Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой опитвал ли ги е? Видях ги в едно списание и не мога да се неначудя какво съдържат. Confused
Цитирай

Monaco di Baviera

Със "мастило" от сепия ги оцветяват. Така си ги продават - черни. На мен ми харесват,  яла съм ги само по италиянските ресторанти пак с морски дарове или сьомга.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз пък обичам зелените, които са вътре с подправки. Пълнозърнести. Имат страхотен вкус.
Цитирай

Уау. сигурно е много вкусно. Ще взема да ги опитам.
Цитирай

Цитат на: boo
Аз пък обичам зелените, които са вътре с подправки. Пълнозърнести. Имат страхотен вкус.

Да и ние много обичаме зелените  Very Happy
Цитирай

София

Що не мога да намеря пълнозърнести спагети, къде ги продават, кажете моля  Very Happy
Цитирай

Aз съм ги намирала в Метро и в големите супермаркети (без Била). На Divella са тези, които съм купувала аз, два вида 'зелени'.
Цитирай

София

Цитат на: Yvette
Що не мога да намеря пълнозърнести спагети, къде ги продават, кажете моля  Very Happy

В диетичните магазини, аз специално си ги купувам от един такъв близо до Плиска.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Ужас са тия пълнозърнестите. Като бях бременна си взех едни за проба от диетичен магазин. Миришеха на крака Rolling Eyes Може би трябва да опитам на друга фирма. Тия бяха български някакви.
Цитирай

Ооо, никога български!!! Ужасни са, безвкусни и гадни! Пфуй! Вносни и само вносни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.