Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

on the beach

кажете доволнили сте от продуктите на виит и от кои по-точно,че сега съм си заплюла да си купувам,но първо искам мнения  bouquet
Цитирай

Русе

Тъкмо се скубах с ленти - имах всички видове.

Немога да кажа, че съм много доволна, с обикновена кола става по-добре.
Но пък вършат работа, определено скубят, зависи за коя част на тялото са.  Peace

А някой ако знае за кремовете да каже, мислех да си купя. Мислех и такава тема да пусна.
Цитирай

on the beach

и аз питам по скоро за кремовете.не мога да се епилирам,защото не трая на болка Blushи затова прибягвам до тези продукти

п.п и аз в затвора влизам за този сладуран от подписа ти Вергилия 35
Цитирай

София

АБСОЛЮТНО НЕДОВОЛНА! И ще кажа от какво конкретно.
Аз ползвам лентички за горна устна "СТРЕП"-един ден нямаше и се помамих от продавачката да взема ВИИТ. Еми какво да ти кажа-станах зелена по устата като извънземно, ама космите си бяха там. Пък после как се чистин-не е истина.
 Sick
Цитирай

on the beach

ама на мен ми трябва за краката
Цитирай

USA

Аз съм опитвала всичките им разновидности и от никои не съм доволна. Но аз имам много за махане  Embarassed Ама гледам има и други недоволни - значи повредата не е в моя телевизор  Mr. Green На мен най-добра работа ми върши епилатора
Цитирай

И аз не съм доволна. Ползвала съм кремчетата и спрейчета, обаче...с епилатор се чистя по-добре.
Цитирай

НЕ СЬМ ДОВОЛНА. още в началото като излязоха кремчетата за краката си купих и останах много разочарована.Нищо не махата при положение,че космите ми са малко и са тьнки.
Цитирай

O.A.E./ Пазарджик

кремовете на Виит ги ползвам от години за бикини зоната- доволна съм. краката с епилатор. за мустак- кола маска.
лентите не мога да ги ползвам нещо. и маркови съм си взимала и пак не са ми удобни.
Цитирай

Burgas

Пробвала съм лентичките- пълен боклук, нищо не става. Confused
Цитирай

На погрешната планета

Мноооооого съм недоволна!!!
 newsm11 newsm11 newsm11
Цитирай

plovdiv

И от Стреп и от Veet не съм доволна изобщо. При мен не премахват  нищо...Някъде из мненията имаше нещо за болката...няма болка, те нищо не могат да  захванат...само  се оцапваш. Но има кърпички в тях, напоени  със специален  разтвор за почистване, поне. Но така, като ви чета, ми става ясно,  че някой  ги вади от кутиите, преди да сте ги купили... Rolling Eyes
Цитирай

Кк

не ,не съм доволна то това май е поредния продуктс добра реклама ,високи цени а инъче едно няма нищо Mad
Цитирай

Руей

Ползвала съм няколко продукта на Veet: кола маска  с една пластмасова туба с ролков накрайник, тънките лентички, депилатоарен крем и последно си купих ориенталска кола.
От нищо не бах доволна освен от ориенталската. Много е добра!
Цитирай
ползвала съм няколко продукта и от нищо не съм доволна!
а напоените с специален разтвор или каквото е там кърпички някой явно ми ги беше свил и какъв кошмар преживях, докато се почистя...
знаех си, че не са хубави, ама кой ме би по главата да си ги взема  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора