Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

.....в делничен ден имате 1 час на разположение да предоставите материала в лабораторията - как постъпвате ? Wink
« Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 08:23 от Lin »
Цитирай

Стара Загора

Вземам съпругата си и отиваме на усамотено място... Ако Малечка е при баба си... Може и у нас... Малеее... Какъв луд обеден секс ще се развихрииииииии...
Те ти мат`риал за изследване...
Wink

П.С. На мен наистина засега не ми се налага... Двете чертички са достатъчни...
Цитирай

София

според мен, след като сме стигнали до този форум едва ли ни трябва такова изследване Wink
ако не сме татковци (бъдещи), може би нямаше да сме тук Wink
Цитирай

София

Laughing
Не сте прави за това ,че щом сме тук значи няма нужна от това изследване. Понякога по здравословни причини се налага това , но все пак да се придържаме към темата   35

p.s. Teddy76  не си отговорил на въпроса ми  Wink
Цитирай

София

Добре де, ако все пак се наложи такова изследване и ако жена ми е около мен ще съчетаем полезното с приятното  newsm44
Ако пък съм сам ... ще ми се наложи да "трапосам на ръка"  smile3515
Цитирай

Луксозенец

Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
Цитирай

София

Предполагам, че в лабораторията дават еротична литература, която да стимулира еякулацията  Mr. Green
Много филми гледаш  Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

smile3508 Раздават и какички по избор от каталог !
 hahaha smile3532
Цитирай

софия

.....в делничен ден имате 1 час на разположение да предоставите материала в лабораторията - как постъпвате ? Wink
ами вкъщи и с мръсна газ към лабораторията- 1 час е доста време, дори и със задръстванията
Цитирай

густо майна Филибето

За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green
Цитирай

Луксозенец

За какъв секс става дума? Нали трябва да е стерилна! От лабораторията пращат в тоалетната Mr. Green

И аз това има предвид - ня място онанираш.
Цитирай

София

Абсолютно вярно! И на всичкото отгоре там е адски студ !
Цитирай

София

Или идва една сестра с къса мантичка и жартиери да ти "помогне"....
 newsm10 де тоз късмет де....
« Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 17:04 от mama_na_Radi »
Цитирай

густо майна Филибето

Абсолютно вярно! И на всичкото отгоре там е адски студ !
И ТИ ЛИ ВЛЕЗЕ Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.