Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора
molq vi ako nqkoi znae kakvi sa simptomite za rak na gardata da mi pishe!i ima li neshto kato bodeji?blagodarq vi predvaritelno!!!!ochakvam otgovorite vi!speshno mi e. Crying or Very sad
Цитирай

София

Симптом е уплътнението, но в повечето случаи е обикновенна мастопатия или кистичка.
Знам, че рак на гърдата не боли, иначе и аз получавам бодежи.
Щом имаш такива притеснения, отиди на преглед при мамолог, той ще ти каже повече.
 Peace
Цитирай

Burgas

Ако си напипала някакви уплътнения отивай на лекар, не се самонавивай. И да научиш какви са симптомите сама не би могла да си поставиш диагноза. И не бързай да си мислиш веднага за най- лошото. Peace
Цитирай

DE

Щом си се притеснила отивай на мамолог и без това трябва да се ходи профилактично 2 пъти в годината УСПЕХ
Цитирай

London, Sofia

В момента не мога да ти дам един много полезен линк - препатила жена е пуснала тема с всякаква полезна информация  - Бени се казва. Като се оправят клубовете надир.бг , потърси във ВЗАИМОПОМОЩ - КЛУБ НА РАКОВО БОЛНИТЕ - нека заглавията нете стресират - пишат всякакви хора с единствена цел да си помагат и да бъдат полезни. Не се притеснявай - това което аз знам е, че рак не боли и когато става въпрос за бодежи, най-често е кистичка и премахването не е страшна работа. Стискам палци и дано бързо се успокоиш bouquet
Цитирай

London, Sofia

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1944036326 … part=all&vc=1
Цитирай

Sofia

Получава се плътно образование без болка(злокочествените заболявания не болят и затова се откриват най-често в напреднал стадий Sad)Единствено може да се разбере от парченце от образованието за вида и степентта рака.Понякага(не винаги)нараства много бързо и добива размери на орех.Абе трябва да се види от специалист с две думи
Цитирай

София

Знам, че не боли. Освен бучката (уплътнението и т.н.) мама е имала леки придъпвания при вдигната ръка. Напипала си е бучката при рутинен самопреглед под душа.
Отивай на лекар.
Цитирай

Върви на лекар и не се самонавивай за най-лошото!!!Успех и пиши!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора