"Фамилията" - /сезон 3/ - тема 5

  • 55 013
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569


„Фамилията” е български драматичен сериал на bTV. Сериалът е семейна драма, изпълнителни продуценти са Димитър Митовски и Димитър Гочев — „Камера” ООД и е осмият на телевизята от създаването ѝ. „Фамилията” се излъчва в праймтайма на bTV.В сериала участват някои от най-известните български актьори. Режисьори на сериала е Димитър Гочев, а оператори са Радослав Гочев и Кирил Паликарски.

Един мъж преживява трагична история, свързана с голяма загуба в миналото му. Той ще разкрие тайна, а това ще го мотивира да се забърка с най-крупните бизнесмени, които управляват бизнеса и политиката в държавата. Всички герои във „Фамилията” изглеждат уравновесени, но всъщност са разядени отвътре, защото времето на прехода ги е изкривило. Въпреки опитите си да бъдат щастливи и макар да могат да си купят всичко, в тях има нещо нездраво и отчаяно.






Във вторият сезон на "Фамилията" Борис Арнаудов ще даде публична заявка за влизането си в политиката. Тази крачка ще го направи почти неуязвим за враговете му (или поне за тези извън семейството).

По пътя към властта героят на Стефан Данаилов ще изиска подкрепата на близките си до степен, ограничаваща личните им свободи. А когато напрежението ескалира, узурпаторите ще излязат на повърхността.

Междувременно, с огромен риск за живота си Стефан Марков (Блатечки) ще избяга от собствения си капан благодарение на намесата на тайнствения си приятел. Постоянството ще му се отблагодари и в новите епизоди на "Фамилията" журналистът ще разкрие обстоятелствата около изчезването на голямата му любов (Радина Кърджилова).





Хитовият сериал по bTV "Фамилията" се завръща на 4 март, вторник, от 21:00 часа. Новият сезон на поредицата ще разкрие зловещи тайни от миналото на семейство Арнаудови, а призраците ще се завърнат в живота им, за да разрушат семейството.

Стефан (Асен Блатечки) е покрусен от смъртта на Рени (Цветана Манева). Още един любим  човек става жертва на Фамилията и това засилва жаждата му за мъст към Борис (Стефан Данаилов). Писателят решава паралелно да работи по две биографии – официалната лустросана, за която е нает, и истинска, която да разобличи Арнаудов.

След като Тони (Иво Аръков) хвана Лора (Яна Маринова) с децата им минути преди да избягат, той решава да накаже съпругата си. Любовта му към дъщерята на Борис и желанието да запази семейството си не му позволяват да стигне до крайност. Той издава Лора пред Арнаудов и двамата мъже решават, че и тя е болна като Лидия (Ваня Цветкова) и има нужда от лечение. Най-големият кошмар на Лора е на път да се сбъдне…

Проблемите в семейството на Борис не се изчерпват с това. Той е предаден и от единствения му останал син – Виктор (Даниел Владимиров). След като Арнаудов-старши разбира за тайните сделки, които синът му е правил с руснаците, той поставя един-единствен ултиматум. Дали Виктор ще се възползва от шанса да си върне позициите във Фамилията и какво е условието на баща му, зрителите ще разберат от новия сезон на поредицата от 4 март, 21:00 часа по bTV.

Междувременно, Диана (Деси Бакърджиева) е твърдо решена да не напуска дома на Арнаудови. Тя вече има силен коз в ръцете си, но дали ще й се отдаде повод да се възползва от него?

Кои призраци от миналото на семейството ще се завърнат, ще успее ли Борис да съхрани целостта му и какво ще струва това – отговорите в третия сезон на "Фамилията” от 4 март, 21:00 часа само по bTV.








Участват:

Асен Блатечки - Стефан Марков;
журналист, любим на Ива


Радина Кърджилова - Ива Стоянова;
изчезналата любима на Стефан



Стефан Данаилов - Борис Арнаудов; съпруг на Лидия,
баща на Виктор, Лора и Александър, бизнесмен


Ваня Цветкова - Лидия Арнаудова;
майка на Виктор, Лора и Александър,
съпруга на Борис



Даниел Владимиров - Виктор Арнаудов;
син на Борис и Лидия, брат на Лора и Александър,
съпруг на Диана, баща на Георги, адвокат на компанията


Десислава Бакърджиева - Диана Арнаудова;
съпруга на Виктор, майка на Георги,
собственик на спа център, Мис България 1993


Иво Аръков - Тони Велев; съпруг на Лора,
баща на Михаил и Никол,
мениджър и собственик на футболен клуб


Яна Маринова - Лора Арнаудова; дъщеря на Борис и Лидия,
сестра на Виктор и Александър,
съпруга на Тони, майка на Михаил и Никол,
пиар на фамилията


Цветана Манева - Рени Ковачева;
преподавател по разследваща журналистика,
ментор на Стефан


Антоний Аргиров - Андрей Халачев;
асистент на Борис

още




Излъчване по bTV: всеки вторник, 21:30
Повторения по bTV Cinema:
Понеделник, 13:00
Вторник, 19:00 и 23:00
Сряда, 19:00
Четвъртък, 15:00
Петък, 10:00
Събота, 18:00






Старите ни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4



Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 19:11 от Естел Бързоход

# 1
  • София
  • Мнения: 627
Естел Благодаря за труда да направиш темата .

Това е сериал който все още следя с интерес !  Peace

# 2
  • Мнения: 210
Естел   bouquet
И аз все още го следя с интерес, надявам се да е наистина само 4 сезона и да не го "сапунисат" и да го проточат до безкрай. Искам вече да започнат да дават отговори на някои от загадките.

# 3
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 086
Един от малкото български сериали, които следя, и то когато мога. Много са ми интересни разсъжденията ви, момичета, забелязвате и най-малкоите подробности.
А къде изчезна Халачев, май не се е мяркал в този сезон?

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 068
Редовно го следя.
Благодаря за новата тема.  bouquet

# 5
  • Мнения: 8 172
Халачев го има два пъти в анкетата  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз да ви следя, макар че още не съм гледала новия сезон Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
Мерси за новата тема, Естел!   bouquet
Според мен Лидия е Кристофър Робин

# 9
  • Мнения: 6 833
Според мен Лидия е Кристофър Робин

И аз мисля така  Peace

# 10
  • Мнения: 152
  bouquet за новата тема, голямо старание си вложила   bouquet

# 11
  • Мнения: 143
Тази неделя в "Пожелахте да говори" големият Стефан Данаилов.

# 12
  • Мнения: 4 581
Мерси за темата!   bouquet  Гласувах за Халачев. Wink

# 13
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 286
и аз да благодаря и да кажа, че и аз гласувах за Лидия

# 14
  • España
  • Мнения: 1 172
Вместо запис- според мен САШО е Кр. Робин !

Общи условия

Активация на акаунт