Детски стоматолог в Добрич

  • 10 731
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте!
Детето ми е на 2г и 8м, от няколко месеца (от октомври) е с дупка на зъбчето, веднага го заведох на стоматолог, но ми каза, че в момента нищо не може да се направи. Понеже не го боли и да почнат да го човъркат ще го боли и ще му нанесат психическа травма. Зъболекарката ми каза да го заведа, когато започне да го боли, цитирам: "Тъй и тъй ще го боли". От 2 дни се оплаква, че го наболява, когато се храни. Четох доста и искам мнение и опит на майки, които са минали през това. Четох за Пловдив, че правят пломби на деца под пълна упойка, четох и за лазерни пломби. Но все пак ако някой е чувал и ходил при някой стоматолог в Добрич, който може да помогне на детето ми (ако изобщо има такъв). Ако ли не ще ходим във Варна, Пловдив, където трябва и където има някой кадърен.

# 1
  • Мнения: 161
Вчера водих детето на зъболекар, но не можаха да ми помогнат с нищо и ще се ходи във Варна. Та сега въпроса ми към майките минали през това е Къде във Варна?, Каква е процедурата?, Упойката каква е?, Каква е и цената, за да знам какви пари да си приготвя.


Зъболекарката не можа да ми даде никаква информация.

# 2
  • Мнения: 30
Аз съм от Добрич. Препоръчвам д-р Нина Милчева ( кабинетът й е срещу Билла )

# 3
  • Мнения: 11
Ходихте ли някъде на преглед .Интересува ме защото това ми предстои и ние сме на почти 4 год но сме скарани с прегледите .Какво се случва с вас .  Иаз съм от Добрич

# 4
  • Мнения: 4
В Добрич съм много доволна от д-р Николина Христова - до пазара срещу Пътно управление. И двамата нейни колеги стоматолози, които попитах за ортодонт, казаха, че е от най - добрите ортодонти в България, досега само на нея са изпращали тежките случаи в града и тя ги е излекувала напълно. Нареди идеално зъбите на дъщеря ми, сина ми и  моите зъби. Препоръча ни я и моя близка, чието дете е лекувала. Момчето беше с много сериозен проблем - обратна захапка и натрупани един върху друг зъби, а сега зъбите му са безупречно подредени и захапката е нормална. Много добри отзиви дават за нея и други мои познати. Невероятен ортодонт и човек. Няма никакъв смисъл да пътувате до Варна, при положение че в Добрич има толкова опитен ортодонт. Не я обърквайте с Лидия Христова Русева до Младежкия дом. За нея ми казаха, че давала апарати, от които не личал никакъв ефект и че дори нямала специалност ортодонтия. На всичко отгоре се държала грубо с децата и с родителите им и не давала часове навреме. Давам ви адрес и телефони на д-р Николина Христова :
 Ул. Отец Паисий № 30 вх. Б ет.1 - Стоматологична клиника "СТАТУС"  тел. 058837650 , 0889853122

Общи условия

Активация на акаунт