Време е за Икеа! - Тема 20

  • 71 619
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2 122
ау супер
много благодаря

# 722
  • София
  • Мнения: 6 219
Кати, ти на тоалетната чиния директно ли сядаш? Или използваш дъска?   Wink



Това си написала ти: "душът беше точно над толетната чиния => бършех я, за да не се раздуе "
Ползвам дъска, която е от пласмаса и няма как да се раздуе и тя, според мен
оф... Наистина ли не стана ясно?
Между другото бършех и след като смених с пластмасовата, защото пластмасата по краищата се захабяваше и образуваше мухъл и др. гадории. А и следващият не е удобно да седне върху мокра дъска - пластмасова или от МДФ.
Махнах и пердето за баня, защото точно за седмица-две мухлясваше. И преди да сте ми направили забележка за лоша изолация и т.н. ще кажа, че в целия блок няма никакъв проблем с мухъл. Проблемът беше водата и малката баня. Затова аз колкото съм бърсала и попивала за 5 години... Мисля че ми стига за до края на живота.
Много мразя тия дискусии за елементарни неща, ама хора и бани - всякакви.  

# 723
  • Мнения: 25
Да споделя за коледните украси пресни впечатления.
Тия фенери с лед осветление, за които се бях наточила се оказаха едни такива пластмасови. Далеч по- добре изглеждат на снимка. Все пак се изкуших и си взех играчки за елхата - стъклени сърца с рисунък.
А знаехте ли, че малките елхички в саксия ухаят на истински бор?!!! #Crazy

# 724
  • Мнения: 337
А знаехте ли, че малките елхички в саксия ухаят на истински бор?!!! #Crazy
Не, но тях съм си ги заплюла от миналата година!  Heart Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 6 268
А знаехте ли, че малките елхички в саксия ухаят на истински бор?!!! #Crazy
Не, но тях съм си ги заплюла от миналата година!  Heart Eyes

Ох, много ми харесаха, но половинката ме възпря Sad Днес беше истински ад в Икеа. Взехме каквото бяхме намислили за децата плюс няколко ароматни коледни свещи и от декоративните фенери.

Частите за къщичката са много малки според мен, а и цената от 8 лв. за 300 гр. не ми харесва. Има и кътъри за къща, но също не ми допадат.

В@ня , уф не уф не е станало ясно, да. И пак не ми е, но не ми се водят подобни разговори, още повече, че не ме и вълнува точно тази тема. Но иначе те разбирам колко е неприятно мокра дъска на тоалетна. Не обичам малки бани и не разбирам как има хора, които сами си го причиняват (говоря за собствено строителство).

# 726
  • Мнения: 47
Може ли да ми кажете какви са недостатъците на дървеното двуетажно легло?
Смисъл-като изработка, стабилно ли е, здраво ли е?
За металното знам, че се клати цялото като го буташ и е добре да се закрепи за стената  Confused

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Аз имам две двуетажни от ИКЕА - нямат проблем. От тези - http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=2143

Ползват се активно и не са закрепени към стената. Стабилни са самостоятелно.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 025
Дали има шанс да намалят детските играчки преди Коледа, като се има предвид, че на рождения им ден бяха намалени? Тогава взехме някои неща, но не успяхме да вземем влакчето. Мъжът ми иска да чака Коледа, че миналата година ги бяха намалили тогава. Да, ама като отидохме и го нямаше комлектът от 20 лв., който включва релси и влакче, имаше само от тези допълнителните. Май трябва отсега да си вземем, да не свърши пак.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 268
Дали има шанс да намалят детските играчки преди Коледа, като се има предвид, че на рождения им ден бяха намалени? Тогава взехме някои неща, но не успяхме да вземем влакчето. Мъжът ми иска да чака Коледа, че миналата година ги бяха намалили тогава. Да, ама като отидохме и го нямаше комлектът от 20 лв., който включва релси и влакче, имаше само от тези допълнителните. Май трябва отсега да си вземем, да не свърши пак.

Не знам дали има шанс да ги намалят, но си проверявай на сайта дали има наличност преди да тръгнете.

# 730
  • Мнения: 47
Янтра, благодаря   bouquet

# 731
  • Варна
  • Мнения: 898
Доволни ли сте от матраците от пяна за спалня? Гледам, че са на доста приемливи цени за разлика от други фирми за матраци и ме загложди съмнението. Споделете мнение. Praynig

# 732
  • Мнения: 1 530
Най - накрая нормален сайт!  Shocked Жива да не бях.  Shocked

# 733
  • Мнения: 2 396
Бихте ли ми казали как получихте постоянните си карти Family- по пощата или с куриер?

# 734
  • София
  • Мнения: 6 219
по пощата, беше ми в кутията един ден, но бавничко стана.

Общи условия

Активация на акаунт