"Селски" номера и пинизи

  • 5 103 433
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 32 580
  • София
  • Мнения: 12 374
Селско е да влезеш в тоалетна на заведение с телефон, след което 20 мин да стоиш вътре и да си лафиш. Докато другите се стискат и те псуват наум. Толкова ли е сложно човек да влезе, да се изпикае, или каквото има там да върши, да пусне водата, и да излезе. Някои у дома си могат и судоко да решават в тоалетните, все ми е тая. Навън обаче се иска елементарно съобразяване - все пак тоалетната е обща.

Случката е отпреди седмица, даже мислех тема да пускам: Говорите ли по телефона в обществени тоалетни, или нещо такова.

# 32 581
  • Мнения: 15 960
А аз все се чудя как успяват да си изтърват телефоните в тоалетните...

# 32 582
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Или от женските тоалетни като излизат мъже, защото там им  е по- чистичко.  Whistling

# 32 583
  • Мнения: 11 558
Разтреперила се бях от яд, а не от страх - все още си го пише в поста ми.
Направих си изводите - стоите и обсъждате как едва ли не постъпката на мъжа ми и останалите хора, които намалиха колите, за да не избяга нарушителят била селска.
Ами нека да е селска във вашите очи - утре, ако съм на мястото на жената от днес, много бих била благодарна на едни такива "селяни", тък нека да им е селска постъпката.

Алиска, аз съм сигурна, че постъпката ви е била продиктувана от желание да помогнете и да не оставите нарушителя да се измъкне. Моите адмирации за което. Хубаво е, че не оставате безразлични и искате да помогнете. Но сте действали по-скоро емоционално, а не толкова разумно. Ако бяхте запомнили номера и звъннали на 112, щеше да е далеч по-безопасно за всички, а нарушителят пак щеше да е заловен и наказан.
Да бе да, ще го хванат. Ти на 112 им казваш маршрут, номер на кола и всичко-и пак нищо. Знаеш ми историите. Скоро лично ходих да подавам на място сигнал в събота в дежурно РПУ. Да подам в понеделник, в КАТ, почивните дни няма кой да обработи жалбата в РПУ. 112 е булшит за мен.

# 32 584
  • Мнения: 615
Като казахте тоалетни, в една такава на модерен ресторант в София, видях хвърлена дамска превръзка от мензис във вида, в който е била свалена, още повече и кофата нямаше капак  Shocked

Маминка не ги ли е учила тези момичета на елементарни работи?!

# 32 585
  • Мнения: 5 007
Оо,аз на какви неща съм се нагледала в дамските тоалетни..не е за разправяне Sick

# 32 586
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Дари, ами направо всички да хващаме палките и да ходим да раздаваме правосъдие по улиците. Simple Smile
Захара, даже не знаех, че някой изобщо се учудва на това все още, това си е често срещана гледка за жалост. Grinning А какви ли не "художествени" творби съм виждала.

# 32 587
  • София
  • Мнения: 12 374
Оо,аз на какви неща съм се нагледала в дамските тоалетни..не е за разправяне Sick
И аз  Sick
От време на време, когато не ми се чака или от заплес влизам и в мъжките тоалетни, и ми прави впечатление, че има случаи когато са по-чисти от дамските.

# 32 588
  • Мнения: 2 778
В дамските винаги е по-мръсно. Тоалетна хартия и всякакви други отпадни продукти навсякъде. В "Камино" хигиенистка ми се оплака, че през половин час трябва да влиза да чисти и пак не смогва.

# 32 589
  • София
  • Мнения: 12 374
Или от женските тоалетни като излизат мъже, защото там им  е по- чистичко.  Whistling
Хах, това винаги ме забавлява. Не ми пречат обаче.

# 32 590
  • Мнения: 1 399
Алиска,
Скрит текст:
и от мен поздравления. Напоследък стана много актуално хората да прикриват нежеланието си да помогнат в дадена ситуация с аргумента, че така се спазва ред. Не, ред се спазва, когато го има. Ред у наше село няма. Постъпили сте адекватно според ситуацията, и да, дано не се налага на любителите на обаждания и клипчета да разчитат на някой като тях да ги спасява от чудните прошляците, които си отхранваме с безразличие точно в такива ситуации.
Как беше? "Когато те дойдоха", Мартин Нимьолер.

# 32 591
  • Мнения: 3 929
В повечето тоалетни така мирише, че не мога и да си помисля да си стоя и да говоря по телефона там.

# 32 592
  • Мнения: X
Да бе да, ще го хванат. Ти на 112 им казваш маршрут, номер на кола и всичко-и пак нищо. Знаеш ми историите. Скоро лично ходих да подавам на място сигнал в събота в дежурно РПУ. Да подам в понеделник, в КАТ, почивните дни няма кой да обработи жалбата в РПУ. 112 е булшит за мен.
Дари, хванаха идиотката, която ме удари и избяга. Получих си и обезщетението. Вярно, беше дълга и напоителна процедура, но стана.

# 32 593
  • София
  • Мнения: 8 931
Когато някой седи и гледа как бият слепи и бабички е селско, когато някой реши да се намеси - пак е селско. Няма угодия. Алиска, добре сте постъпили.  Peace

# 32 594
  • Мнения: X
много бих се радвала, когато мен ме удариха и избягаха да имаше накой като мъжът на Алиска, поне номера му да запише, не да опитва да го спре. ама нямаше дори и за това. аз самата се шашнах, първо детето беше с мен в колата и се уплаши и второ изобщо не очаквах мъж на 50+ да прави келешки изпълнения. поне да беше проверил дали детето в колата е добре, че в неговата врата беше ударът. майната му на ламарините.

Общи условия

Активация на акаунт