"Селски" номера и пинизи

  • 5 102 944
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 49 905
  • София
  • Мнения: 19 094
Е, и аз имам проблеми къде се бута билета на различните метростанции.
Както и винаги гадая дали шофьорът ще отвори вратите или трябва аз с бутона. Май никога не е сигурно каква опция е избрал.

# 49 906
  • Мнения: 10 180
С бутона за вратите определено не се оправям, затова гледам на моята спирка да съм най-отпред, до шофьора, че спирката е малка и понякога няма други слизащи или качващи се. В метрото съм се качвала 1-2 пъти преди повече от 10 години, ако се кача сега сигурно ще гледам като теле в железница.

# 49 907
  • Мнения: 16 968
Няколко дни подред гледам, че някои младежи (силно казано - на по 20-25 години са) като дойдат в градинката на Кристал, сядат така, че си качват краката на пейките и стпъват върху тях.УЖАС! не им знам възпитанието, ама явно липсват не първите седем, а първите два пъти по седем години. Убеден съм, че в къщи не си слагат маратонките на леглото, преди някой да седне на него. Гнусно е! Пък и да са свикнали така - не са си вкъщи. Ето онзи ден - някаква 20-21 годишна мацка седнала на пейката срещу мен, свила се и краката на пейката и си джитка с айфона. Изведнъж се почувствах сякаш съм на сто години, загдето намирам такива неща за неморални, а истината е че нямам и 40 г.

# 49 908

Общи условия

Активация на акаунт