Манджите от Детска кухня-от кога?

  • 1 492
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 149
Синът ми е на 9мес а от кухнята вчера дали на нашия тати купони/червени/-супа ядене и десерт -яденето е манджа.Та въпросът ми-Тези купони се са ли след 10 мес -не е ли още рано за нас да ги ядем? newsm78Благодаря ви предварително.  bouquet

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 16:22 от Vivi

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние ядем манджата от седмия месец.Добре и понася.

# 2
Ние ядем манджите от детската кухня от 7,5месеца на Алекс много и харесват.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Записах малкия на кухня когато стана на 6 месеца.Добре му понесе

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз записах Нели на година и 1 месец . Реално започна да яде на година и три.

# 5
  • Мнения: 3 537
При нас деТската кухня е от 6 месеца.Ние се записахме малко по късно,но пък е супер храната и съм доволна,а и важното е,че детето я яде. Wink
..........оправи си заглавието........... Winkако искаш де

# 6
  • Мнения: 1 489
Аз я записах на шест месеца и й хареса.

# 7
  • Мнения: 5 299
 При нас(в Русе) кухнята е от 4 месец, манджите започнахме да ядем от 10-я

# 8
  • Мнения: 3 042
Синът ми яде храна от детската кухня от 11,5м, а на дъщеря ми и бях дала за пръв път над 1г. Повечето ми приятелки захранват от детската кухня между 8 и 10 м..

# 9
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
аз тези дни ще записвам дъщеря ми,мисля че е време вече.

# 10
  • Мнения: 3 537
на4 месеца я записах на кухня, но супите ги ядеше каката. На 10 започна с манджичките, а на1г. и 2 м. минахме трета група- непасирано    bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравей,
 аз от 11 месец и давам от кухнята, манджите са редички, ако яде парченца ще му харесат.
Ако не иска все ще им намериш приложение, и ще си даваш супата както досега.


Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 10:41 от tanya_p

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Големият ми син записах на Детската кухня от 9 -месечен.
Малкия от 10-я. Не му давах боб и леща в началото.Всичко друго си ядеше .

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Записах Маги на кухня на 7 и половина.Първите 1-2 седмици се мръщеше,особено на супите,но после свикна

# 14
  • Мнения: 1 427
Ние си ги хапваме от 5м.Но при нас са съобразени с възрастта.Вероятно при вас е по-различно.

# 15
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Според  мен  не е рано . Пламен от 8-мия месец   яде с  червените  купони от  кухнята.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ние вече 3 седмици се опитваме да свикнем с пюретата - някои са много хубави, други не толкова. Засега бульоните ги отказа категорично. Кремчетата ги харесва.

# 17
  • Мнения: 1 149
И  при нас са според възрастта,но мисълта ми е червените купони не са ли след 10месеца?

# 18
  • Мнения: 2 672
от 8 -я мес . е на кухня , има същото ядене като описаното от теб

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 822
viktori да разбирам ли, че си от Бургас /или Русе?/
Червените купони са от 9-тия месец. Разликата от зелените е, че готвят с прясно мляко, а не със сухо  newsm78. За това мисля да изчакам поне още един месец, макар, че нямаме никакви алергии. Все пак толкова деца ядат това, така че не мисля че ще има проблеми. Ако си от Бургас мога да те уверя, че кухнята е много добра. Редовно минават проверки и всичко е изрядно.

# 20
  • Мнения: 1 464
нашата кухня и след годинката не става Sick
за вашата незнам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 983
От 4 дни сме на записани на детска кухня. Хапва си манджата т.е. зеленчуковото пюре,а супата и нишестето не ги давам още.

# 22
  • Мнения: 1 149
Hugsi-от Ст.Загора съм мила/за съжаление/

# 23
ние сега чакаме да ни дойде реда и за детската кухня/чакаме вече 2 месеца/, зависи според мен до каква степен и колко е захранено бебчето,ние заради алергия се захранваме по-бавно и на година и 2 ще сме живот и здраве на кухня

# 24
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз малката я записах от осмия месец и нямаше проблеми. А една приятелка започна да дава храна от кухнята в петя месец също без проблем.

# 25
  • Мнения: 523
Нашата кухня приема деца след 10 месец, та ми се изчака чакалото до като почнем:) че с тия бурканчета се разорих Joy Започнахме на  9 месеца и половина:) от 3.01 тази г.Simple Smile слава богу си хапва без проблем:) нали ми е лакумник, дори  го дохранвам и с други неща, не винаги храната му стига...

# 26
Здравейте! Аз съм от Стара Загора, но в момента живея в София. Знам от мои приятелки, че кухнята в Стара Загора е от 4 месец. За съжаление тук е от 10 месец. И Бихте ли ми казали ориентировъчно какво включва менюто от детската кухня за деца на 6 месеца?

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Здравейте! Аз съм от Стара Загора, но в момента живея в София. Знам от мои приятелки, че кухнята в Стара Загора е от 4 месец. За съжаление тук е от 10 месец. И Бихте ли ми казали ориентировъчно какво включва менюто от детската кухня за деца на 6 месеца?

Изобщо не е за съжаление!
Какво съжалително има в това да спестиш на 4-месечното прясното мляко в киселите и пюретата и изобщо самите кисели и пюрета?

А на 6 месеца дават купони номер 2, които съдържат супа и кисел. Като супата разбира се освен мялко се застройва и с яйце.

Дъщеря ми я записах на 9 месеца и реших в началото да и взема от първите купони (пюре и кисел), за което бях изгледана като бавноразвиваща се от лелката-продавачка  #Crazy

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В нашия квартал кухнята е след навършване на 10 месеца; хапва с кеф Wink

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Записах малкия от 8 месец, понесе му добре

# 30
  • Мнения: 344
Записах я на кухня след 8 месец. Яде абсолютно всичко и много й харесва.

# 31
  • Мнения: 402
В нашата кухня записват след навършен 9ти м. Чакам с нетърпение да ги навършим.

Общи условия

Активация на акаунт