Нова седмичка 20-26 февруари

  • 5 319
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 419
Веси, не се натъжавай - тази седмица е ЛЕЛКИНА  #2gunfire  Laughing
Но мислейки оптимистично и спомняйки си какъв бременелски дъжд беше миналата седмица в съседния форум, мисля че следващия месец е наш ред  Flutter

Аз лично съм се настроила да овулирам с най-хубавите яйца този месец  Crazy

# 46
  • Мнения: 7 716
Весимира, съжалявам Sad

# 47
  • Мнения: 2 120
Весимира, от това, което съм чела за инсеминациите, стигам до заключение, че може да стане от втори път, но и от 6-7. Много са малко тези успели от един или два пъти. това са статистики само.
Желая ти да успееш следващия път и непременно горе главата. Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 213
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА .
 НО АЗ ИМАМ ЕДНО ПРИТЕСНЕНИЕ.
МНОГО ПЪТИ ВЕЧЕ СЪМ ПИЛА КЛОСТИЛБЕГИТ И МЕ Е СТРАХ ,ЧЕ МОЖЕ В ЕДИН МОМЕНТ ДА СПРЕ ДА МИ ДЕЙСТВА Rolling Eyes
ИМАМ УГОВОРКА С ДОКТОРА ДА СЕ ЧУЕМ СЛЕД 15-ТИНА МИН .
ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕМ ПО-НАТАТЪК


# 49
  • Мнения: 7 716
Надявам се, че ходиш в клиника по стерилитет.

# 50
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Да питам аз от кои интимни сапуни сте доволни?
Аз ползвах Нивеа, но нещо ми се породиха едни съмения днес и мисля да я сменя.

# 51
  • Мнения: 7 716
Не използвам никакви и никога не съм използвала. Измивам се с нормален тоалетен сапун. Проблеми не съм имала.
Ако имаш някакви съмнения, най-добре е да се миеш само с вода.

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Нали от една седмица имам сърбеж и едно такова драскане.
След прегледа се оказа, че имам малко гъбки, но иначе всичко е ок.
Мажех се с един гел за сърбежа и през това време се миех само с вода.
Днес реших пак с интимния и ааааааааааааааааа Sad как пак ме сърби и ми е едно гадно.
Бляк, ще спирам май нивеята

# 53
  • Мнения: 7 716
Според мен гелът вече не е достатъчно ефикасен. Питай лекаря си за нещо друго.

# 54
  • София
  • Мнения: 213
на мен лекар ми е казвал че тези интимни гелове може да докарат гъбички-така че мацки внимавайте много. Peace

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Нали имал лактобацили, би трябвало да помага с гъбките.
От днес ще си правя промивки с тантум роза. Но определено гелът ми действаше много добре, до днес всичко беше ок.

# 56
Аз малко късно се включвам в седмицата, ама дано да е успешна за всички. Много ми се иска да споделя с вас че са ми одобрили документите в НЗОК и докрая на седмицата си чакам инжекциите ( за тези които незнаят , чакам за ИКСИ)  , за мен считам седмицата за успешна.  newsm47, пожелавам Ви и на Вас успехи

# 57
  • Мнения: 3 010
Нали от една седмица имам сърбеж и едно такова драскане.
След прегледа се оказа, че имам малко гъбки, но иначе всичко е ок.
Мажех се с един гел за сърбежа и през това време се миех само с вода.
Днес реших пак с интимния и ааааааааааааааааа Sad как пак ме сърби и ми е едно гадно.
Бляк, ще спирам май нивеята

Ва на мен ми казаха да спирам гела - а той е хубав Лактацид, преди това Триклобактер. Та от 2 седм. някъде само води4ка  Whistling . В4ера си взех Микомакса, утре другият и на мъжо ще дам. А като изпратя лелята Гиназол. Поне като не съм бременна си викам да се излекувам тоя месец, 4е сърбежът стана хрони4ен  Thinking , а Клотримазола крема ве4е ми е слаб.

# 58
  • Мнения: 3 010
Аз малко късно се включвам в седмицата, ама дано да е успешна за всички. Много ми се иска да споделя с вас че са ми одобрили документите в НЗОК и докрая на седмицата си чакам инжекциите ( за тези които незнаят , чакам за ИКСИ)  , за мен считам седмицата за успешна.  newsm47, пожелавам Ви и на Вас успехи

Едика ти кога подаде документи?

# 59
на 2 февруари беше първия ден за приемане на документи в НЗОК, бяха ми казали кога пускат програмата и аз чаках втора на опашката Laughing, за тези които незнаят в месеца има две комисии за одобряване  на документите , ако има още нещо да питате - насреща съм . Вече от висене пред НЗОК доста поназнайвам

Общи условия

Активация на акаунт