Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 20

  • 83 394
  • 783
  •   2
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 77
Благодаря за отговора, gazela !  Simple Smile Сега се поразрових из форума и видях, че има тема "Въпроси за диетите, в които не броим калории" или нещо подобно беше. Изчетох доста мнения и мисля, че си права. Ще увелича приема на калории и ще си похапвам по-мазно месце.  chef Надявам се да се справя.  Praynig Ще следя темата и ще се включвам от време на време за резултати.  Wink

# 781
  • Мнения: 110
Привет, дами. Миналата седмица се мерих и теглих и вече има ефект всичко - -5 кг, -6 см ханш и -3 см талия. Не, че е кой знае колко, но си е едно добро начало Simple Smile))

Вече 46 дни съм на режима - днес ми е 46-тия ден, още малко и свършва, но мисля да продължа да ограничавам въглехидратите най-вече. Просто ще си включа плодове и млечни продукти и евентуално ориз да кажем и така.

Иначе от 2-3 дни съм в прегрешение Sad Понеже много обичам спанак задушен, но без масло не е същият Sad Та му слагам масалце... вече 2 пъти ядох така. Не мисля, че е много фатално, но си е прегрешение все пак :S

# 782
  • Мнения: 735
Оле,супер резултат.
Аз отново започнах тази диета да ускоря нещата.
Лятото я правих,имаше резултат. Но сега имам отново за сваляне,така че съм пак тук.
p.s. Няма ли някой,който умее и може да пусне нова тема...

# 783

Общи условия

Активация на акаунт