Ясновидци/врачки - тема 22

  • 146 757
  • 747
  •   2
Отговори

Анкета

От кой ясновидец сте доволни?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 735
  • Мнения: 43
Има ли някой,дами,който да е получил отговор от мис Бонева след онова раздразнено писмо,което беше публикувано?

# 736
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 78
Нали точно за прогноза за бъдещето се ходи при ясновидец, ако ще ми говори само за минало и настояще ....за какво е нужно.Аз на такива точно не вярвам.
Честно казано още не съм чула и видяла друга като леля Ванга да има.

Бойчето  Hug по-скоро е врачка , отколкото ясновидка  Crossing Arms

... а вие защо още пишете тук като има 23ти брой на темата? Thinking

# 737
  • Мнения: 358
Нали точно за прогноза за бъдещето се ходи при ясновидец, ако ще ми говори само за минало и настояще ....за какво е нужно.Аз на такива точно не вярвам.
Честно казано още не съм чула и видяла друга като леля Ванга да има.

Бойчето  Hug по-скоро е врачка , отколкото ясновидка  Crossing Arms

... а вие защо още пишете тук като има 23ти брой на темата? Thinking
Пишат, щото Татти залисан в метенето, не заключи тази тема.

# 738
  • Мнения: 0
melissa77,моля дайте едно рамо за Пловдивска област newsm17
БОЖИДАР КАРАДЖОВ

# 739
  • Мнения: 8
Здравейте! Искам да попитам някой с кола от Пловдив ще ходи ли до Искара от с.Бистрица, до края на седмицата? Ще си поделим разходите. Благодаря, предварително.

# 740
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте! Искам да попитам някой с кола от Пловдив ще ходи ли до Искара от с.Бистрица, до края на седмицата? Ще си поделим разходите. Благодаря, предварително.


Отиди в тема 23 и там попитай.

# 741
  • Мнения: 8
Благодаря!

# 742
  • Мнения: 4
Speshno ... ot varna nqkoq qsnovidka nqkoi moje li da mi preporucha ??? naistina e vajno !!! Blagodarq predvaritelno !  Sad
________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 23:50 от AnMary

# 743
  • Мнения: 290
Здравейте, напишете към кой мога да се обърна по скайп, имейл много ми е спешно аз съм от далечната провинция?

# 744
# 745
  • Мнения: 8
Всичките са измамници щом взимат пари, ако не взимаха разбирам. Ама те и алчни. Истинския добротел е когато, не се възползваш. Ще ме извинявате, но никой не е в състояние да ме убеди в обратното и каквато и дарба да имаш щом печелиш и се издържаш от това е измама и грешно. Истинските хора с дарба не взимат пари. Помагат от сърце, а хората ако желаят им оставят от сърце или ги черпят.Познавам такъв човек и ако имате истинска нужда може да ви помогне, ама за лиготии не. Преосмислете си живота, вижте нещата от всички страни наистина ли е толкова зле, че да прибягвате до това, ако помагаха всички щяха да са цъфнали и вързали. Това е всеобща глупост някой ви пълни главата, с такива работи и всеки вече си мисли, че има. Успокойте се, първо направете нещо добро и да ви видим промяната.

# 746
  • Мнения: 13
Момичета здравейте!!!Нова съм тук и ми трябва спешно телефонен номер на Данчо от Ягодово.Ако го има някой пишете ми на лични.Много благодаря!!!  bouquet

# 747
  • Мнения: 2
 Здравейте ,ако някой има телефона на Соня Щерева - моля да ми го изпрати.

Общи условия

Активация на акаунт