"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 222
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 24 030
  • Мнения: 3 960
Не знаех, че е селско да ходиш по анцуг Rolling Eyes

# 24 031
  • Мнения: X
Не знаех, че е селско да ходиш по анцуг Rolling Eyes

Това ме сеща за преди няколко години, организираха се спортни игри между училищата в града и накрая всичките шампиони ги награждаваха пред общината, и водещия беше облечен с анцуг  Laughing То вярно, че тоалетът му отиваше на цялостната концепция, ама поне като водещ можеше да сложи едни дънки - ето това вече за мене е селско  Mr. Green

# 24 032
  • София
  • Мнения: 11 482
А като си сложи едни дънки, ще стане много "градски"  ooooh!

# 24 033
  • Мнения: X
А като си сложи едни дънки, ще стане много "градски"  ooooh!

Ми не, няма. Обаче поне като си поканен на официално събитие за водещ, не върви да си сложиш анцуг. Понеже бяха ученици едва ли някои е очаквал да е с костюм човека, ама аз лично не го разбирам да се изтипосаш по анцуг също.

# 24 034
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ами от мен една обратна ситуация - отиваме цялото училище на спортен празник на стадиона в близко село и две колежки с роклите и високите токчета.

# 24 035
  • Мнения: 4 547
Ами от мен една обратна ситуация - отиваме цялото училище на спортен празник на стадиона в близко село и две колежки с роклите и високите токчета.


То по-скоро е лошо да не си съобразяваш облеклото със събитието, има всякакви варианти. Преди около година съм на откриване на облагородена индустриална зона. Един бърз поглед и разпознавам българите - мъжете с шкебмета, или прекалено къса подстрижка, или обрасъл врат, саката един размер по-големи, обувките вече прашни, всеки граби пълна чаша с уиски/вино и се оглежда към кого да се прилепи с хитър поглед. Българските жени повечето с черни рокли, дантели (говорим за 11 сутринта), едни високи токчета, някои с кок, тежък грим. Абе все едно сватба от 1970 г.

Обратно - чужденците в светли дрехи, на вид леко небрежни даже, леки обувки, панталони, всички с добре поддържани коси, лек грим, усмихнати... Като погледнеш отстрани все едно наръчник по народопсихология. От българите едва ли имаше 2-3, на които сакото да е по точен размер.

# 24 036
  • Мнения: 6 604
Ти като кои беше облечена- като българите, или чужденците?

# 24 037
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ах тези българи...А ти, като българка, с дантелата ли беше?

# 24 038
  • Мнения: 7 519
Аз вече не обръщам внимание на дрехите, но в последно време се ми правят впечатление косите....младите момичета и жени с дълги като самодиви коси, а другите с неподдържани коси и подстригани като преди 20 години.

# 24 039
  • Мнения: X
Това с дантелите и 15-см токове и мен не спира да ме учудва. Все едно са тръгнали на абитуриентски бал.

# 24 040
  • Мнения: 2 438
Била съм на тържество по случай откриване на открит рудник, никога няма да забравя гостенките с токчетата в ожънатата царевична нива. smile3503

# 24 041
  • Мнения: 7 519
Колкото и да се възмущаваме, ами нормално е! До съвсем скоро всички бяхме облечени еднакво и цяло щастие беше да можеш да си купиш дънки левис от кореком! В момента пък пазара е залят от турски и китайски боклуци, така че какво очаквате!

# 24 042
  • Мнения: 4 547
С обикновена бежова рокля бях и с ниски обувки Simple Smile с черна дантела ходя на опера или театър, не в индустриална зона. За рудника не се учудвам, както бившата министърка Емел Етем с токчета през нивата или на наводнение.

# 24 043
  • IT
  • Мнения: 3 704
Не знам дали е селско или е невъзпитано или и двете, но преди малко бяхме в един голям магазин и имаше минута мълчание за загиналите от заметресението. Известен брой мъже не спряха, движеха се като мишоци в лабиринт.
След което съм се наредила на опашка за плащане в брой, която е по-дълга. Една госпожа от съседната, която е за плащане с карта и е къса казва -"Аз съм си забравила картата" и реши да мине пред мен, когато вече имаше само един човек пред мен. Аз само я погледнах не-много лошо и тя леко, леко се изнесе назад.

# 24 044
  • Мнения: 838
Селско е да напишеш във фейсбук, че си завършил нещо, което не си. Преди малко попаднах на една особа, която познавам и чиито творения лично съм продавала и затова знам, че няма художествено образование. Гледам обаче, че във фейса се е сдобила със средно такова. Жалка история.

Общи условия

Активация на акаунт