препирах да почва с картите.
Тя каза, че е по силна в кафето, а картите са й допълнение след кафето.
Ок.
Почна ни.Този път бях последна.Да ми се ненадява човек как устисках толкова време.
Първата - видя точно неща, букви на хора с абсолютна точност, описа неща, които ЩЕ  се случат според нея, но истината беше че тези неща се бяха случвали вече с абсолютна точност според думите й преди около 3 години.
Абсолютно точно описа дом, работа, отношения.С колко човека живее.
Втората - покри нещата които й бяха казали и Цеца, и Бойка.Негативна енергия в къщата в която живее и оттам доста неща започнати и недовършени.
Тя ли се била женила няколко пъти.Ами не, не женена нито веднъж.Но в къщата в която живее, има жена /леля й/ с два развода.
Установих, че жената ги вижда нещата точно и ясно, но пъзела трябва да си го наредиш сам.
Дойде и моя ред - започна ме направо от слабото място.Работа, арести, висока длъжност, но седя в сянка, много се пазя.Най накрая вече ме погледна и ме попита ти еди какво си ли работиш?
Първата гледачка, която в прав текст без никакви увъртания ми каза точно и ясно с какво се занимавам.Това наистина, ама наистина ми се случва за първи път.
Но до тук.После пак ги обърка нещата от минало към бъдеще.
Ще имаш една много голяма и иситнска любов, една единствена, предстои ти.
И като ми описа човека, който ще е... разбрах, че тази любов е вече дошла и че явно няма да има друга.
И като почна да реди тия карти.И говори, говори, и ме питайте сега - дума не помня, хора.
Защото това, което най много ме интересува ми излезе с четери асака един под друг в последна редица, което според нея няма никакъв, ама никаъв шанс да не се случи при тази абсолютна комбинация от най силните карти.
Едната приятелка понеже за пореден път се оказа, че не чува това, което иска вече реши, че иска да прави магии.
Жената каза - аз не правя такива неща, мога съвет да ти дам, щом толкова го искаш този мъж, но той не е предвиден за теб, по съдба ти е даден друг, но ние можем да променим всичко, само дето не знаем дали го променяме за добро или лошо.
Каза, че продава амулети.Винаги съм била против тези неща.да нося някакви щуротии из чантата си, които изобщо не знам какво означават.
Само че женицата толкова ясно ми обясни какво означава всяко нещо и че го прави на място , специално за човека, който иска и толкова не настояваше да си правим - че аз незнайно как изведнъж реших, че искам.
И го направи пред мен.Това за това, другото за онова, третото за еди кво си.
Имаше една много сладка изплетена ножичка специално от нея, мъничка от червена прежда.
В момента в който си го сложих в чантата и излезнах от вратата ме удари поредния спомен.
Предния ден, докато пих кафе на крак при Цеца, заради компанията която бях завела - Цеца ми говореше за някаква ножица, която виждаше из кафето и която щяла да ми помогне за не знам си какво там.Тия неща ми минават покрай ушите и не си правя труда да ги анализирам в момента, в който ги чуя.
Днес си спомних още нещо, което пък каза Цеца на едната ми приятелка, която водих пък вчера.
Каза, тия дни те чакат много пари.Каза й дори от къде.Беше смешно и невъзможно.
Приятелката ми беше 0 на 0 и никви шансове нямаше за изгледи за пари, а да не говорим за много.Дори аз й платих таксата за Цеца, защото тя и толкова нямаше.
Дум, днес се случи нещо, което тя не очакваше изобщо и то точно оттам, от където каза Цеца.
Разбрах го едва тази вечер преди малко, затова и седнах да пиша.Защото навързах нещата и с Цеца, и с Божана...
Обясних си и няколко неща, които ми се случват и на самата мен през последните два дни.
Хубави неща.Пу пу.
Та много станаха май фаворитките напоследък, ако и чудесата които казват всички в хор се случат - наистина ще си отворя агенция за врачки  Embarassed





# 710
  • Мнения: 144
Сега прочетох за маг Ивайло, живяла съм в Зона Б18 - от 2005 до 2009 година.
Такъв човек има, защото го познавам.Знам точно и къде се намира.
Само  че малко ми е страшничко при него.Който се престраши да иде - ще разбере.
Първо - не говори много.Описва те точно и ясно.Имаш ли магии или не.
Описва добре хората за които питаш.
За бъдеще нито дума.
Защото според него човек може да променя живота си както си поиска.
Тогава ми беше казал, че по съдба са ми дадени да имам две деца.
Но само аз мога да реша дали искам да ги имам.Т.е ако реша, ще ги имам - живи и здрави.
Не бях нито впечатлена, нито разочарована.
Имаше логика в нещата, които ми каза тогава.
Просто знаех, че повече няма да стъпя там, защото наистина си беше страшно.
Толкова за него.
Написах писмо на Мис Бони сега и чакам отговор  Joy

# 711
  • Мнения: 144
Ето дори без да искам създадох псевдоним на новата звезда, от къде ми дойде Мис Бони, след като е Мисс Бонева.... не мога да ви отговоря  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 63
А, леля Искра! Запомнила съм я нея с един парадокс. Покрай еуфорията тук я посетих цели два пъти на място през вече леко далечната 2012-та. С въпрос, който обаче не изричам гласно, а ги чакам те сами да се изкажат. Тя нищо не видя, но ме уври втория път, че до една година ще получа предложение за женитба, което с разбиранията си изтълкува като безумно щастие за мен с предлагащия.

Попремигнах, попреглътнах, казах си, че за моя многообичен няма как да се омъжа, той си го знае, но си записах на листчето за всеки случаи. Точно с изтичането на указания срок, наистина ми паднаха на колене с пръстен, с огромен камък и с още по-голямо очакване на моя отговор, който кратко и ясно, без да искам, гласеше "искам да изпуша една цигара".

Та за огромно разочарование на леля ви Искра, аз и до ден днешен съм щастливо неомъжена за многобичния си и с огромно неудобство след като си изпуших цигарата трябваше да благодаря на ухажора си, но да откажа щедрото му предложение и честта, че се е постарал да ме отмъкне от онзи, за когото знам, че никога няма да се омъжа.

Другите й прогнози не станаха. И страшно много неща не видя. Иначе е сърцат човек и голяма сладурана.

# 713
  • Мнения: 48
Здравейте момичета досега ви четох от февруари насам ми се случиха много лоши работи ходих при две врачки първата е леля рилка позна ми някой неща и каза че ми е заключен късмета и че да го отключа тр да ходя пак с катинар за 85 лв и още едно гледане 40 да види дали е трагнал късмета и 65 лв ако ислам да се събера с бившя ми и аз я попитах това не е ли магия и тя каза "магия ли е двама души да се обичат и да са заедно".... та казах и че нямам парите и тя каза като ги имам да дойда та тръгнах си и слвд няколко дни бях още по-зле и по-лоши работи и почнах да се чудя да и дам ли 190 те лв и го обсъждах с една приятелка по фб и врахлита в магазина една клиентка говореща по тела и по разговора чух че говори за врачка Рима та с две думи и при нея отидох на 14.02 та тя позна мн неща но ми каза че средата на март ще срещна 35 годишен с който ще имам връзка но не позна и съм много отчаяна все по не ми върви и върви имам чувството че магия ми е направено че за един месец дъното ударих леля рилка вика че нямам ама късмета ми е заключен ходих миналия месец отключих свети мина но нищо... дайте съвет къде да ида и вашите отзиви за леля рилка и рима извинявам се за правописа и липасата на пунктуация но съм през телефона

# 714
  • Мнения: 38
Здравейте,
Преди време бяхте споменали за Краса от Бяла Слатина. Някой успя ли да събере впечатления?
Благодаря ви!

# 715
  • Мнения: 662
Да споделя и аз моето брожение по врачки,ясновидки и т.н.Имам си две фаворитки,при които си сверявам часовника от време на време.И двете са ми близки.Едната много оптимистично настроена,другата скептик.Преди 3 седмици бях при оптимистката,по друг повод и м/у другото пих кафе.Погледна ми чашата и пита -баща ти къде е ?казвам в болнично заведение(подобрен според персонала)тя отсича прибирайте го и ще си спомняте с добро за него.Аз останах като втрещена.Прибрахме си го на 04.04. и на 15.04 почина.Лека му пръст.Много ,много не съм вярвала досега на гледачки,но тая жена ме разби.Миналата год.ми гледа пак м/у другото и каза началото на лятото купуваш жилище,но преди това продаваш вила(това е края на март)Действително 25-26.05.продадох вила и на 02.06 купих жилище.По повод сърдечните отношения според нея цветя и рози,но в действителност не е така.Когато попитам е кога.Имай търпение ми отговаря.Правете си изводи за срокове и т.нИначе ,и аз съм ходила при много,но обикновено заради приятелки,няма досега точна и вярна прогноза ,освен тези двете.Весели Празници на всички пожелавам и да сте здрави!

# 716
  • Мнения: 358
Питане - за един руснак в Кюстендил, за Ангелина в Търново. Някой? Нещо?
Второ питане, отговорът го знам, нооооо.........Много ли е греховно утре да се посети гледачка?

# 717
  • Мнения: 144
Бааааа...Мис Бони ми е отговорила  Shocked

Иска ми дата на раждане и снимки задължително  Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 358
Бааааа...Мис Бони ми е отговорила  Shocked

Иска ми дата на раждане и снимки задължително  Crossing Arms
Таз коя е сега?

# 719
  • Мнения: 144
Няква дето гледа по емайл  Joy Joy Joy Joy

Та реших да я тествам, че по празниците скука с гледачките да ги обикаляш  Party

Общи условия

Активация на акаунт