Пазаруване от George (ASDA) - Тема 6

  • 63 568
  • 736
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 581
Добре дошли в темата за пазаруване от George


                                    

От Джордж пазаруваме изгодни дрешки за малки и големи. Постоянно има промоции и намаления.

Поръчваме с българска карта на адрес на доставчик в UK.
Билинг и шипинг адресите трябва да са еднакви
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.


От време на време има кодове за намаление или друга промоция, но обикновено са персонални и са много рядко.

Можете да пазарувате от Асда Джордж и Асда директ в 1 поръчка, като ви се начислява една обща доставка.

При проблеми с поръчките, пишете на този мейл : asda1@mailgb.custhelp.com (това  е адреса на Asda Customer Service )

Линк към предишните теми: Тема 1,Тема 2,Тема 3, Тема 4, Тема 5

                                                    ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ НА ВСИЧКИ

# 1
  • Мнения: 1 093
Благодаря за новата тема!   bouquet
Искам да попитам нещо- до сега 4-5 пъти съм поръчвала на синът ми долнища на анцузи и са все ватирани, по-плътнички,само едно се случи по-тъничко, та по какво да познавам кое е дебело,кое тънко?

# 2
  • Русе
  • Мнения: 623
Благодаря за новата тема!   bouquet
Искам да попитам нещо- до сега 4-5 пъти съм поръчвала на синът ми долнища на анцузи и са все ватирани, по-плътнички,само едно се случи по-тъничко, та по какво да познавам кое е дебело,кое тънко?
Когато пише, че са 'fleece lined' обикновено значи, че са подплатени/ватирани. Давам ти примерен линк за такава долница: http://direct.asda.com/george/boys/trousers-shorts/little-troubl … 8,default,pd.html . Виж в описанието за какво точно говоря.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 399
Тия скръндзи няма ли да пуснат някой код  #Cussing out . В анкетата им за подобряване на сайта, им писах че ми се иска да са по-дашни откъм кодове  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 1 093
Благодаря за новата тема!   bouquet
Искам да попитам нещо- до сега 4-5 пъти съм поръчвала на синът ми долнища на анцузи и са все ватирани, по-плътнички,само едно се случи по-тъничко, та по какво да познавам кое е дебело,кое тънко?
Когато пише, че са 'fleece lined' обикновено значи, че са подплатени/ватирани. Давам ти примерен линк за такава долница: http://direct.asda.com/george/boys/trousers-shorts/little-troubl … 8,default,pd.html . Виж в описанието за какво точно говоря.  Simple Smile


Благодаря!   bouquet  Да това го имаме и е ватирано!

# 5
  • Мнения: 6 031
NellyR, благодаря за новата тема!   bouquet
За сега нищо не ми трябва, но ... следя за новости.  Laughing

# 6
  • Мнения: 4 614
Благодаря за темата   bouquet
Току виж за Великден пуснали код или тлъсто намаление  smile3508

# 7
  • Мнения: 6 624
Запис.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 623

Има и още един лайнинг - jersey lining. Такова подплатяване сме имали на панталони и представлява точно памучно трико. Чудно ми е на долнища как би стояло. Понеже като се ровех из сайта видях, че имат и такъв вид.

# 9
  • Мнения: 980
NellyR    bouquet

Дано, дано, дано да пуснат код. И то по-тлъстичък (поне 25%)  Whistling

# 10
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Благодаря за темата   bouquet
Току виж за Великден пуснали код или тлъсто намаление  smile3508

А дано, ама. ...

  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 960
NellyR    bouquet

Дано, дано, дано да пуснат код. И то по-тлъстичък (поне 25%)  Whistling
И аз това чакам, ама нещо много си чакаме напоследък.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 156
Благодаря за темата   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 799
Нели, благодаря за темата  smile3525

# 14
  • UK
  • Мнения: 5 999
Запис и от мен, чакаме пратката а  АМ и каши, после ще споделя, как са им понесли на бебките ми  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт