Цяла нощ не спах - тема първа аз пуснах 20-26.02

  • 6 159
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза ни чете от време на време, ама мисля, че и е време да пропише Simple Smile

Слушам, шефе:)

Аз....какво...таковата вече съм горда майка слингоносачка  newsm47 от вчера.
Чуствам се много задръстена, задето чак сега го откривам това чудно парче плат...

Аз си ви чета редовно и много им се радвам на малките мишки.
Яд ме е, че не дойдох на срещата, но разгледах всички снимки:)))
Много си починахме на онова пътешествие...ако се изключи онази сутрин, в която си бяхме твърде близки с тоалетната...говорехме си за червеното вино и разумните граници, в които трябва да се поема то от аматьори....

Инче около нас няма глобално нови неща...
Лек напредък се забелязва в насока - като вържа на Диана опашки, Елина не ги изтръгва моментално, ами отива до нея, започва да я гали и да и говори "леле, каква си красавица, ех, красавицата ми тя, мамо, нали Дианка е голяма красавица...." и така докато не ми изпили нервите:))))

Въобще...една Дързост и Красота цари у  нас:)))

Като ми стане криво - влизам в някоя тема да се поразпусна....Simple Smile))

# 31
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз....какво...таковата вече съм горда майка слингоносачка  newsm47 от вчера.
Чуствам се много задръстена, задето чак сега го откривам това чудно парче плат...

  И аз съм от задръстените  Crazy  ама от онези дето са по - по - най. Я, кажи за чудното парче плат, че да не се срамувам някъде  newsm78

  И като ти стане криво... влизай и тук, че ни липсваш!

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Слинга мой е ужасно дълъг...много готин и шарен:)
Имам ЦД с много филмчета как се увързва нещастното дете (вервайте ми, нещастно е в началото, още повече ако майка му е смотана и няма голямо огледало, а действа по усет)...
Добре, че беше Елина да тренирам с нея...успях да опитам 3-4 хватки преди да ми изтресе "ох...омръзна ми вече! Мързи ме! Отивам да си играя!"....

НО....аз съм упорито магаре и опитвах, опитвах...докато не чатнах как става...
Сега си имам един възел, в който пъхам Диана много успешно и изглежда на нея и е удобно.

Само че...малко бях прекалила с дрехите вчера, та се събуди по едно време гладна, жадна и потна...та целия квартал разбра...прибрахме се в тръс...но аз бях много доволна, защото след час и половина разнасяне на Диана, дето вече е минала 10 кила не ме болеше нито кръста, нито дори едно рамо...

определено обаче без тия филмчета нямаше да се справя...
То не е сложно...но трябва да ти го покаже някой...и веднъж като схванеш как става...после е голям кеф.

Мислех да го кача на някой сървър...но е бая големичко.
Иначе в ДаНет имат истинки, оригинален такъв като моя, ама го нама в сайта....вчера разбрах:))
Та, който иска - да ги пита:)))))))))

Ей, днес една визитка направих и тук то беше....егати мързела.....

# 33
  • Мнения: 882
Реза, въобще неможах да разбера за какво говориш.
Всичко наред ли е?

# 34
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Реза, въобще неможах да разбера за какво говориш.
Всичко наред ли е?

Joy hahaha Joy
Реза говори за Слинг- това е парче плат в зависимост от модела с различна дължина. Служи за носене на бебета и дечица в поносимо тегло до 15 кг - примерно. Много е удобно и не тежи нито на кръста нито на убива. Много по - удобно е от Кенгуруто. Като дойдеш в София ще ти покажа моя вариант- аз още нося Мими в него. Grinning

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, въобще неможах да разбера за какво говориш.
Всичко наред ли е?

Simple Smile))) ето за това става дума:)
http://www.didymos.de

# 36
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
бе майчета, я оставете вие тези убежденияь как ще мъкнеш 10кг един час и няма да те заболи неща /още повече ако си сецнат в кръста като мен.../
може да е по-удобно от кенгурото - а и аз честно казано мисля, че евтините варианти на кенгуро просто не са добри - иначе те кенгурото още в Африка са го измислили преди нас

# 37
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Наде, просто трябва да го пробваш- лятото съм носила Мими на морето по няколко часа- на слинга се отглеждахме просто. Няма болка, няма умора- ШесТна дума. Grinning Мими се чувстваше прекрасно- спеше по два часа в слинга. И сега като сме по дълго навън- също спи вътре без проблем. Преди Нова година ходих от Красна поляна с нея до Паметника Левски, от там пеш до метрото. Междувременно тя заспа, сложих я в спящо положение, качих се на метрото и отидох до Технополис да гледам миялни машини.  Мими спа през цялото време. Разгледах на спокойствие. Качих се на трамвая и в къщи. Мими се събуди на слизане от трамвая. Това са поне три часа нонстоп със слинга- нито болка нито неудобство.
Между другото тежеста при мен не се пада на кръста, а на плешките по горе и на еднато рамо-много добре се разпределя и затова не натоварва-все едно си с десет кила по- тежък и са ти разпределени по цялото тяло.

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 19:15 от yosarian

# 38
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ок искам демо Wink да тренирам - едното в количката, а  др в слинга

# 39
  • Мнения: 1 271
Наде и аз скоро ще се сдобия с това чудо за отглеждането на бебоци. Валето ще ми го ушие и ще се пробвам съвсем скоро и ще ти кажа как е.
Иначе аз съм добре радвам се на слънце и разходки. Тате днес сглоби новата кошара за бебока и си чааааакаме.
Теди е сополив, но е спокоен през деня - е нощес се събужда от уплаха че не можеше да диша - нещо се беше запушил... Joy
за сега толкова от нас
поздрави и прегръдки на всички   bouquet

# 40
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
За слинга и аз бях много навита, но се оказа, че така или иначе сама с бебо няма как да изляза, затова се отказах, пък и не ми беше ясно как точно да го ушия и нося. Сега като пуснах търсачката, видях разни теми, включително и тази Вече ми е късно за слинг, защото бебо тежи като камък, а и много шава. Жалко, че нямах нет, когато се роди Наталия, нея я рзнасях повече от година с кенгуруто по автобусите на рехабилитация.

# 41
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
абе я да ви питам - ще сменям количката, че моята влиза по диагонал в асансьора и я вдигам... та бебозатова май се спрях на Chipolino beverly
Какво мислите? Мислех и за двойна за породени/близнаци - ама няма как да я вкарам в асансьора май...
БЕ моля ви за съвет - вие какво мислите - как ще е по-лесно с породени деца?

# 42
  • Мнения: 1 710
Наде, не бързай с количката. Аз имам за породени деца - едно след друго дето се слагат - сещаш ли се. тъкмо се чудех какво да я правя. Нашият асансьор също е много малък - за 3 човека, но аз успявах да влизам в него - като знаеш че не съм си и много слабичка. Ще ти обясня трика. Хайде бременей си и не се тревожи за това сега.

# 43
  • Мнения: 1 710
Само исках да ви кажа, че днес имахме много специален ден с Гого. Реших да си се наградим двамата за трудните мигове тези дни и не го заведохме на градина. Изпратихме Ния и тати  и хайде на разходка. Та се возихме на трамвай - той му вика влака. За първи път го качих на метрото - голяма радост беше - чак хората го гледаха как се радва. От там в Халите - културна програма. И накрая Мак Доналдс - купон. За капак си пътувахме с 22 бая време докато се приберем на което той се радва още повече. Та така - сега едва гледам, за разлика от него - който се кефи безкрайно и си търчи от стая в стая.  Laughing Laughing Laughing та така - днес бях една щастлива мама.

# 44
  • Мнения: 4 414
и аз да се включа за слинга...носих Ния в такова нещо до към 10 кг....и сега бих я носила, ама тя не седи за 2 секунди на 1 място Grinning ако знаех за това нещо по-рано, изобщо нямаше да си помисля за кенгуру...имам подарък кенгуру на Чико - много хубаво, не е от онези калпави модели...изобщо не може да се сравни с удобството на слинга! по мое мнение, в кенгуру можеш да носиш бебе мах. 6-7 кг....всъщност, слингът е донесен от Африка...кенгуруто е "подобрената" западна модификация Wink та така...
Майче, много се радвам за вашия пътешественически ден с Гого  bouquet пожелавам ти още много такива дни Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт