Пазаруване от George (ASDA) - Тема 6

  • 63 602
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 623
Говоря на магия, но трябва да е индивидуален. Ако греша - някой да ме поправи. Нищо ли не пише в мейла? Трябва да има някакви 'terms and conditions'.

# 211
  • Мнения: 4 681
Хммм ... нищо не пише. Има един шест цифрен и един седем цифрен код  newsm78

# 212
  • Русе
  • Мнения: 623
А да питам дали има детски халати за баня? Не намира. И ако няма да ми препоръчате от къде да купя. Важно ми е да попива хубаво, че е за дъщеря ми за плуването, където сама се бърше и оправя. Благодаря ви.

Ето, cydonia, намерих два за деца.
http://direct.asda.com/george/kids/D25,default,sc.html?q=dressing%20gown

# 213
  • Мнения: 8 242
А да питам дали има детски халати за баня? Не намира. И ако няма да ми препоръчате от къде да купя. Важно ми е да попива хубаво, че е за дъщеря ми за плуването, където сама се бърше и оправя. Благодаря ви.

Ето, cydonia, намерих два за деца.
http://direct.asda.com/george/kids/D25,default,sc.html?q=dressing%20gown
Имайте предвид, че НЕ са им памучни халатите.
Още не съм намерила сайт с памучни такива Simple Smile Всички са мега мекички... но не са такива, с каквито сме свикнали тук..

# 214
  • Русе
  • Мнения: 623
Мисля, че се досещам за какъв тип материя говориш Духи. А това нещо хич не попива, значи може би няма и да ти е от полза cydonia.

# 215
  • Мнения: 8 242
Мисля, че се досещам за какъв тип материя говориш Духи. А това нещо хич не попива, значи може би няма и да ти е от полза cydonia.
Попива то.. ама след 10тина пранета поне Simple Smile
В Теското и Маталана пускат много ефектни - за подарък са супер  Mr. Green

# 216
  • Мнения: 980
То по принцип халатите са 2 вида:

Dressing Gown - това е халат от изкуствена материя и са много, много мекички халататите, от фин плюш (или и аз не знам как да го нарека), но те са предназначени не за баня, а за да се наметнеш с тях... Примерно сутрин, ако ти е хладно по пижама или ако сте повече хора вкъщи и да речем не е удобно да се разхождаш по бикини - намяташ един такъв халат... Има и dressing gown от други материи (например коприна)

Bath Robe - това вече си е халат за баня (хавлиен) и си е предназначен точно за след баня и си попива.

 Peace

# 217
  • Мнения: 1 328
Някой да си е поръчвал дамски дънки?Искам някакви да са по-ластични и вталени,всички ми изглеждат еднакви!!!

# 218
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм от дискриминираните-за мене няма нищо. Може би защото съм нова  Mr. Green

И аз нямам пък отдавна пазаря Crazy

# 219
  • София
  • Мнения: 5 193
Здравейте! Поръчах от Асда гросъри за първи път на 08.04 като избрах доставка в прозорец 4-6 р.м. Днес отидох до гъбите с мисълта, да си взема нещата от Асда, но ми връчиха друга пратка от друг сайт. Проверих си в сайта на Асда и останах супер изненадана, че поръчката ми е каселирана.  Shocked Можете ли да ми кажете коя може да е причината? Парите ми са блокирани според  он лайн банкирането, т.е. пари е имало.  newsm78

# 220
  • Русе
  • Мнения: 623
Не си ли получила мейл? Там ще пише каква е причината.

# 221
  • София
  • Мнения: 5 193
 newsm78 Получих един който казваше , че имам още еди колко си време да добавя нещо преди да ми я пратят. И после един с безплатна доставка, адресиран до Amy?!  newsm78
Писах им, да видим кога ще отговорят, но ако някой е имал подобна случка, ще съм благодарна да сподели каква е била причината.

# 222
  • София
  • Мнения: 2 004
Писах им, да видим кога ще отговорят, но ако някой е имал подобна случка, ще съм благодарна да сподели каква е била причината.
На мен ми канселираха без да ми пратят мейл. Просто всичко беше ок до часа на доставката, а на другия ден беше отказана. Питах ги с мейл каква е причината и ми отговориха някаква стандартна глупост, която всъщност не ми отговаря на въпроса.

# 223
  • Мнения: 8 242
Писах им, да видим кога ще отговорят, но ако някой е имал подобна случка, ще съм благодарна да сподели каква е била причината.
На мен ми канселираха без да ми пратят мейл. Просто всичко беше ок до часа на доставката, а на другия ден беше отказана. Питах ги с мейл каква е причината и ми отговориха някаква стандартна глупост, която всъщност не ми отговаря на въпроса.
Има няколко причини за гросеритата:
1. Не са имали нещата налични - или са станали под 25 лири ако е нямало само някои;
2. Шофьорът не е имал време да разнесе нещата - случва се ...
3. Не е имало никой на адреса - ако работи на Г. склада до 6 примерно, а те са отишли 6:30 ...

# 224
  • София
  • Мнения: 5 193
Мерси! Пак ще пробвам значи.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт