Ходих на лазерна епилация - да споделя

  • 447 094
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 883
А Скинлайн дали имат сайт? newsm78

# 31
  • Мнения: 3 423
Vela ако искаш потърси в гугъл newsm78 аз ги бях открила в сайта на списание Сватба.
bebolini със сигурност говоря за лазерна,даже се чудех дали ти не ходиш на фотоепилация щом са толкова различни нещата newsm78 а при мен си миришеше направо на пушено месо Embarassed

# 32
  • Мнения: 1 883
cvete1   bouquetнадявам се ,че не са го променили номера от когато аз ходих 953 16 26
успех  bouquet

Абонатния номер е закрит newsm78 А СКИНЛАЙН имат ли сайт?

# 33
  • Мнения: 3 423
може да потърсиш номера на 144
съжалявам ,че този е закрит,но нали ви казах,че съм ходила 2002 г. Embarassed

# 34
  • София
  • Мнения: 291
Ето координати на Борекс
http://www.borex-medical.com/display.php?page=contact
За Скин Лайн намерх това, ако става въпрос за същото
Скин Лайн Естетик 
Козметичен салон.
адрес: 1000 София,  ул. Цар Асен No.32 , тел.: +359 88 7858690, факс: +359 2 9880094

След завършване на всички процедури, кога евентоално ще поникнат някакви косми?
"При стабилен хормонален фон на клиента, добрият козметичен ефект от лазерната епилация се запазва в течение на 4-7 години." /цитирам от сайта на Пикасо/
И още нещо /имаше и такъв въпрос/ - предупредиха ме мястото да е почистено, но НЕ с кола маска, за да може добре да се обработят корените. Или избръснати, или поне с депилатоар. Ако е правена кола маска на мястото да са минали поне 10-14 дни.
Споделете при вас самият апарат какво представляваше. При мен беше нещо подобно на химикал, чийто излъчване е червена точка с диаметър около 1-1,5 см. Т.е. мисля си, че точно това е лазер. Нещо като на тази снимка в сайта
http://www.picasso.cosmelas.com/procedure.htm
А апаратът за фотоепилазия не е ли този, който е широк в основата и има едно присвяткане, което точно напомня за фото снимка  newsm78 Така, че каже ...

# 35
  • София
  • Мнения: 291
Пропуснах да питам дали някой е ходил на лазерна епилация в "Шармант". Само за там нищо не съм чула. Моля, ако има някой да сподели за качество на работа, цени, брой процедури и т.н.

# 36
  • Мнения: 817
Момичета не знам дали съм разбрала правилно.Искам да попитам дали козметички ви правят тези процедури?
Аз си ги махнах мойте преди около 5-6год във Франция /тук не беше много разпространено май тогава/ след това забременях и не ми се появиха космарлците дори и като родих.Спомням си че там такива лазаре имаше само в медицински студя имам предвид такива за пластична и естетична хирургия ,дерматологични кабинети и тн.Процедурата се правеше от лекар.Първо ти тестваха нещо кожата с някаква лампа и някаква мазило и чак след това ти правеха процедурата.
Тук си права фотоепилация за подържане на ефекта и пак ми я прави докторка.За фотоепилацията пак ми направиха някакаъв тест.
След втората бременост пак ми се появиха много косми и вече правя 3 процедура с фотоепил. - никакъв ефект newsm78били ми станали много светъл фототип и вече не се повлиявали Close
Преди 5 год. не са ми били по-тъмни а за три процедури ми паднаха .
Сега нали лазарите са по-модерни би трябвало да са по-ефективни. Shocked
Ще пробвам още една -две и ако не стане пак ще си направя лазерна.
И още нещо във Франция ставаше така.
Първо ти ги обработват с лазера ,след това задължително ми казаха да ги изкуба или със епилатор Twisted Evilили с кола маска или пинсети.След всяка процедура с лазер на втория ден ходих на кола маска/не съм ги чакала сами да си падат/ и може би за това ми паднаха от 3 пъти а мойте наистина са си руси и по - принцип се повлияват по-трудно.

# 37
  • София
  • Мнения: 281
благодаря на всички мама включили се в издираването на кординатите на Борекс и Скин Лайн!
аз още се чудя  #Crazy да ли да продължа да си давам парите като ефекта е толкова малък.  newsm78

определено ако отида пак в пикасо ще искам или безплатна процедура или ще  #2gunfire
аз съм правила бикини зона и подмишници - там космите ми са доста черни, т.е. няма предпоставка да не хваща лазара, а иначе не съм от косматите и следователно ми е наред хормоналния баланс. определено са лазарни процедурите, защото и при мен мирише на пърлено, но явно нещо в пикасо ни работят /или поне мен със сигурност  Sad/

# 38
  • София
  • Мнения: 291
Мамка му .... 11 ден вече  Twisted Evil и не са паднали космите  #Cussing out, бясна съм  smile3511 Мога да чакам още ден-два, ама повече не ...Не знам к`во Ша правя....дали да ходя в студиото и да се разправям   #2gunfire или да дръпна една кола маска и да видя дали и кога ще пораснат  newsm78

# 39
  • Мнения: 7 263
Не можах само да се ориентирам - явно в Пикасо - нещата са по-скоро - инвестиция  #2gunfire #2gunfire ама не за нас.
В другите две студия - има ефект така ли? Защото и аз съм по-светличка и като чета тук да не ходя само залудо.
И друго се сетих да питам - някой има ли бенки в тези зони и това пречка ли е за фото и лазерната епилация - защото аз имам две доста големи бенки и винаги са ми проблем бикини епилациите newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 1 883
Мамка му .... 11 ден вече  Twisted Evil и не са паднали космите  #Cussing out, бясна съм  smile3511 Мога да чакам още ден-два, ама повече не ...Не знам к`во Ша правя....дали да ходя в студиото и да се разправям   #2gunfire или да дръпна една кола маска и да видя дали и кога ще пораснат  newsm78
Обади се да видиш какво ще ти кажат!Можеш и едно скандалче да им спретнеш,  #Cussing out #2gunfire парите не са малко!

# 41
  • София
  • Мнения: 291
В другите две студия - има ефект така ли? Защото и аз съм по-светличка и като чета тук да не ходя само залудо.
Абе то за светлото и аз съм светла, има предвид и кожа и косъм, ама няма само ние светлите да се изтезаваме с кола, епилатори и т.н. Писна ми  smile3514 А и не вярвам само това да е причината....поне някое косъмче да се беше повлияло и да падне, ама не  #Cussing out

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Привет,
тъкмо си мислех че трябва да почна с лазерната епилация, че лято идва и виждам колко съм се забавила  Sunglasses

Аз преди  година и половина направих 2 процедури в Пикасо на цели крака и триъгълник и останах много приятно изненадана... имаше много добър ефект, почти изчезнаха..

Моите спомени са че трябваше по дълго да изчакам след първата процедура за да забележа ефекта и че може би ефекта се чуства по-силно след 2-рата процедура.

Другото което съм чувала е че от лазерната епилация наистина се повлияват по-добре тъмните косъмчета Confused

Сега като чета темата се чудя дали да не опитам в Борекс, след като има толкова добри резултати

Може ли някой да сподели колко излизат цели крата там  newsm78

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 08:36 от alegra

# 43
  • София
  • Мнения: 291
Наистина, моля, ако някоя от вас има актуална информация за цени на лазерната епилация в другите студиа да я сподели. Мен лично ме интересуват общи бикини и подмишницш.

# 44
  • Мнения: 7 263

Абе то за светлото и аз съм светла, има предвид и кожа и косъм, ама няма само ние светлите да се изтезаваме с кола, епилатори и т.н. Писна ми  smile3514 А и не вярвам само това да е причината....поне някое косъмче да се беше повлияло и да падне, ама не  #Cussing out


Така де несправедливо ми се вижда направо Thinking Thinking Crossing Arms Crossing Arms нестига че вечно слушам вицове за блондита до полуда, ми сега пък и да не мога и на епилация да разчитам като хората - баси и дискриминацията начи newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy
Има ли последни данни за епилация на бикини и подмишници???
Определено ще се спра на Борекс или Скинлайн, не ми се рискуват толкова пари в Пикасо за съмнителен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт