Кожен лекар-Бургас?

  • 4 236
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали добър кожен специалист в Бургас. Благодаря ви!   

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Д-р Орешкова (казват, че е най-добрата), но аз не съм много доволна. Оказва се, че изписва на всички едни и същи мехлеми. Не ми помогна, въпреки тестовете за алергия, изследванията, скъпите хапчета и мехлеми.
Д-р Димитров, няма впечетления (само веднъж съм ходила при него на преглед).
И двамата работят в кожното отделение на 3-та поликлиника.
Това е тел. 22677 на регистратурата на кожното отделение (ако не са го сменили). 

# 2
Благодаря ти, Миленика. Днес случайно минах покрай един дерматологичен център, ще видя там как е.

# 3
  • Мнения: 17
Точно мислех да пускам такава тема !
Голди, къде е този дерматологичен център ? А за д-р Шик чували ли сте дали работи още? Кабинетът му беще някъде зад бившия БСУ. И дали е добър? Че колкото д-ри съм обиколила...

# 4
Здравей,Ади, улицата не мога да ти кажа точно, много близо до Славейковото пазарче, аз нямам никаква информация дали е добра тази д-р Николова в този дерматологичен център. Случайно го открих,утре ще ходя и ще ти пиша. А от Шик не бях доволна, ходих преди години.

# 5
Ady, ходих днес в дермагологичния център. Адресът е:ул. Екзарх Йосиф 9. Това е следващата успоредна на улицата на Славейковото пазарче и перпендикулярна на Републиканска. Приема д-р Емилия Николова, тел 827651, само от14-18ч. без срядата. Изписа ми лекарства, ще видим резултат. Дано съм ти била полезна!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако не е тайна какъв кожен проблем имаш?
Какви услуги и процедури предлагат в този център?

# 7
  • Мнения: 17
Голди, много благодаря за инфото. В крайна сметка вчера ходих при д-р Шик. Много внимателен, изписа разни илачи, пък да видим. Ако не помогнат, тогава ще ходя и в този център.

Общи условия

Активация на акаунт