Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

plovdiv

Преди време някое от майчетата беше повдигнало тази тема , аз се изумих как може да е толкова ефективно . Е , вече сумата и пъти го пробвам - работи безотказно ! НИкаква синина , никакво подуване не се оформя.  Малкото ми е голям "бяс" , колкото каката беше предпазлива , толкова това не е . Днес се трясна много здраво в железния крак на кухненската ми маса ( мразя я тази маса , ама .... ) , така се зачерви , побеля , леко се наду  ( челото и веждата ).......Малко лед , после обилно с олио  - и НИЩО ! Като слагах преди чат-пат на каката само лед , пак си ставаше синьо и "джонга " , но не знаех това с олиото ! Възхитително е ! Като проходи , ще си нося шишенце с мен навън , сериозно !
Та , не помня кой го сподели това , но много му БЛАГОДАРЯ !
И все се мъча да си обясня медицински как точно действа , но не успявам  Embarassed  Embarassed
Цитирай

Варна

Ами аз това го знам от баба ми, ама има ли значение...важното е да облекчава състоянието и да е безвредно! Smile
Цитирай

София

Иво като се тресне по главата първата ми работа е да взема бутилката с олиото и да го намажа и чак след това започвам да го утешевам, гушкам, целувам и т.н. Действа!
Цитирай

Цитат на: nadia
Преди време някое от майчетата беше повдигнало тази тема , аз се изумих как може да е толкова ефективно . Е , вече сумата и пъти го пробвам - работи безотказно ! НИкаква синина , никакво подуване не се оформя.  Малкото ми е голям "бяс" , колкото каката беше предпазлива , толкова това не е . Днес се трясна много здраво в железния крак на кухненската ми маса ( мразя я тази маса , ама .... ) , така се зачерви , побеля , леко се наду  ( челото и веждата ).......Малко лед , после обилно с олио  - и НИЩО ! Като слагах преди чат-пат на каката само лед , пак си ставаше синьо и "джонга " , но не знаех това с олиото ! Възхитително е ! Като проходи , ще си нося шишенце с мен навън , сериозно !
Та , не помня кой го сподели това , но много му БЛАГОДАРЯ !
И все се мъча да си обясня медицински как точно действа , но не успявам  Embarassed  Embarassed

Това не го знех .........
Цитирай

Varna/Burgas

Momicheta, ama Vie za olioto za mazane na bebeta li pishete ili za olioto za gotvene?  Exclamation  Izvinete diletanskiat vapros, no za sefte chuvam.  Question  Question
Цитирай

До хладилника, който обичам

Вярно е, че действа. Като почна да вършее към годинката Мая, и аз взех да я мажа. Често като пехливанче лъщи, като се прасне на няколко места...
С олио за готвене. Знам, че и с масло става, и със зехтин...
Цитирай

София

Цитат на: Kati
Momicheta, ama Vie za olioto za mazane na bebeta li pishete ili za olioto za gotvene?  Exclamation  Izvinete diletanskiat vapros, no za sefte chuvam.  Question  Question

За готвене Very Happy
Цитирай

София

Razz  Досега знаех, че действува при изгаряне - СУПЕР! И зехтина е по-добър от обикновенното олио.

Не бях чувала за удряне.  Но с положителност ще го пробвам.     Rolling Eyes Благодаря! Rolling Eyes
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Тънкия замисъл е в това,не само да се намаца удареното място ,а и да се масажира,за да се разнесе кръвта и да не стане синина.Много тъпо го казах,но ше ме извините.А пък наистина има ефект,дори и от зехтина също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.