Магията на изтока - 30

  • 30 364
  • 731
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 562
2в1, гостче Hug Hug Hug Четох и други добри отзиви за този сериал, а главният поначало ме кефи много, добър актьор е, а и наистина като няма да има другата седмица текущи сериали, мисля да го започна. Имам и още 2-3  50 серийни, та ще видя от къде ще започна. newsm78

Любимите ми зверчета Embarassed



и един друг всеобщ любимец Wink

Скрит текст:

# 631
  • BG
  • Мнения: 4 456
Любимите ми зверчета Embarassed
Eй сега Шоши им е наредила вече имената Grinning
Аз ще покажа една добра пиемска летищна маскировка, всъщност две hahaha
Скрит текст:



И Ванеската с огрооомен перчем
Скрит текст:



И едно видео с Хуан Сяо Мин, който поздравява гаджето си Angelababy за рождения и ден.

">#t=58[/video]

# 632
  • Мнения: 6 748
Гостче, тези дни гледах снимки от Beijing International Film Festival 2014 и видях един от любимците ти - Хуан Сяо Мин с една моя любимка Сонг Хье Кьо. Двамата участват в нов филм на Джон У - The Crossing.







Повечето забавни и шоу програми са отменени и следващата седмица, но за драмите още не се знае. Телевизиите явно ще решават "в крачка".

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 22:28 от 2в1

# 633
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, и тя е много хубава актриса също Peace
Изгледах 47 еп с таекуондото. Нашите пак загубиха от другия отбор, най-добре се престави Feeldog толкова се беше развилнял от няколкото ударя по главата, които получи, че можеше да поведе цяла армия на сигурна смърт, Джон Пак като го гледаше каза "има поглед на човек, който може да убие" hahaha и наистина си беше тъй. Пък мойто Чани към края уж водеше и тамъъън 2-3 секунди му оставаха до края на двубоя и получи и той един шут в главата , за който се дават 3 точки и резултата стана 14:13 за противника му, много ме беше яд.

# 634
  • София
  • Мнения: 562

God's Gift - 14 Days и Empress Ki, които гледам, са излъчени днес.Сигурно само забавните шоута не, защото вчера нямаше нов епизод на Runnig man.

И Бини в исторически одежди Two Hearts

# 635
  • Мнения: 6 748
Струва ми се, че избягват да показват каквито и да е предавания и драми, в които има комичен или забавен елемент. Заради това и някои сериали се излъчват, а други не. Днес не са излъчени епизодите на Secret Love Affair и A Witch's Love.


Докато продължава тази неизвестност с отложените серии на текущите драми, свалих Queen Seon Deok. Не съм го гледала, а чета много добри отзиви за него.

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 20:06 от 2в1

# 636
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не искам нищо да казвам, защото само при мисълта, че в 21 век се случват такива нелепици и очите ми се насълзяват. За децата, за роднините и за всички  Cry

Пристрастна съм към всяко изпълнение на песни на Уитни Х. при положение, че дори тя не всеки път успяваше да ги пее на живо. Но когато е направено така, мога само да замълча или да кажа колко е прекрасна Ейли  Heart Eyes


Другото любимо, пускано вече, но трябва отново  Heart Eyes

# 637
  • BG
  • Мнения: 4 456
Тъкмо довършвам втори епизод на Вещицата, малей, откъде я намериха тази Грозданка за главната роля. По-отвратителна актриса скоро не съм гледала, ама не е по-зле от тази в 7th, който въпреки Чани не можех да започна именно заради нея. За сметка на това главния е голям сладур Laughing Хареса ми сериала, но както и вие казахте няма да видим скоро нищо от текущите, пак дано рускините преведат някой и друг еп. от излезлите на Wonderful days, ако не ще търсим друго.
Шоши, аз имам още едно предположение за Wondurful days, тамън Тек ще се заобича с даскалката и неговата бивша ще се върне разкаяна, но ще е закъсняла, ти понеже си по-напред с еп. ще ми кажеш дали съм познала Wink
И сега какво да си сваля, остава ми само втори еп. на сериала с Аарън да изгледам и пак ще се чудя  Thinking

И каква е тая група сега 7.9.4.2 Joy, произнасяло се Chilgusai,  ще чакам Шоши да ми разкодира "заглавието" и Laughing Иначе песньовката ми хареса.



PP ей, че интересно свърши втори еп. на вещицата, като му видя личната карта и и се изпари всякакво желание на мадамата hahaha

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 21:52 от нощен гост

# 638
  • Мнения: 6 748
Тийзър за предстоящия Triangle. Тези трима братя как да не те накарат да гледаш драмата  yesyes.




 offtopic
Шоши, музиката от клипа винаги ми напомня пък за това.

# 639
  • DE
  • Мнения: 9 068
За събуждане, Хонстар  Heart Eyes



Това по повод, че се опитах да гледам с него Булка от 100 години(баси и заглавията) опитах, но не ми се получи. Там е такъв дечко. С къса черна коса и това детско личице  ooooh! хич не бе за арогантния, надут син на богаташ. И не че не може да играе, просто нямаше достатъчно.... хм, как да кажа наглост. Иначе играе момчето, но нещо не ме грабна и го зарязах  Mr. Green Погледнах само финала. Така да се каже да съм удовлетворена  Laughing
След това отново се върнах към музиката. Прекрасен лидер и публика и Хонг Ки  Heart Eyes

# 640
  • BG
  • Мнения: 4 456
Докато чакаме да сев появят новите еп., едно превю на 5 еп. на Hotel king


Явно щерката ще поеме ръководен пост в управлението на хотела и Джейдън ще има отново разговор с Бастуна, но на края на превюто някой пада от високо, обаче не разбрах кой по-точно.

# 641
  • Мнения: 6 748
След ударното събуждане от дането, идва ред на леко следобедно подкрепяне с чаша мляко или кафе   newsm53. Кой каквото си избере  Wink.

# 642
  • Мнения: 14 415
Опс,кафеджийка съм ,но май ще предпочета  чаша млякото ,ми  късно ми е за кафе и не ми се бодува нощес Embarassed

# 643
  • DE
  • Мнения: 9 068
Капучино  Mr. Green

# 644

Общи условия

Активация на акаунт