Какъв крем за лице използвате? - тема VI

  • 121 682
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 276
Моят крем за лице е кокосовото масло  Wink

# 391
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Бихте ли ми препоръчали нощен крем, подходящ за комбинирана кожа с доста сухи участъци, без много пъпки, тук там някое петънце, 35+, даже може и 40+ , с по-силен антиейдж ефект , дори може и лифтинг ефект, че имам едно отпускане, което искам малко да се постегне, ако изобщо е възможно това. По възможност да е до към 60лв Simple Smile

# 392
  • София
  • Мнения: 1 956
Дали сте попадали на наистина хубав слънцезащитен продукт за лице. Водоустойчив, 30 или 50 фактор, некомедоногенен за кожа склонна към запушване на порите? Да не лъщи и да не е неприятен катоусещане...
 Дали Ла рош люти на очите?

# 393
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
P-r-o-l-e-t   в съседната тема препоръчаха новата серия на Биотерм:



Аз обаче не съм я ползвала и не мога да дам отзив от първо лице. Не съм фен на Ла Рош, дори обикновената мицеларна вода не могат да докарат, щипе на очите. Имала съм тестери и мини опаковки на няколко техни слънцезащитни продукти за лице с 50-ти фактор и всичките оставят ужасни бели следи  Sick

# 394
  • Мнения: 776
Лу, това кремче внася ли се в БГ?

# 395
  • София
  • Мнения: 1 956
А Piz Buin? Ползвали ли сте от тях? Как са?

# 396
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, това кремче внася ли се в БГ?

kiora, има я серията в БГ, мисля че около 50-те лева се движеха цените  Peace

# 397
  • Мнения: 776
Благодаря ти, Лу  bouquet

# 398
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз за да не се повтарям ще копирам мнението си за слънцезащитния на Диор от темата за www.feelunique.com

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=790982.75

# 399
  • Мнения: 758
и аз използвам кокосово масло,вместо крем,също и от гроздови семена,с тях си мажа и зоната около очите,без да се притеснявам,като повече ползвам на виши нормадерм,а маслата 3в седмицата горе долу

# 400
  • София
  • Мнения: 3 271
Някоя от вас ползвала ли е Estée Lauder Advanced Time Zone.
Много ми го препоръчаха. Мисля да взема мостри, ама някое реално мнение за по-продължително ползвне ще ми дойде добре Simple Smile

# 401
  • Мнения: 1 416
Тези дни си купих на Yves Rocher крем Hydra Vegetal:

Скрит текст:

Четох само положителни ревюта по блоговете, а тъкмо ми трябваше лек хидратиращ крем, понеже предишния ми свърши. Харесвам марката, доволна съм и се бях настроила, че и този крем ще ми хареса. Е, за съжаление не стана така. Това, което не ми харесва е, че лепне поразяващо и създава усещане за тежък крем, макар и да не е такъв. Иде ми веднага да си измия отново лицето, дотолкова ми е нетърпимо това лепнене!
Иначе попива бързо, мирише много свежо, хубава опаковка, само да не лепнеше така.

# 402
  • Мнения: 2 045
Тези дни си купих на Yves Rocher крем Hydra Vegetal:

Скрит текст:

Четох само положителни ревюта по блоговете, а тъкмо ми трябваше лек хидратиращ крем, понеже предишния ми свърши. Харесвам марката, доволна съм и се бях настроила, че и този крем ще ми хареса. Е, за съжаление не стана така. Това, което не ми харесва е, че лепне поразяващо и създава усещане за тежък крем, макар и да не е такъв. Иде ми веднага да си измия отново лицето, дотолкова ми е нетърпимо това лепнене!
Иначе попива бързо, мирише много свежо, хубава опаковка, само да не лепнеше така.
Той има 2 версии - за суха и за смесена кожа. Ти кой си взела?

# 403
  • Мнения: 2 805
Дано не се повтарям, но Супердефенс не се оказа моя крем. Омазни ми кожата много.  Не очаквах такъв ефект въобще и съм разочарована, че не се спогодихме, защото по описание е кремът, който търся - хидратация и anti-age ефект.

В БГ за лятото си купих Aquasource на Биотерм. Много лек и приятен, чудесно хидратира. На мен обаче не ми е достатъчна само хидратация, искам и превеция.

# 404
  • Мнения: 2 562
От 3 седмици съм на Виши:
http://apteka.framar.bg/30030043/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D0%BB … -15-%D0%BC%D0%BB-
http://apteka.framar.bg/30034606/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D0%BB … -75-%D0%BC%D0%BB-
Но показания крем е 75мл,а моя е 50мл.Очарована съм и от двата продукта!Особено околоочния е прекрасен!Не ми дразни супер чувствителните очи,миглите ми направо избухнаха.Станаха едни дълги и сякаш по-гъсти.Явно наистина продукта добре ги подхранва.Крема е нормално плътен,за 40+ .Не ми запушва порите,кожата ми става мека и отпочинала.Но ви съветвам първо да си поискате мострички.

Преди този крем на Виши бях на Нукс крем фреш де боте лайт:
http://apteka.framar.bg/30009898/%D0%BD%D1%83%D0%BA%D1%81-%D0%BA … -50-%D0%BC%D0%BB-
Също идеален и лек,но все пак добре подхранва кожата ми.Не прави пъпки,попива добре.Прекрасен за по-топлите месеци.

Общи условия

Активация на акаунт