Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 397
  • 783
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 136
Благодаря evil , днес ми е първи ден и направо едвам издържам без плод и сладко , не знам вие как успявате .... Дано успея , много ми е трудно

# 391
  • Варна
  • Мнения: 241
Мая, менюто ти е супер Simple Smile

Може да се пие фреш от моркови или от червено цвекло - това второто не знам дали някой изобщо може да го опита  Laughing

# 392
  • Мнения: 1 136
Най-вероятно съм досадна вече , за което се извинявам , но може ли да проверите менюто ми днес
Закуска - кафе
Обяд салата от домат и три парченца сух салам
Вечеря -кюфтета по чирпански без картофи
Напитки - кафе , чай , вода
Утре
З- сьомга или варени яйца
О- зелена салата с репички / не знам какво да добавя/
В-салата миди и ???

# 393
  • Варна
  • Мнения: 3 953
axel_chiara2430   добави още месо, риба и яйца
към менюто. Зеленчуците в случая за обяд няма да те
заситят особено ... и само ще се нервиш до следващото
хранене. Към зелената салата една вратна пържола
предлагам. Изключи изцяло салами, кренвирши  и пр.
купешки мезета. Шунката е вариант, филе пилешко,пуешко...
като за последните не съм убедена,че не им баят и разни
добавки, ароматизатори и куп други боклуци.
Варианти за  дневно меню:

З: кафе черно, 2 варени яйца;
О: зелева салата, свинска пържола;
В: пилешки дробчета с лук, зелена салата;
вода 2л.

З: кафе черно, омлет от белтъци+ шунка;
О: риба на скара, салата домати
В: пилешки гърди с гъби печени + краставици;
вода 2л.

З:кафе черно, варени яйца;
О: шишчета, салата спанак;
В: кюфтета, салата айсберг;
вода 2л

Успех на всички!


# 394
  • Мнения: 3
Привет на всички мили дами!
 Ще се радвам да ме приемете във вашата група! Тъй като отдавна гледам темата, най-после се реших да се заема сериозно и мисля, че тази група оказва голяма помощ! Искрено пожелавам успех на всички. Аз стартирам със 70 кг., при ръст 159 см. и желание за - 10-12 кг.
 Поздрави

# 395
  • Мнения: 1 095
Момичета, здравейте!
Мина известно време откакто не съм на режима и да ви кажа днес реших да се претегля и да видя дали съм запазила килограмите си. Макар и не сутринта на гладно, се претеглих преди час и не съм мръднала от килограмите с които завърших Simple Smile Това се надявам да ви подейства мотивиращо и да не се отказвате от режима Simple Smile

# 396
  • Мнения: 444
Привет дами!
Днес случайно попаднах на темата и ви изчетох от началото до тук .Ами какво да кажа :навихте ме и аз да опитам Grinning,само ,че мисля да започна от 1.март. дано да имам някакъв ефект.Като се замисля преди 10-12 г. спазвах нещо подобно и свалих доста килограми натрупани ми от 3 операции,задържането им беше ОК допреди 1г.(като варирах 5-6 нагоре ,надолу според сезона)и пак по здравословни причини проблеми с хормоните от които качих 6-7кг.,после усложнения и в болница, а там след лечението с кортикостероиди още 12 #Crazy ужас.Надявам се вашият режим да ми помогне поне малко да се раздвижа ,като и от скоро броя калориите които приемам и се старая да не превиша 1800 на ден броя пиша и така.Засега варират калориите между 1000-1300 мисля че е супер вече 3 седмици съм така но съм решила да се претегля като мине месец.
За момичетата на които им се хапва сладко -вземете си от аптеката ХРОМ има на таблетки,организма ви има нужда от хром и затова ви се хапва сладичко аз съм доволна от него,а и на приятелка го препоръчах и тя е доволна ,като тя е от хората които без шоколад немогат.
Така,че от 1 МАРТ съм на линия с вас Flutter
Успех на всички стискам палци да успеете.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ден 4-ти нямам прегрешения. Ще отчитам резултат на 10 ден.
Въпреки ,че вече усещам хлабините в талията. Успех!

# 398
  • Мнения: 1 817
Ето ме и мен... Бременност, 30+ качени, до сега все не успявах да се взема в ръце. Правя си своя система от диети, дано сваля малко, че нещо не искат да мърдат и това ме вбесява. Та, сега съм на Дюкан, от който взимам само първите 5 от диетата, т.е. нещо като подготовка за БВД и след това идвам тук, а като свърша с един, два курса тук, отивам в 12/2 за два курса. Имам вело в нас, а и чакам хубавото време да започна да тичам, добре, че мъжът ми ми пристава да идва с мен, за да не се откажа. Начални 103, след месец и половина, т.е. в момента съм 98, висока 177, цел 70!

# 399
  • Мнения: 3
Здравейте, при мен положението за сега е под контрол  Grinning.
Ден 5 - без прегрешения и без свалени кг.  Grinning, но продължавам упорито!
Хубав и ползотворен ден, дами Simple Smile

# 400
  • София
  • Мнения: 3 400
Здравейте!

Имам и аз да свалям след раждането. Диетата ме заинтригува Simple Smile Имам два въпроса обаче:

1. За закуска какво може да се хапва. Освен яйца, друго не се сещам аз.

2. Все още кърмя бебето. Дали е подходящо да спазвам този режим на хранене?

# 401
  • Мнения: 1 817
Здравейте!

Имам и аз да свалям след раждането. Диетата ме заинтригува Simple Smile Имам два въпроса обаче:

1. За закуска какво може да се хапва. Освен яйца, друго не се сещам аз.

2. Все още кърмя бебето. Дали е подходящо да спазвам този режим на хранене?

Ние сме на АМ и за това си позволявам да ям каквото си поискам, но ако кърмиш не бих ти препоръчала да правиш подобно нещо. Многото белтъчини по принцип натоварват организма, както и бъбреците и черният дроб. За доброто на бебето е по-добре да ядеш плодове, зеленчуци, умерено чисти белтъчини, пълнозърнести храни, варива-всичко в умерени количества и с минимална обработка на плодовете и зеленчуците, дори само сурови да са!

# 402
  • Мнения: 1 136
Момичета , сваляте ли нещо с тази диета - от 5 дни съм на нея , минах състоянието на кетоза , чувствах се достатъчно зле , но продължавах и все още нищо освен няколко грама 300-400г
Наясно съм , че като липсват въглехидрати организма ще топи складираните мастни клетки и освобождава кетони за п-бърз метаболизм , но нещо не ми се получава . Дайте ми съвети моля ви и колко сте сваляли , ако сте сваляли

# 403
  • Мнения: 154
Приемате ли нови , от днес съм с вас прочетох толкова мотивиращи постове, дано успея и аз , има ли някой от днес да се подкрепяме Hug

# 404
  • Мнения: 1 817
И аз от днес съм тук, нали е 1-ви Laughing
Натрупах доста за сваляне последната година, чак не ми се споменава колко ooooh!
Надявам се да устисткам тоя път, че миналиа път като я почнах и на 4 ден окапах Tired
 Първа цел е минус 5кг. Пишете по-често да се подкрепяме Hug

Общи условия

Активация на акаунт